NJIT: آنچه که در مورد امریکا کنفرانس شرق را به جدید ترین عضو

آن را به 10 مدرسه دوباره برای امریکا کنفرانس شرق.

لیگ هیئت رئیس جمهور در روز جمعه به طور رسمی انتخاب New Jersey Institute of Technology — NJIT — به عنوان یک کنفرانس کامل عضو موثر برای 2020-21 سال تحصیلی با توجه به آزادی مطبوعات از امریکا و شرق است.

NJIT را رسما پیوستن به لیگ برتر به دانشگاه ورمونت به عنوان آن 10 عضو موسسه در ژوئیه 1. این کنفرانس گفت: از آن استقبال خواهد شد علاوه بر جدید در طول یک آنلاین کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

NJIT حرکت از اقیانوس اطلس خورشید هل امریکا شرق به حداقل 10 مدرسه برای اولین بار پس از 2004-05 زمانی که شمال شرقی به سمت چپ برای استعمار انجمن ورزشی.

“ما هیجان زده به استقبال NJIT به امریکا شرق 10 عضو موسسه. آنها خواهد شد علاوه بر بزرگ به لیگ ما و تقویت علمی و ورزشی مشخصات ما کنفرانس” امریکا شرق کمیسر امی Huchthausen در بیانیه ای گفت.

ورزشگاه جف گودمن اولین گزارش داد که NJIT بود به رهبری امریکا شرق در صفحه توییتر پنج شنبه.

یک نگاه سریع در نیوجرسی مبتنی بر مدرسه:

کنفرانس تاریخ NJIT

NJIT را طبقه بندی فرایند از بخش دوم به D-I شروع با مردان فوتبال از پیوستن به D-من رتبه در سال 2005; فوتبال زنان شد postseason واجد شرایط در سال 2007. بسیاری از ورزش شروع به بازی در D-I سطح در سال 2006 و در سال 2009 در مدرسه به دست آورد full عضویت فعال در D-I.

NJIT عضو بزرگ غرب در کنفرانس قبل از آن خورده در سال 2013. پس از دو سال به عنوان مستقل برای بسیاری از تیم های ورزشی, NJIT پیوست اطلس خورشید در 2015.

در ضمن مردان فوتبال تنها یک ورزش عضو در خورشید کمربند برای دو فصل قبل از پیوستن به اقیانوس اطلس خورشید در سال 2016 زنان تنیس به رقابت پرداختند در امریکا شرق قبل از کنفرانس کاهش حمایت در سال 2016 و مردان چوگان سرپهن پیوست جنوب شرق کنفرانس در سال 2019 پس از گذراندن چهار فصل به عنوان مستقل.

در مجموع NJIT ارائه می دهد 19 تیم اول دانشگاه یا دانشکده های ورزشی, 14 که اسپانسر شده از طرف امریکا و غرب است. Women’s lacrosse است در میان NJIT ارائه شده است.

ثبت نام در NJIT

NJIT دارای ثبت 8,794 دانشجویان در مرکز شهر نیوآرک مدرسه. برای مقایسه UVM بود 10,700 دانشجویان در 2019-20.

NJIT رونمایی $110 میلیون آرنا در ’17

از طریق جمع آوری کمک هزینه دانشجویی و اوراق قرضه NJIT ساخته شده $110 میلیون 220,000 فوت مربع عرصه — NJIT سلامتی و اخبار مرکز — که رونمایی شد در سال 2017.

ساختمان سه طبقه شامل یک 5,710 فوت مربع, مرکز تناسب اندام, هشت مرد و یک بسکتبال آرنا که دارای 3,500 تماشاگران.

در پاییز گذشته مدرسه نیز افتتاح, هوای آزاد, چند منظوره تسهیلات برای مردان و فوتبال زنان و مردان چوگان سرپهن: Lubetkin زمینه در مال سیمون ورزشگاه.

چرا مردم کوهستانی اسکاتلند به عنوان یک نام مستعار?

با توجه به NJIT وب سایت “Highlanders” بود و از طریق رای دانش آموزان در سال 1949. نام مستعار “دلیل انتخاب NCE واقع شده در ارتفاعات نیوآرک که در آن 19 و قرن 20 خانه در خیابان بالا نگاه شرق بر رودخانه ها و تماشا به عنوان قایق در آمد از سراسر جهان است.”

روابط ورمونت بسکتبال

این UVM مردان تیم بسکتبال صاحب چهار قاطع برنده بیش از NJIT همه آینده در فصل متوالی (2007-2010) در طول مربی سابق مایک Lonergan تصدی.

در Highlanders’ سفر دوم به پاتریک ورزشگاه و تیم های’ ترین های اخیر matchup به تاریخ اوان Fjeld پمپ در 25 امتیاز 10 از 15 تیر اندازی در Catamounts’ 69-50 پیروزی.

در ضمن سابق UVM دانشیار سر مربی جسی Agel خدمت سه فصل در NJIT کارکنان از 2013-2016.

NJIT hoops یک بار تا به حال 51-بازی موازنه در هواپیمای دوباله

به عنوان آنها تنظیم به زندگی در D-I, the Highlanders مردان تیم بسکتبال تحمل 51-از دست دادن بازی خط. این 702-بعد ترمز ماشین بود که طولانی ترین در D-I تاریخ قبل از آن شکسته شد در ژانویه 2009 زمانی که NJIT جای کسی را گرفتن برایانت.

یک دهه بعد NJIT وارد آن بهترین مردان hoops فصل tallying 22 برنده, درآمد یک رای در آسوشیتد پرس بالا-25 نظرسنجی و مقدماتی برای CIT.

در پاییز گذشته NJIT مردان فوتبال خود رسیده اول NCAA tournament — ضرب و شتم سواحل خلیج فلوریدا تیم به رهبری سابق ورمونت مربی جسی Cormier برای دریافت وجود دارد و فوتبال زنان ساخته شده در این کنفرانس نیمه نهایی برای اولین بار.

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de