Newsom محدودیت ساحل تعطیلی به اورنج کانتی

در روز پنج شنبه بعد از ظهر فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور بسته شدن سواحل در اورنج کانتی پس از ده ها هزار نفر آب گرفتگی سواحل در طول هفته گذشته heatwave, بالا بردن نگرانی های است که چنین گردهمایی می تواند در گسترش COVID-19 ویروس. سفارش بسیار باریک تر از پیش بینی و پس از گسترده گزارش که فرماندار را به همه سواحل کالیفرنیا است و در آن اعلام کرد در روز پنج شنبه.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


در یک کنفرانس مطبوعاتی Newsom انکار کرد که او تا به حال دیدم یک یادداشت منتشر شده در میان روسای پلیس در سراسر کشور گفتن آنها را برای آماده سازی برنامه ها برای ساحل تعطیلی. “ما فقط می خواهم به تمرکز بر روی که در آن یک مشکل وجود دارد … در یک smart استراتژیک راه” Newsom گفت. “ما نمی خواهیم به دست سنگین در مورد این چیزها.” فرماندار همچنین پیشنهاد کرد که با دستورالعمل های مناسب در محل برای اطمینان اجتماعی فاصله سواحل در اورنج کانتی می تواند باز کردن دوباره به زودی.

برای هم بودن, پس, Santa Barbara, سواحل باز باقی می ماند اگر چه مقامات ترغیب ساکنان به صورت هوشمند و ورزش مسئول تصمیم گیری است. هفته گذشته مقامات شهرستان هشدار داد که پارکینگ در نزدیکی سواحل و trailheads می تواند بسته اگر ساکنان نمی توانستم چوب به اجتماعی-دورى قوانین.

در حالی که یک سفر به ساحل و یا برای پیاده روی قطعا می تواند در بهبود سلامت روانی خود را انجام دهند بنابراین باید متعادل با نیاز به جلوگیری از جماعت زیادی از مردم و عمل اجتماعی فاصله می گویند مقامات بهداشتی.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>