پیش نویس NFL: قوچ را پردیو ته Brycen هاپکینز پس از معاملات میدارد

قوچ را انتخاب پوردو تنگ پایان Brycen هاپکینز با دور چهارم انتخاب در پیش نویس NFL پس از ساخت یک تجارت به اضافه دو انتخاب بعد شنبه.

6-پا-5, 245 پوند هاپکینز بود که همه-بزرگ-10 پس از ابتلا به 61 عبور برای 830 متری و هفت touchdowns به عنوان یک ارشد می پیوندد یک قوچ تنگ پایان فهرستی رهبری تایلر Higbee, Gerald Everett و جانی Mme.

HIgbee ترین سنگر از کسانی که با امضای یک فرمت قبل از فصل گذشته است که او را طول می کشد از طریق 2023. اورت و Mme این قرارداد منقضی می شود در پایان فصل آینده است.

هاپکینز صدا هیجان زده می شود یک هم تیمی Higbee که استفاده می شود به عنوان مثال از پایان بازی توسط پوردو مربی جف Brohm بود که Higbee مربی در غرب کنتاکی.

هاپکینز نام خود را به “همه کاره تنگ پایان” اما گفت که او می خواهد برای تبدیل شدن به بیشتر سازگار است و کار به بهبود خود را مسدود کردن.

“من نمی 260 پوند است. من فقط نمی تواند پرتاب از مردم در اطراف. من نمی 260 پوند در عین حالباید بگویم. شما هرگز نمی دانید که در آن آنها می خواهم مرا در” هاپکینز گفت. “این بخشی از بازی من است که اگر من می توانم بهتر از من بازی خواهد بالا بردن فوق العاده است.”

مدیر کل Les Snead ساخته تجارت دقیقه قبل از قوچ بودند با توجه به 126th, انتخاب, ارسال, است که دور چهارم انتخاب به Houston Texans در ازای 136 و هفتم-دور میدارد شماره 248 و 250.

قوچ نیز 199th (دور ششم) و 234th (هفتم) بر میدارد.

این بار هشتم در Snead نه سال به عنوان GM که قوچ ساخته شده حداقل یک تجارت در پیش نویس است.

قوچ که اول انتخاب دور ساخته شده و چهار انتخاب های دوم و سوم دور جمعه های ایالتی فلوریدا در حال اجرا به عقب افتاد Akers, فلوریدا, گیرنده گسترده ون, Jefferson, آلاباما, خارج linebacker ترل لوئیس و یوتا دفاعی پشت ترل بورگس.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im