هیچ اطلاعات جمع آوری شده بر نژاد و قومیت برای اکثریت ورمونت مثبت coronavirus موارد

ورمونت است ردیابی در این مسابقه از مردم در حال مرگ از COVID-19 در دولت اما مستند که همان اطلاعات برای کسانی که آزمایش مثبت عقب مانده است.

همانطور که از هفته مارس 30 نژاد/قومیت از کسانی که تست مثبت است ناشناخته در 73 درصد مواردبا توجه به پتسی کلسو دولت اپیدمیولوژی. باقی موارد 97 درصد گزارش شد که سفید و 100% مشخص شد که نه هیسپانیک یا Latinx.

حداقل 20 نفر که فوت ناشی از این بیماری در ورمونت سفید, با توجه به ثبت درخواست گواهی مرگ ثبت شده توسط مطبوعات آزاد.

پس چه کسی مسئول جمع آوری داده ها بر روی مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 و چرا از آن است که گم شده و برای بسیاری از این موارد ؟

نژاد و کوروناویروس در ورمونت بیمارستان

“دلیل سیستم های بهداشتی باید جمع آوری و نژاد و قومیت و زبان داده است که برای شناسایی تفاوت که ممکن است وجود داشته باشد در جوامع ما” گفت: Stephen گورهای مدیر برای دانشگاه ورمونت مرکز پزشکی تنوع سهام و ورود به برنامه در یک ایمیل.

“اگر نابرابری رفتن unaddressed این می تواند اثرات مضر داشته باشند به مراقبت از بیماران دریافت به خصوص بیماران از رنگ است.”

مردم سیاه و سفید نهفته COVID-19 در نامتناسب نرخ در سراسر کشور با توجه به نیویورک تایمز. ایالات ایلینوی شمالی و کارولینای جنوبی لوئیزیانا و میشیگان گزارش بیش از نمایندگی در آزمون مثبت و مرگ و میر (گاهی هر دو) برای این جامعه.

بیمارستان شده است همکاری با وزارت بهداشت و درمان شهر برلینگتون و سازمان های محلی برای توزیع اطلاعاتی راهنما و منابع ترجمه شده به بیش از 10 زبان مختلف برای ساکنان آمریکا است.

برای اطلاعات بیشتر: Vermont سازمان های به اشتراک گذاری coronavirus اطلاعات با آمریکایی جدید

وقتی که می آید به جمع آوری اطلاعات آماری از بیماران, دانشگاه ورمونت, مرکز پزشکی به روش های مختلف از جمله از طریق تلفن در یک روال بررسی در یا قبل از یک امتحان است.

اما بخشی از تلاش های خود را برای برنامه گور گفت: استاندارد کردن فرآیند جمع آوری در سراسر نظام سلامت است.

چگونه ورمونت جمع آوری داده ها در مسابقه برای مثبت COVID-19 آزمون

نژاد و قومیت افراد نهفته COVID-19 تا حد زیادی مشخص نیست.

مطبوعات آزاد است گواهی مرگ برای 21 از افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. تقریبا همه سفید شدند به جز یکی 86-year-old female بود که در هند زندگی می کردند در اسکس جانکشن و درگذشت آوریل 1.

پس چرا ما می دانم که خیلی در مورد این مسابقه از کسانی که کشته شد اما کمتر برای COVID-19 موارد ؟ آن را جوش پایین به یک فرم پر شده کسی که پس از آزمایش مثبت است.

آزمایشگاه مصادره فرم پر شده قبل از تست را شامل نمی شود و زمینه برای نژاد و قومیت.

اگر کسی تست مثبت افراد مشغول به کار در اپیدمیولوژی برای دولت پر کردن گزارش مورد فرم است که می تواند به معنای تماس با فرد یا یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی (گاهی هر دو) برای اطلاعات.

نژاد و قومیت گنجانده شده در این مجموعه دوم از کاغذ بازی اما مارک این بخش اجباری نیست.

این اقدامات می تواند نادیده گرفته شده در این فرایند به دلایلی که طیف وسیعی از عدم یکنواختی در جمع آوری داده ها به خطای انسانی.

“این سخت است برای دریافت ER doc در گوشی” کلسو گفت. “آنها لازم نیست که یک تن از زمان برای ما برای رفتن از طریق این فرم طولانی و از تمام سوالات در جهت است که آنها در فرم.”

این تعامل می تواند چیزی شبیه به این: کسی که در اپیدمیولوژی می گوید که آنها نیاز به اطلاعات در مورد یک فرد است. ارائه دهنده می کشد تا ثبت الکترونیکی و بار خوانده شده جزئیات بازگشت.

ما آن را ضبط و به آنها گفته آن کلسو گفت. نژاد و قومیت نیست همیشه ذکر شده توسط ارائه دهنده خدمات.

گاهی اوقات فرد در انتهای دیگر می تواند شناسایی فرد از نژاد سفید هستند اما کمتر مطمئن شوید که آن را می آید به قومیت.

“آنها می گویند شما می دانید” من فرض غیر اسپانیایی,” او گفت:. “و یا آنها فقط می گویند” من نمی بپرسید.'”

آن را آسان به دست سوالات که کوچک-نسخه قابل چاپ فرم, او گفت:, اعتراف او بازگشت به فرم و متوجه شدم او را فراموش کرده به پرسیدن در مورد برخی موارد از جمله نژاد و قومیت.

“آن را به ما توجه من فکر می کنم از طریق رسانه های جداگانه درخواست یک زن و شوهر از هفته پیش در مورد این که این اطلاعات اغلب از دست رفته” او گفت:.

با توجه به کلسو وزارت بهداشت داده تیم فرستاده اپیدمیولوژی برای جمع آوری اطلاعات از نژاد و قومیت.

این داستان ممکن است به روز شده. الیزابت موری کمک به این گزارش.

تماس با Maleeha سید در [email protected] یا 802-495-6595. او در توییتر دنبال کنید @MaleehaSyed89.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>