ایمنی جدید پروتکل های معرفی شده برای ساخت و ساز خانه جدید سایت

صفحه اصلی خریداران در انتظار ساخت و ساز را به پایان برساند در خانه جدید خود را در حال رفتن به صبر کمی طولانی تر از آنچه قبلا برنامه ریزی شده است.

که نه خیلی خوب.

خبر خوب این است که بر خلاف سایر حوزه های قضایی در کانادا, ساخت و ساز خانه های جدید در آلبرتا و همچنین فعالیت های املاک و مستغلات شده تلقی خدمات ضروری در طول COVID-19 بحران توسط دولت آلبرتا.

قوانین باید تغییر چگونه شما ارتباط برقرار کردن با خود سازنده و یا مسکن اما تطبیق با تغییر چیزی است که همه ما انجام شده برای ماه گذشته و رفتن به جلو.

اگر چه اکثر showhomes در کلگری و منطقه باز هستند و شما می توانید دیگر فقط نشان می دهد تا در یک stacey chais به یک نگاه.

سازندگان در حال تنظیم خصوصی viewings. قطعا آن را به یک زمان خوب به دنبال به خرید یک خانه جدید اگر شما در یک موقعیت برای. وام مسکن نرخ پایین هستند و انگیزه ساز بزرگ هستند. فقط به یاد داشته باشید و سازندگان در حال محدود کردن تعداد زیادی از مردم برای هر یک قرار ملاقات. آن را سفر یک روزه برای کودکان و نوجوانان آنها را به خارج از خانه است. خود را انتخاب کنید و سازندگان و پس از آن گوگل آنها را برای شماره تلفن.

نظر به رسمیت شناخته شده به عنوان یک ضروری و خدمات برای اطمینان از همه ایمنی خانه جدید-صنعت ساختمان معرفی پروتکل جدید برای خریداران و سازنده کارکنان و معاملات به شرح زیر برشمرد.

پروتکل و صنعت تعهد به ایمنی مشخص شد در نامه ای به رئیس تام Sampson و معاون سو هنری از کلگری سازمان مدیریت اضطراری توسط کالین کمپبل رئیس هیئت مدیره و برایان هان, مدیر عامل شرکت بیلد کلگری منطقه که نشان دهنده این صنعت در کلگری.

برخی از گزیده ای از این نامه است.

“ما از نوشتن این نامه به شما در رابطه با ارزش های مشترک: امنیت عمومی و ایمنی کارگر. ما به طور خاص این برچسب به عنوان ارزش ها و اولویت نیست. اولویت های رتبه بندی و تغییر ارزش ها رتبه بندی نشده و هرگز به خطر بیافتد.

“همانطور که می دانید دولت آلبرتا به تازگی اعلام کرد که ساخت و ساز و املاک و مستغلات خدمات ضروری در طول این بحران است. بیلد کلگری منطقه و اعضای ما فعال هستند و در هر دو عملیات ساخت و ساز و همچنین معاملات املاک و مستغلات. شما بدون شک به همان اندازه آگاه است که در برخی از حوزه های قضایی, این فعالیت های کسب و کار شده اند تعیین شده ضروری است. بیشتر ما همه آگاه است وجود دارد برخی از اندازه گیری کرد با توجه به ادامه ساخت و ساز و فعالیت های املاک و مستغلات در کلگری. ما می دانیم که در نقش های خود را, مهم است که شما باید اعتماد به نفس است که ادامه این فعالیت ها را نمی خواهد سازش عمومی و ایمنی کارگر.”

به راهنمای آن عضو شرکت بیلد میزبانی ایمنی و سلامتی فروم در مارس 30 و با توجه به تقاضای زیادی دیگر در مارس 7. انجمن ها شامل سخنرانی توسط دو ایمنی حرفه ای و همچنین به عنوان یک متخصص بهداشت صنعتی. پانل های ارائه شده مروری بر مراحل کلیدی و اصول برای حفظ worksites امن به علاوه یک برنامه آنلاین معرفی شد که کارگران می توانند دسترسی رایگان به ارزیابی تناسب اندام خود را به کار می کنند.

