جدید کروناویروس برنامه در مقایسه با کشور و استان ها

UC Santa Barbara, دانشجو Eran Naveh صرف وقت خود را در قرنطینه در حال توسعه یک برنامه برای مقایسه چگونه coronavirus در حال گسترش است متفاوت در استان ها و دولت ها در سراسر کشور است.

Naveh یک سال دوم علوم کامپیوتر اصلی نقل مکان کرد خانه را به ولنوت کریک از ایسلا ویستا پس از صدراعظم Henry T. Yang تشویق هر کسی قادر به رفتن به خانه به ماندن در خانه. علاوه بر در نظر گرفتن کلاس های آنلاین Naveh شده است ساخت پیشرفت مداوم به برنامه خود را.

“نرم افزار شکسته است به دو مولفه اصلی است: نمودار های قابل تنظیم و ساخت خود از داده های جدول بخش” Naveh توضیح داد. کاربران می توانید سفارشی خود را نمودار ها و جداول با ورود به استان ها و کشورهای خود را انتخاب.

بر خلاف دیگر برنامه های مشابه طبیعت Naveh برنامه اجازه می دهد تا کاربران به طور مستقیم مقایسه منحنی از استان ها و کشورهای در همان بصری. این حذف نیاز به پیدا کردن آمار مستقل در جستجوهای ساده در پردازش اطلاعات جمع آوری.

Naveh به روز رسانی داده ها روزانه با استفاده از نیویورک تایمز’ coronavirus مخزن داده ها.

Naveh شده است و گسترش این کلمه در مورد این ابزار در سیستم عامل رسانه های اجتماعی از جمله در LinkedIn و Instagram. به عنوان او همچنان به تبلیغ Naveh برنامه ای برای نگه داشتن این برنامه رایگان و برای عموم آزاد.

“این سایت دارای یک ‘خرید من یک قهوه’ لینک که اجازه می دهد تا کاربران برای اهدای پول, اما از آن است که به هیچ وجه نیاز به استفاده از سایت,” او گفت:.

این برنامه می آید به عنوان تعدادی از موارد در سانتا باربارا در ادامه به افزایش است.

در برنامه پرسش و پاسخ بخش Naveh خود را تشویق می کند تا کاربران را به “مراجعه به CDC و WHO وب سایت و همچنین مقامات محلی برای دیدن بهترین راه برای نگه داشتن شما و کسانی که در اطراف شما امن است.”

این برنامه را می توان در لینک زیر: https://www.uscovid19tracker.info.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>