نه سیاستمداران نیست ما را نجات دهد از COVID-19

نوشتن در Reason magazine, اریک بوهم یادداشت دو گرایش نشان داد در داده های منتشر شده توسط اپل و چهار ضلعی است.

روند یک: آمریکایی ها شروع به کاهش گردش و تعاملات اجتماعی قبل نه به این دلیل که از “پناهگاه در محل” سفارشات صادر شده توسط عضو کمیته نیروهای مسلح سنا, سیاستمداران فرصت طلب.

روند دو: آمریکایی ها شروع به آمدن به عقب و از سرگیری چیزی شبیه به زندگی عادی قبل از نه به خاطر کسانی که سیاستمداران شروع به بلند کردن آن دستورات است.

به عبارت دیگر با COVID-19 همانطور که با هر چیز دیگری سیاست دولت این است که یک دنباله به جای پیشرو شاخص.

سیاستمداران همین حالا شروع رژه می روند. آنها متوجه راهپیمایی که ما مردم عادی باید خود به خود سازمان یافته و پس از آن اجرا به عنوان سریع به عنوان آنها می تواند به جلو از کسانی که در راهپیمایی امید دیده می شود “مصرف شارژ.”

و در عین حال برای برخی از این دلیل تعداد زیادی از آمریکایی ها باقی می ماند مؤمن عبادت از آنچه معتقدین تماس فرقه از قادر مطلق دولت است.

در آغاز هر درک بحران یا اورژانس کشیش و محله های کشیش نشین فرقه از قادر مطلق دولت ادعا که تنها راه جامعه زنده خواهد ماند این است که اگر همه ما قانون در قدم اهسته اطاعت از دستورات از سیاستمداران است.

و پس از درک هر بحران یا اورژانس همان کسانی که کشیش ها و محله های کشیش نشین معتقدند که تنها دلیل جان سالم به جامعه است که همه ما در عمل قدم اهسته اطاعت از دستورات از سیاستمداران است.

آنها همیشه اشتباه است ، در واقع آن همواره معلوم است که سیاستمداران و آمد و رفت استبدادی دستورات ساخته شده بحران یا اورژانس بدتر و نه بهتر — گاهی اوقات در یک راه بزرگ و گاهی فقط در حاشیه اما حداقل کمی همیشه و در هر زمان.

برای برخی از دلیل اینکه ما همیشه اجازه Cultists از قادر مطلق دولت دوباره نوشتن تاریخ با سیاستمداران به عنوان قهرمانان. که این یک اشتباه است که هزینه های زندگی.

به عنوان امریکا “دوباره باز می شود:” ما باید ذهن ما را به اجتناب از آن اشتباه در آینده است.

توماس L. نزدیک (توییتر: @thomaslknapp) مدیر و تحلیلگر ارشد اخبار در لوید مرکز پادگان ویلیام برای روزنامه نگاری دفاع آزادیخواه (thegarrisoncenter.org). او زندگی و کار در شمال مرکزی فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>