جدید COVID-19 مورد گزارش برای اولین بار در تقریبا هفت هفته

استراتژی کاهش “صاف منحنی” ممکن است کار. برای اولین بار پس از آوریل 13, no جدید COVID-19 موارد گزارش شده توسط دولت در بخش سلامت است.

موارد مارس 28 حفظ قبلی روز گزارش 862 موارد است.

فرماندار اسکات استقبال عدم وجود موارد جدید به عنوان “خبر بزرگ” روز چهارشنبه هشدار می داد که “یک روز نیست ایجاد یک روند است.” توجه داشته باشید از خوش بینی نشان دهنده پیشرفت واقعی اما نباید از Vermonters’ هوشیاری او اضافه شده است.

در حالی که آزمایش کاهش پیدا کرده است و تا حدودی — 214 آزمون های اضافی را گزارش کرده بودند روز شنبه از 351 هفته قبل در آوریل 21st — اسکات اعلام کرد که دولت افزایش خواهد یافت تست برای جمعیت های آسیب پذیر را شناسایی حامل بدون علامت.

در حالی که یک روز بدون افزایش ممکن است یک پیروزی و یک نشانه همه چیز در مسیر درست رهبری آن است که به اندازه کافی سریع صحبت از پایان دادن به اقامت در خانه سفارش دهید.

تدریجی باز از اقتصاد است که به احتمال زیاد به نتیجه در بیشتر موارد در گزارش کمیسیون بهداشت و درمان Mark Levine گفت.

“عمومی فشار بسیار زیاد” به دوباره باز کردن اقتصاد اسکات گفت. “من فشار است.”

تماس مارس در بارتون [email protected] یا 802-660-1854. او در توییتر دنبال کنید @aprildbarton.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>