NESCAC لغو همه سقوط 2020 مسابقات ورزشی از جمله فوتبال

جدید انگلستان کوچک, کالج, ورزشی, کنفرانس, که شامل Middlebury College اعلام کرد بعد از ظهر جمعه که آن را لغو تمام رقابت کنفرانس برنامه ریزی شده برای این سقوط به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

11 مدارس در بخش سوم کنفرانس برنامه ریزی برای آوردن دانش آموزان به دانشگاه در این پاییز با محدودیت های فیزیکی از جمله-فاصله پروتکل محدودیت در سفر و خارج از محوطه دانشگاه و محدودیت در اندازه در محوطه دانشگاه تجمع با توجه به انتشار اخبار صادر شده توسط NESCAC.

“مطابق با این سیاست” انتشار اخبار می فرماید: “NESCAC رئیس جمهور باید با اتفاق آرا تصمیم گرفت هر چند با اكراه که NESCAC کنفرانس رقابت برای سقوط های ورزشی باید لغو شود برای پاییز سال 2020 است.”

Middlebury College بازگشایی: بهداشت و جدید, پروتکل, تغییرات تقویم دانشگاهی

سقوط ورزش لغو: آیوی لیگ لغو 2020 سقوط, ورزش, فوتبال,: آنچه ما می دانیم

حذف از فصل پاییز, تاثیر ورزش در Middlebury از جمله فوتبال ، هاکی روی چمن مردان و زنان در فوتبال مردان و زنان گلف مردان و زنان متقابل کشور در حال اجرا و مردان و زنان تنیس.

سقوط ورزش لغو: ده بزرگ فوتبال را کاهش می دهد برنامه فصل تنها به بازی های کنفرانس

همکار NESCAC اعضای Bowdoin و ویلیامز قبلا اعلام کرده بود قصد دارد خود را لغو سقوط ورزش فصل است.

High school sports: چرا VPA است به تأخیر انداختن شروع دبیرستان سقوط ورزش

NESCAC طرح “به دنبال راه های خلاقانه برای ارائه فرصت های معنی دار برای ما دانش آموزان در طول سال تحصیلی آینده” با توجه به انتشار اخبار.

کالج رئیس جمهور توافق کرده اند که برای تغییر برخی NESCAC قوانین بنابراین مربیان و دانش آموزان می تواند به دنبال عمل و فرصت های آموزشی در خارج سنتی در فصل “مطابق با قوانین هر یک از اعضای موسسه و بهداشت محلی بخشنامه ها” اخبار انتشار متحده است.

Middlebury عضو NESCAC با امهرست بیتس Bowdoin, Colby, کانکتیکات, Hamilton, ترینیتی کالج ویلیامز و تافتز و وسلی دانشگاه.

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>