‘طبیعی’ به ارمغان می آورد برای تلفن های موبایل جدید برای شعله های آتش فهرست

شنید بود صدای Calgary Flames دستیار مدیر کل کریگ Conroy انیمیشن های صوتی طنين انداز از طریق نزدیکی خالی Scotiabank Saddledome.

سر مربی Geoff بخش متوقف شده خود را منفجر سوت و هدایت مته و توضیح آن ” اهمیت است. بعد او ایستاده بود با کاپیتان علامت جوردانو توسط تخته سفید و رفت و بیش از دیگر موارد در دستور کار به عنوان یخ تمیز شد توسط یک Saddledome کارمند با پوشیدن ماسک.

در حالی که جهان همچنان برای انطباق با COVID-19 شیوع وجود دارد در نهایت برخی از حالت عادی در کلگری به عنوان لیگ ملی هاکی وارد فاز 3 از “بازگشت به بازی’ طرح و اردوگاه های آموزشی آغاز شد و در روز دوشنبه.

اما در حالی که این برای تلفن های موبایل و مناظر نگاه بسیار شبیه شعله های آتش و ضربه زدن به یخ وجود دارد چند تفاوت از آخرین باری که تیم مونتاژ شد چهار ماه پیش و قبل از NHL متوقف شد این 2019-20 فصل به طور منظم.

“من شما را در قطع بیش از اینجا,” شعله های آتش رو به جلو متی Tkachuk گفت: به عنوان او خود را آغاز کرد پس از عمل Webex کنفرانس تلفنی — جدید-نگاه بازیکن scrum از آینده است.

برای هفته ها شعله های آتش’ آموزش پزشکی و کارکنان شده اند قرار دادن اقدامات پیشگیرانه در محل در Scotiabank Saddledome در حالی که اکثر بازیکنان شده اند اسکیت در فاز 2.

روز دوشنبه رسانه ها اجازه داده شد در ساختمان برای اولین بار پس از آوریل 12, تحت یک سری از سوالات در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض و متوسط بررسی و همچنین حصول اطمینان از مناسب فیزیکی فاصله بود که احترام به آنها به تماشای تمرین در بالای کاسه.


Calgary Flames رو به جلو گلن Gawdin شاخه در goaltender Artyom Zagidulin در Scotiabank Saddledome در کلگری در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این اولین تمرین تیم پس از COVID-19 shutdown. گاوین جوان/Postmedia

گاوین جوان/Postmedia

در یخ سطح این اقدامات حتی دقیق تر.

بازیکنان در حال آزمایش برای COVID-19 پس از ورود و باید پوشیدن ماسک زمانی که آنها بر روی یخ و یا کار کردن که برخی از اقدامات احتیاطی گرفته شده برای اطمینان از NHL می توانید وارد فاز 4 — بازی اکشن — با خیال راحت.

“بدیهی است که این نوع از عجیب و غریب” گفت: شعله های آتش رو به جلو دیوید Rittich شده است که در کلگری برای چند هفته در حال حاضر پس از صرف اکثریت از توقف در خانه اش در شهر جیهلوا, جمهوری چک. “شما در اتاق قفل با تمام بچه ها شما در حال شوخی در اطراف شما همیشه انجام دهید. این نوع از سخت اما من با هر چیزی که ما انجام می دهیم و آنچه ما را از طریق رفتن.

“به خصوص با کادر پزشکی و پزشکان چه آنها قرار داده ایم با هم و چه عالی کار آنها انجام داده ایم. ما باید به دنبال قوانین و باید هوشمند.”

که شامل در نظر گرفتن قوانین به طور جدی.

در طول یک اردوگاه قبل از آموزش رسانه در دسترس بودن شعله مدیر کل براد Treliving بستری آن چیزی است که او را نگه می دارد تا در شب — دانستن که وجود دارد بسیاری از متغیرها یک بازیکن روبرو می شوند پس از خروج از میدان با امکان پیمانکاری COVID-19 هنوز هم بسیار واقعی است.

جوردانو تصریح کرد Treliving نظرات نشان می دهد این تیم در lockdown mode و بازیکنان باید به احترام آن را اگر آنها می خواهند برای پایان فصل.

