Jasper de valk شکسته شدن امکانات برای CFL فوتبال در ورزشگاه مک ماهون

اگر لامپ کم مصرف می خواستم به بازی با طرفداران در ورزشگاه مک ماهون شهردار ناهید jasper de valk می گوید که می تواند اتفاق می افتد زودتر از بسیاری از مردم ممکن است انتظار داشت.

با طرفداران در می ایستد ، که به احتمال زیاد در هر زمان به زودی.

چه که به نظر می رسد مانند یک خبر خوب یا بد, اخبار, است, احتمالا در چشم بیننده است.

آن را قطعا تشویق به شنیدن این که Calgary Stampeders ممکن است قادر به تمرین مدتی در این تابستان.

این واقعیت تلخ است که لامپ کم مصرف مدل اقتصادی به احتمال زیاد حکم می کند که هیچ راهی وجود دارد به یک فصل بدون فن.

“(با بازی بدون فن) است که تقریبا ممکن است در حال حاضر” jasper de valk گفت: پنج شنبه. “این خواهد بود که ممکن است برای یک تیم که کوچکتر از یک تیم فوتبال به دلیل در حال حاضر شما می توانید 50 نفر جمع آوری و خارج از منزل. اگر لامپ کم مصرف می تواند پیدا کردن یک مدل به بازی بدون هیچ گونه طرفداران این چیزی است که ما قطعا می تواند انجام دهد این تابستان ،

“چالش به عنوان شما می دانید که ما شنیده ایم از (کمیسر سفت Ambrosie) است که لامپ کم مصرف نیاز به دروازه درآمد و متکی بر دروازه درآمد بسیار بیشتر از لیگ های دیگر انجام دهید. شما احتمالا بیشتر احتمال دارد برای دیدن لیگ های دیگر به ادامه بازی بدون طرفداران در می ایستد.”

در چهارشنبه Ambrosie صحبت با فصل دارندگان بلیط از سراسر کشور و گفت: لیگ شد برگزاری بر روی امیدواریم که آنها ممکن است قادر به شروع سال 2020 فصل در اوایل سپتامبر.

با COVID-19 وضعیت به طور مداوم در حال تحول وجود دارد هیچ دلیلی برای رد این ایده به طور کامل. آن را ممکن است احساس بعید است به ویژه هنگامی که Ambrosie گفت: “به احتمال زیاد” سناریو برای لیگ یک را لغو و فصل زمانی که او صحبت می کرد به مجلس عوام ایستاده کمیته امور مالی دو هفته پیش اما هیچ مشکلی با نگه داشتن بر روی یک کمی از امید.

اگر قبول کنیم که لامپ کم مصرف احتمالا نمی توانید کار با خالی استادیوم برای بازی که اوایل سپتامبر بازگشت به تاریخ نگاه می کند کمی پای-in-the-sky.

“اگر وجود دارد هیچ درمان موثر برای افرادی که COVID یا یک واکسن موثر و ما در ادامه به برخی از موارد از جامعه انتقال — بنابراین ما نمی مانند نیوزیلند یا استرالیا جایی که آنها امیدوارند به عنوان جزیره ملل قادر به فقط اسکواش آن را — آن را سخت به تصور کنید که مردم در نزدیکی در تعداد کسانی که در مک ماهون ورزشگاه” jasper de valk گفت.

“ما می تواند باز کردن مک ماهون در ورزشگاه جزئی اند و بر اساس بسیاری از فاصله بین مردم ؟ هر چیزی ممکن است اما امروز آن را خیلی زود به بگویید.”

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>