بیشتر از این حرف.

“ما اعتقاد داریم این مهم برای شما بدانید که با این اقدام در ادامه تلاش های اعضای ما برای اطمینان از امنیت عمومی و COVID-19 امن worksites. به همان اندازه مهم است ما استرس که بیلد و اعضای ما به شدت به اجرای قانون حمایت از COVID-19 رعایت ایمنی. ما متعهد به همکاری با Alberta بهداشت حرفه ای و ایمنی برای اطمینان از انطباق مناسب.

“می تواند وجود دارد هیچ به حداقل رساندن خطر از COVID-19 بحران بهداشت عمومی نشان دهنده. با پیاده سازی و پایبندی به فرآیند ها و پروتکل های اشاره شده در این نامه همچنین به عنوان یک تعهد مستمر بررسی و به روز رسانی از این پروتکل در یک تابه-صنعت پایه و اساس ما معتقدیم ما می بود … نزدیک به خطر اما به دور از آسیب برساند.”

کلگری انجمن ساخت و ساز نیز در هیئت مدیره با پروتکل های جدید, بیل, سیاه, انجمن, رئیس جمهور اشاره کرد که کسانی که در ساخت و ساز کسب و کار باید “… در ایمنی کسب و کار اولین بار است که خطاب است و تنها هنگامی که خطاب است, آیا اعضای ما نیز وارد ساخت و ساز کسب و کار.”

جدید بهداشت و پروتکل های ایمنی برای حفظ کلگری کار سایت های امن در طول COVID-19 بحران به شرح زیر است:

  1. اجباری قبل از shift بهداشت و سلامتی غربالگری: ارزیابی و مستند سلامتی همه کارگران پس از رسیدن بر روی سایت روزانه. هر کارگر نشان دادن نشانه هایی از بیماری است که به خانه فرستاده می شود بلافاصله. لیست نگهداری می شوند روزانه همه کارگران/معاملات در سایت.
  2. کاهش کارکنان سایت: حصول اطمینان از یک فضای داخلی/خارجی تجارت در محل در یک زمان. ساخت و ساز در مهلت تمدید شده است برای جلوگیری از ازدحام و تداخل دارند. کاهش تنگنا مناطق (سایت نقاط ورود, آسانسور راه پله). امنیت بیشتر در سایت که در آن مورد نیاز است.
  3. فیزیکی فاصله اجرای: همه کارگران حفظ دو متر فاصله در تمام زمانها. هیچ های از ابزار و تجهیزات بدون مطابق با اصول بهداشتی در میان استفاده کنید. حصول اطمینان از استفاده مناسب از تقویت تجهیزات حفاظت شخصی که در آن قابل اجرا است. معاملات کارگران و اجتناب از استفاده مشترک از ماشین و استفاده از حمل و نقل.
  4. بهبود امکانات بهداشتی: علاوه بر این از دست شویی ایستگاه قابل حمل توالت و حمام تریلر اضافه شده به سایت. نقشه نشان دادن که در آن دست شویی ایستگاه ها و همچنین شستن دست و دستورالعمل بر روی صفحه نمایش هستند. تمیز کردن ایستگاه پروتکل در محل هستند.
  5. مداوم آموزش ایمنی: حصول اطمینان از تمام کارکنان و پیمانکاران آگاه هستند و پس از پروتکل های ایمنی. حصول اطمینان از کارکنان شرکت اطلاعات مناسب جلسات (آنلاین) و سایت علامت در دسترس است به طرح مورد نیاز و تغییرات در پروتکل های.
  6. تغییرات برای دفاتر showhomes و راه رفتن-throughs: صنعت اتاق کار کارکنان از راه دور. Showhomes و طراحی مراکز باز محدود ساعت تنها با وقت قبلی. محدود در شخص تعاملات مشتری از جمله ساخت و ساز و در اختیار داشتن راه رفتن از پیش در حال انجام است تقریبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>