“100 درصد دو هفته آینده به عنوان یک بازیکن شما باید نگاه کنید آن را مانند اگر شما در انجام کاری یا رفتن به جایی شما قرار بود و قرار دادن خود در معرض خطر, شما در حال خطر تمام تیم خود را و شروع به از این” جوردانو گفت. “تفاوت از سمت راست در حال حاضر و در دو هفته زمانی که ما را به مرکز شهر است که ما قادر نخواهد بود به ترک خانه ما — فقط رفتن به پیست و هتل و برگشت. بنابراین در حال حاضر شما باید هوشمند باشد. ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. من می دانم که وجود دارد برخی از چیزهایی که بچه ها را به انجام و تعهدات خاص. اما در حال حاضر این پیام را از من و دیگر بچه ها در خانه بمانند و در امان ماندن تا آنجا که ممکن است. و اجازه دهید مطمئن شوید که ما به مرکز شهر با کل تیم ما سالم است.”

پس جوردانو را Webex کنفرانس مطبوعاتی از او پرسید: “آیا من باید آن را پاک و یا هر چیزی ؟” لپ تاپ استفاده می شود برای تماس.


Calgary Flames رو به جلو شان موناهان شاخه در goaltender جان Gillies در Scotiabank Saddledome در کلگری در روز دوشنبه 13 ژوئیه سال 2020 است. این اولین تمرین تیم پس از COVID-19 shutdown. گاوین جوان/Postmedia

گاوین جوان/Postmedia

بله این طبیعی جدید است.

در عین حال در بسیاری از راه های آن کسب و کار به طور معمول با توجه به بند که شروع به آماده سازی بازیکنان خود را برای بازی در دور و فراتر از آن.

“من فکر می کنم جزئیات مهم هستند” بخش روز دوشنبه گفت:. “اما ساختار اجازه می دهد تا به شما برای دسترسی به مهارت های خود را کمی آسان تر است. برای ما, ما می خواهیم به مطمئن شوید که بچه ها می دانید آنچه که ما ساختار است. اگر اطلاعات ما احساس می کنیم مهم هستند و این نیست که اعمال خاصی تمرین می کنیم آن را متوقف کند و نقطه آن را و مطمئن شوید که آنها در بالای آن … من فکر کردم امروز بچه ها در نقطه برای روز اول نسبتا خوب. که نشانه خوبی برای ما است.”

این تیم تقسیم شد به دو گروه باعث حدس و گمان شایع — با ستاره به جلو جانی Gaudreau کهنه میلان Lucic منظم مدافعان نوح Hanifin و Rasmus اندرسون و goaltender کم تالبوت در گروه اصلی.

تمام شعله های آتش — و سایر تیم NHL — مجاز به انتشار واقعیت این است که یک بازیکن این است که “نامناسب” به بازی و یا تمرین کاربردی است که به جلو دیلون Dube و دوستان رابینسون در روز دوشنبه و لازم نیست برای توضیح بیشتر در غیاب بازیکنان.

بعد از سه هفته منتهی به فاز 4 بسیار مهم برای بسیاری از دلایل.

جن قطره به شعله های آتش در اوت. 1 زمانی که آنها مربع با Winnipeg Jets برای شروع یک رابطه از پنج سری به رقابت در پلی آف جام استنلی.

اما از حالا تا آن زمان این تیم هیچ چاره ای جز به پیروی از قوانین.

“من از نوع توافق با براد” Rittich گفت. “برای او آن را به واقعا سخت برای به دست آوردن همه چیز برای ما و همه چیز مجموعه در مرکز شهر. او را نه یک کار آسان در حال حاضر. ما واقعا نمی خواهید به نظر. این سخت است — ما مجبور به ترک خانواده می شود و بدون آنها برای مدت زمان طولانی برای چند روز و یا مدت زمان طولانی. چه کسی می داند که امیدوارم برای چند ماه از آنجا که ما می خواهم به پیروزی در جام جهانی, اما آن را برای هر تیم. آن را به هر کس که ما آماده است و اگر ما می تواند در مرکز شهرستانها برای یک زمان طولانی.”

این یک تعهد بزرگ اما Tkachuk معتقد است لازم است به نگه داشتن فصل خود را دست نخورده.

“هاکی است که اساسا تمام زندگی ما در حال حاضر گفت:” شعله های آتش رو به جلو متی Tkachuk. “بازی NHL, شما نمی خواهید به آن را برای اعطا. در طول یک مکث خواهم که شما آن را از دست بسیار است. موقعیت ما خودمان را در پایان سال ما می خواهیم به رقابت برای جام استنلی در حال حاضر و در حال حاضر با توجه به این که فرصت. بنابراین ما بسیار خدا را شکر به داده می شود که فرصت و در این سال ما در حال رفتن به سعی کنید به بهترین استفاده را از آن و گرفتن برخی از رستگاری از سال گذشته است.”

[email protected]
www.twitter.com/KDotAnderson

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>