نیاز به تجدید ورمونت گواهینامه رانندگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس? شما می توانید آنلاین.

Vermonters هم اکنون می توانید خود را تمدید گواهینامه رانندگی در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

جدید آنلاین تمدید سرویس از طریق ورمونت گروه از وسایل نقلیه موتور می آید در این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و فرماندار فیل اسکات “در خانه بمانند امن” سفارش. اسکات همچنین دستور داد راهنمایی و رانندگی در ماه مارس به انتقال به صورت آنلاین ایمیل و تلفن معاملات به کاهش گسترش COVID-19 فرمانداری گفت: در انتشار اخبار. راهنمایی و رانندگی به حالت تعلیق همه در شخص معاملات در مارس 18.

COVID-19 رسمی نام این بیماری مربوط به کروناویروس که برای اولین بار شروع به تحت تاثیر قرار مردم در پایان 2019. ورمونت گزارش اولین مورد مثبت از COVID-19 در اوایل ماه مارس.

علائم COVID-19 می تواند شامل تب ، سرفه و تنفس مشکل است. اکثر توسعه فقط علائم خفیف. اما برخی از افراد معمولا کسانی که با دیگر عوارض پزشکی و توسعه علائم شدید از جمله پنومونی است که می تواند کشنده باشد.

تمدید مجوز اعلامیه هنوز هم می شود از طریق پست به تمام دارندگان مجوز و آنها را شامل وب سایت جدید آنلاین تمدید سرویس اخبار نسخه اعلام کرد.

آنلاین تمدید مجوز پردازش خواهد شد توسط راهنمایی و رانندگی و داده ها را منتقل به یک مرکز چاپ. Vermonters جدید دریافت مجوز و یا ID در پست 7 تا 10 روز کسب و کار پس از راهنمایی و رانندگی تسلیم اطلاعات به چاپگر انتشار اخبار اعلام کرد.

آنلاین فرم تجدید را می توان در یافت mydmvlicense.vermont.gov. پشتیبانی آنلاین در دسترس است از طریق راهنمایی و رانندگی سایت.

تماس با الیزابت موری در 802-651-4835 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @LizMurrayBFP.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>