پروژه جدید طول می کشد برلینگتون نوازنده از ‘روحانی اشتباه’ به خلاقانه الهام گرفته از

برلینگتون نوازنده اریک جورج احساس “احساسی سر در گم” و “انرژی و معنوی اشتباه” زمانی که COVID-19-مربوط به خاموش شدن ناگهانی اتفاق افتاده است.

میزبان رادیو باقلا همیشه محبوب Honky Tonk که روز سه شنبه منتشر شد, 11 آلبوم از موسیقی خود را از دست رفته بازی زندگی می کنند را نشان می دهد. او به خصوص از دست رفته اتصالات موسیقی ایجاد می کند از این فرصت را به همکاری با دیگران برای بغل کردن دوستان در را نشان می دهد.

“(موسیقی) مرتب کردن بر اساس من اولیه آهنربا که به تساوی من به افراد دیگر” جورج گفت. “من خودم را نگه دارید و نگه داشتن در حال حرکت است. اما سخت است. آن را قطعا سخت است.”

قبل از همه گیر جورج دو یا سه نشان می دهد هر هفته در زندگی کمک امکانات و خانه های پرستاری و ویران شد وقتی که متوقف شده است. “من واقعا واقعا واقعا از دست قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن که نور در آن فضاهای” جورج گفت.

پس دوستان از کلرادو مگ برنج و فرستاده او را آهنگ او می خواهم مشغول به کار شده است و پرسید که آیا او می خواهم به ترکیب آن برای ضبط. که همان روز یکی دیگر از دوستان Maddie رابین فرستاده او آواز ضبط و به او شبیه اجازه برای انجام با آن را به عنوان او خواست.

که به رهبری جورج به کامپایل بیشتر خانه های ضبط شده از موسیقی دوستان است. نتیجه این است که “تک آهنگ آخر هفته, Vol. دوم” 12 آهنگ آلبوم می آید که به صورت دیجیتالی در روز جمعه.

ورمونت نوازندگان از جمله هیلی جین Addie هربرت Ivamae لیندا Bassick هانا هاسمن از عسل و روح و لورا Heaberlin کریکت آبی کمک آهنگ. جورج میکس آهنگ ها و اضافه شدن ابزار دقیق و سپس آنها را به همراه همکار برلینگتون نوازنده Jer Coons که تسلط ضبط شده است.

“چه چیزی به من انرژی به سمت” جورج گفت: “احساس می کنم مثل من در اتصال با دوستان و موسیقی خود را و ایجاد چیزی است که ما همه نوع در حال حاضر نیاز است که به شنیدن آنچه که مردم دیگر در حال کار بر روی خلاقانه.”

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>