نپتون درد

هنگامی که شوهر من گفته شد که او به سرطان ریه دکتر اضافه شده است که او مورد نیاز برای کسب و کار خود را به منظور بلافاصله. باب تماس نپتون جامعه و مرتب برای خود هولوکاست. او از من خواست به پراکندگی خاکستر او در دریا که من.

حدود یک سال پس از مرگ او یک وزیر با من تماس که همسرم فوت کرده است. او توصیه کرد که اعضای کلیسای خود مشغول به کار در نپتون. آنها نیاز به شکستن فک مرده اگر آنها تا به حال طلا تاج به منظور حذف طلا, او به من گفت. علاوه بر این بیش از یک جسد سوزانده شده در یک زمان بنابراین من هیچ ایده چه چیزی اتفاق افتاده است به شوهر من خاکستر.

بستگان مرده پیوست در یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس. قاضی اعطا ما آنچه که ما برای پرداخت هولوکاست. هیچ چیز برای درد و رنج.

من اعتقاد ندارم هر مقدار از پول را کاسته درد ما یا برای من, افکار و اندیشه های جمله فوق العاده مهربان و دوست داشتنی بودن مثله برای پول است.

این دادگاه بود که در حدود سال 1984 تا 1985. در حال حاضر 35 سال بعد و slighest چیز باعث درد و حتی تبلیغ برای طلا تاج.

من خوشحال به خواندن که دادستان کل کالیفرنیا است suing سانتا باربارا شاخه نپتون جامعه برای جرایم علیه مردگان و تقریبا مرده است. با فرض این که همه نپتون جوامع هستند به همان اندازه نفرت انگیز است که وجود دارد یک راه برای نزدیک همه آنها را ؟

برخی از صاحبان حیوان خانگی در حال پرداخت پول برای حیوانات خانگی خود را به سوزانده شود. به جای برخی از آنها به فروش می رسد به یک رندر شرکت که مبادرت به فروش این تفاسیر به شرکت های مواد غذایی حیوان خانگی. من سه سگ ها دفن شده در باغ من چون من دیگر نمی تواند اعتماد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>