قوانین جدید برای کسب و کار مورد نیاز قبل از اقتصاد بازگشایی ایالات متحده مجلسی می گوید.

قبل از اینکه امریکا می تواند بازگشت به کار, خدمات ضروری مانند مهد کودک و حمل و نقل عمومی نیاز به ترمیم با توجه به طرح بازیابی توسط ایالات متحده در اتاق بازرگانی است.

علاوه بر این کسب و کار خواهد شد و نیاز به حفاظت در برابر دعاوی به دلیل افزایش مسئولیت و مکانهای تفریحی مانند میله, رستوران ها و تجارت را نشان می دهد خواهد شد نیاز به کمک های عمومی.

“بازگشت به کار در حال رفتن به تدریجی آن را به متفاوت, محل, توسط, اندازه, با, بخش, توسط بهداشت و درمان وضعیت های مختلف کارگران” ایالات متحده مجلسی جمهور سوزان کلارک گفت: در طول سال های اخیر وبینار توسط جامعه برای پیشبرد کسب و کار ویرایش و نوشتن.

“کسب و کار در حال رفتن به صورت فرآیندهای جدید, جدید, مورد نیاز, محدودیت های جدید و جدید, راهکار,” او گفت:. “وجود دارد هیچ سابقه.”

با ضد قفل تظاهرات springing تا در سراسر کشور و در جنوب کالیفرنیا هنگامی که و چگونه جامعه باید بازگشایی یک موضوع داغ در پنج هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تصویب یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

این مستند دارای تخلیه بزرگراه توقیف کافه ها و پارک های تفریحی و پرتاب حداقل 2.8 میلیون کالیفرنیا ،

ساکنان محلی و معترضان سوال نیاز به برخی یا همه از بسته شدن. یکی از خوانندگان اشاره کرد برای مثال در جامعه نیست تعطیل برای خطر مانند خودکار مرگ و میر. مرگ پیش بینی راه پایه دیگری نوشت.

“این هیچ حس به پارک ها و متوقف کردن کودکان از بازی گرفتن” ریک Ganulin از توستین گفت: در یک ایمیل. “این می تواند باز کردن در حال حاضر همراه با دوره های گلف.”

Newsom پرده برداری خود را در شش نقطه “نقشه راه برای بازیابی” در هفته گذشته پرداختن به نیاز برای افزایش تست پیشگیری از عفونت و کافی بیمارستان ظرفیت قبل از بازگشایی.

او همچنین اعلام کرد که تشکیل یک 80-عضو کارگروه کسب و کار و مشاغل, بازیابی ساخته شده از کسب و کار بالا و رهبران کارگری, نمایندگان مجلس و فرمانداران سابق به توصیه او در کالیفرنیا چگونه می توانید از بازگشت به کار.

اما آن را بیش از حد به زودی به بازگشایی در حال حاضر در حالی که تعداد مرگ و بستری شدن در بیمارستان و موارد جدید در حال افزایش, او گفت: در جلسه توجیهی روزانه در روز شنبه, مارس 21.

“تمرین فیزیکی فاصله کار کرده است برای حفظ این اعداد نسبتا متوسط از نظر رشد” Newsom گفت. “اما اگر ما جلو و عقب بیش از حد به سرعت تعداد کسانی که رفتن را از طریق سقف.”

خدمات ضروری مورد نیاز

کلارک ایالات متحده مجلسی جمهور گفت: مردم نمی تواند بازگشت به کار تا زمانی که خدمات ضروری مانند مهد کودک و حمل و نقل عمومی هستند دوباره در راه است که جلوگیری از گسترش coronavirus موارد است.

Daycares برای مثال باید باز برای ساعت های طولانی تر و کمتر کودکان در یک زمان به ادامه اجتماعی فاصله مجلسی طرح گفت.

کسب و کار نیاز مبهوت برنامه کار و اتوبوس و قطار را برای ارائه خدمات افزایش یافته است به نگه داشتن مسافران از خوشه بیش از حد نزدیک است.

در همین حال بازگشایی در راه است که مانع از COVID-19 را گسترش خواهد افشای کارفرمایان برای افزایش مسئولیت اتاق گفت.

برای مثال کسب و کار است که صفحه نمایش کارکنان و مشتریان برای عفونت می تواند به صورت پزشکی حریم خصوصی ادعا می کنند. آن است که محدود کردن کار برای همسر و یا پزشکی به خطر بیافتد کارکنان می تواند به صورت تبعیض های حقوقی — یا مسئول اگر آنها بازگشت در خطر کارکنان به کار بیش از حد به زودی.

و اگر کسب و کار ارائه facemasks و دیگر تجهیزات حفاظتی برای کارگران خود را, آنها می توانند شکایت کرد اگر یک کارمند بیمار می شود.

“می خواهیم برای رسیدن به یک موقعیت که در آن ما به طور موقت خم شدن برخی از مقررات ؟ آیا ما باید برای ارائه قانونی safeharbor برای کارفرمایان؟” کلارک پرسید. “درخواست (مدیر عامل) را به خطرات ما فکر می کنم نیاز به برخی از حمایت.”

در نهایت, رستوران ها, میله, جلسات و رویدادهای شرکت ها و تجارت را نشان می دهد “باید با ارائه پل کمک” از آنجا که آنها قادر به ادامه فعالیت بدون ضرر و زیان قابل توجهی مجلسی طرح گفت.

“هیچ خانواده باید ورشکسته هیچ کسب و کار باید تحت هیچ صنعت باید به سمت چپ در خرابه از آنجا که این بیماری همه گیر” کلارک گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>