NFL می گوید تیم برای نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در خانه

تمام 32 تیم NFL گفته شده توسط کمیسر راجر Goodell به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی در خانه خود امکانات این تابستان به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اکثر تیم NFL اقامت در مجتمع های آموزشی خود را در طول سال اما قوچ در میان تعداد انگشت شماری از تیم های که در مرحله بخشهایی از اردوگاه های آموزشی در جاهای دیگر.

این تصمیم به معنی قوچ خواهد قطار به طور انحصاری در کال لوتری در هزار اوکس و برای زمان حال جست و خیز میزبانی تمرینات at UC Irvine.

شارژر ادامه خواهد داد برای تمرین در جک Hammett مجموعه ورزشی در کوستا مسا.

این همچنین بدان معنی است که برای اولین بار در نه سال دالاس کابوی ها را نگه نمی اردوگاه آموزشی در اخنرد و به جای ماندن در خانه خود در مجتمع Frisco, Texas.

Pittsburgh, کانزاس, شهرستان Buffalo, Indianapolis, کارولینای و واشنگتن در میان تیم های دیگر که مرحله بخشهایی از اردوگاه های آموزشی در جاهای دیگر.

“لیگ تصمیم گرفته شده بر اساس پزشکی ارزیابی فعلی عوامل خطر و با در نظر گرفتن سلامت و ایمنی از بازیکنان و فوتبال کارکنان” بارگیریها گفت: در یک نسخه.

Goodell همچنین دستور داد هیچ مشترک شیوه برای تیم چیزی است که تا به حال تبدیل شدن به محبوب افزایش اخیر در تابستان.

“ما باور داریم که هر یک از این مراحل افزایش توانایی ما برای حفاظت از سلامت و ایمنی بازیکنان و فوتبال خود را کارکنان و سازگار با یک صدا با رویکرد مدیریت ریسک در محیط فعلی” Goodell گفت: در این یادداشت فرستاده شده به تیم.

کابوی ها و استیلرز در حال برنامه ریزی برای سالن از شهرت بازی در کانتون اوهایو در اوت. 6 و خواهد بود که برای اولین بار دو تیم به گزارش در اواخر ماه جولای. کابوی هرگز برگزار شد کل فصل در خانه. استیلرز آموزش دیده اند در سنت وینسنت و دانشگاه لتروب برای بیش از نیم قرن.

لیگ را لغو کرده است همه در شخص در تمرینات تیم, امکانات, که تنها در دو هفته گذشته آغاز کرده اند باز به صورت محدود. نه مربیان و نه بازیکنان دیگر از کسانی که تحت درمان های پزشکی و توانبخشی اجازه داده شده در این تاسیسات.

به زودی, NFL امیدوار است از داشتن باشگاه مجتمع به طور کامل باز اما تحت دستورالعمل های دقیق پزشکی از جمله اجتماعی فاصله پروتکل های.

لاس وگاس اظهارات’ اولین اردوگاه آموزشی به عنوان ساکنان جدید در نوادا خواهد بود در تیم جدید ستاد در هندرسن این باشگاه را تایید کرد به Las Vegas Review-Journal در روز سه شنبه. اظهارات مشغول به کار بود از اوکلند-منطقه پیچیده در گردشگاه عمومی و برنامه ریزی شده بود به نگه داشتن اردوگاه های آموزشی به طور معمول در نپا حدود یک ساعت در شمال منطقه خلیج است.

صورتحساب رفته به سنت جان فیشر کالج خارج از روچستر نیویورک از سال 2000 هر چند آنها کاهش یافته است زمان آنها صرف شده برای کمپ در سال های اخیر تحت مربی شان McDermott.

صورتحساب را گسترش امکانات عمل در داخل و اطراف مقر خود و در سال گذشته پرده برداری از یک مرکز آموزش جدید/وزن اتاق شامل دولت از هنر تجهیزات و هزینه حدود 18 میلیون دلار به عنوان علاوه بر این به مقر خود را.

کارولینای صرف تمام 25 قبلی اردوگاه های آموزشی در Wofford کالج, Spartanburg, کارولینای جنوبی حدود 90 دقیقه از شارلوت. Wofford بود که مالک سابق جری ریچاردسون alma mater.

یک تیم است که معمولا در سفر برای آموزش اردوی خرس قبلا اعلام شده آنها خواهد بود و نه رفتن به الیوت ناصری دانشگاه در بوربننیس, ایلینوی, جایی که آنها صرف 18 سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de