تفسیر خبر | ‘آن است بی خطر است؟’

چه نوع از شخص تماس دفتر یک روزنامه در اوایل صبح روز شنبه? بیشتر به نقطه ای که بر میدارد تا گوشی ؟ پاسخ به سوال دوم من است. پاسخ به سوال اول این است که من واقعا نمی دانم. صدا به من داد اما من شک دارم این واقعی بود.

این مسئله در دست, مراقبت از دندان یک صنعت که در آن صدا به کار است. صدای نگران آن می تواند از دست دادن کار خود را اگر نقل با نام. هنگامی که صحبت کردن در مورد COVID-19 صوتی اشاره کرد هیچ کس مذاکرات در مورد ایمنی از خط مقدم دندان کارگران و افرادی که خراش پلاک کردن دندان های خود را که نمی توان وجود دارد تا به حال شما flossed به عنوان شما قرار گرفتند. افرادی که به دندانپزشکی اشعه x با قرار دادن آن مشقت بار پلاستیک سخت قاچ را در دهان خود که به شدت به کوچک از زبان خود.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


خارج از 1000 شغلی دسته بندی مقدم دندان کارگران, صدای, اشاره, چهره, بالاترین, فوری ترین خطر COVID قرار گرفتن در معرض. که “خط مقدم” شامل دندانپزشکان و دستیاران دندانپزشکی و تکنسین دندان. تمام مشاغل خود قرار داده و در معرض خطر به صدا اظهار داشت: اما هر سه به اشتراک گذاری به همان اندازه در پاداش بالقوه. مشکل واقعی صدای هشدار است نه فقط نابرابری نسبی خطر پاداش به نسبت اما که بسیاری از مطب های دندانپزشکی به سادگی به اندازه کافی مجهز برای درمان بیماران با خیال راحت.

چرا که وقتی که می آید به آلوده قطرات بزاق — نه به ذکر است خود را aerosolized معادل — انسان دهان واجد شرایط به عنوان کوه Vesuvius از بیماری های بالقوه. تا روز جمعه گذشته, اما, این واقعیت تنها از نظری بهره; تمام دندان عملیات — به جز برای کسانی که از نظر مداخلات اورژانس — تا به حال شده است به طور موثر تعطیل اجرایی فیات حسن نیت ارائه میدهد از فرماندار گاوین Newsom و تمام 58 کالیفرنیا county بهداشت عمومی افسران. این جمعه اما سانتا باربارا بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg و فرماندار Newsom — کاسته محدودیت در انتخابی های پزشکی است. که در حال حاضر شامل مراجعه به دندانپزشک.

“آیا شما در تمام علاقه مند در این?” صدای خواستار شدند.

من شد و گفت: تا. در طول سال من را دیده اند راه بیش از حد از دندانپزشک من و او راه بیش از حد از من. در حالی که هر وقت من رفت, من مشخص شده به مناسبت تماشای مسابقه دو ماراتون مردبزرگ B-منفی فیلم است که در آن Sir Laurence Olivier نقش نازی دندانپزشک که شکنجه داستین هافمن — چه کسی به او مشکوک دانستن بیش از حد — با ابزار خود را از حرفه پزشکی بارها و بارها درخواست سر در گم هافمن “در آن است بی خطر است؟”

بیش از آن است که من برنامه ریزی شده بود به یک مولر yanked فقط به عنوان COVID پرده آمد ریزد. دندانپزشک من مودبانه اطلاع من که همه شرط خاموش بودند برای آینده نامحدود. هیچ کس می خواهد یک دندان کشیده اما در مورد من این تاخیر باعث افزایش خطر که جمع آوری طوفان از پوسیدگی دندان — که چیزهای که نشان می دهد تا بر روی اشعه x به عنوان یک تیره تیره آمیب در پرسه زدن — ممکن است استعمار من استخوان فک. باید که احتمال آمدن به پاس این نوع از عمل جراحی بیمار نیاز به نیاز به یک اره برقی به انجام.

من دیده ام که فیلم قبل از. من می دانم که چگونه آن را به پایان می رسد.

در هنگام کار دندانپزشکی در بیماران مبتلا به صدا اشاره کرد وجود دارد هیچ چیز مانند اجتماعی فاصله. دندانپزشکی کارگران 20 اینچ به دور از دهن نیست شش فوت است. این aerosolized اسپری از بزاق انسان — همراه با بخار مه آینده یک مته دندانپزشکی می شود با کوچک لکه های دندان ترد گوشت — قراردادن موشواره در هوا به مدت سه ساعت.

“زمانی که شما نشستن در آن صندلی شما می خواهید بدانید که آنجا نشسته قبل و چه مدت پیش” صدا اشاره کرد. بسیاری از دفاتر و صدا اشاره کرد که یک طرح طبقه باز معنی وجود دارد هیچ دیوار جدا دندانپزشکی ایستگاه از هر یک از دیگر. “این یک کامل ظرف پتری” صدای گفت. سنگ فرش شده و دفاتر آن اضافه شد اجتناب شود. “چه مدت آن را برای استریل کردن یک فرش?” آن را پرسید.

تمام دندان کارگران باید مجهز به لباس و ماسک و دستکش و در صورت سپر — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان PPEs. اکثر دفاتر نه چندان مجهز شده است. تنها راه بود واقعا امن است, صدای هشدار بود برای تست دندانپزشکی کارگران هر روز و بیماران قبل از قرار ملاقات خود را به تعیین اگر آنها COVID-مثبت است. این احتمال وجود ندارد, صدای اذعان داده مزمن کیت تست نمایند.

سفارشات جدید اجازه می دهد گسترش دندان بازديد آمده با انواع هشدارهای و چاپ خوب است. درمانگاه دندانپزشکی هستند به رعایت دستورالعمل اعلام شده توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا کالیفرنیا انجمن دندانپزشکی و البته مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

“اما بیماران آگاه هستند چه در کسانی که به” the Voice اضافه شده است. “ما باید کارهای زیادی را انجام دهد.” بسیاری از کسانی که دستورالعمل صدای اعتراض هستند که فقط — دستورالعمل. “که نه سرد است ، حتی کمتر خنک آن گفت: بسیاری از کسانی که دستورالعمل نمی توان انطباق با داده های فیزیکی محدودیت های اعمال شده توسط این طرح بسیاری از دفاتر.

مانند بسیاری از زمینه های پزشکی COVID خاموش کردن اضطراری شده بود اقتصادی حکم اعدام برای دندانپزشکان و کمکی کارکنان. هر کس نیاز به بازگشت به کار. “من آن من از آن من آن را” صدای اعلام کرد. دندانپزشکی و کارگران آن اضافه شده و نه درخواست بسیاری از سوالات. “هیچ کس می خواهد به از دست دادن کار خود را. من که بیش از حد.”

نه هر کس صدای گفت: به عنوان ترس به عنوان آنها باید. “آیا من نیاز به می گویند؟”


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>