نیاز به کمک های غذایی? در اینجا منابع برای Vermonters در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بیشتر Vermonters در حال جستجو برای کمک های غذایی به عنوان فشارهای اقتصادی از COVID-19 بیماری همه گیر در حال خروج از عوارض آن بر خانواده ها در سراسر کشور.

آن بوده است که نزدیک به یک ماه پس از رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات شروع به یک سری از دستور اجرایی را تعطیل فرد در عملیات کسب و کار و از آن پس بیشتر Vermonters مواجه شده اند تاثیر اقتصادی.

هر روز بیشتر کارگران در زمینه بیکاری به دنبال موقت امداد مالی در حالی که آنها همچنان به نگه دارید تا با هزینه های زندگی از قبیل اجاره, مواد غذایی و یا مهد کودک.

امید در پاسخ به برخی از سوالات عمومی در اینجا یک لیست از اطلاعات است که می تواند کمک به شما یا کسی که شما می دانید که پیدا کردن نزدیکترین مواد غذایی قفسه و یا دسترسی به کمک های غذایی مزایای در طول این زمان.

پیدا کردن یک غذای محلی قفسه

ورمونت بانک مواد غذایی را فراهم می کند یک نقشه به روز شده از مواد غذایی در قفسه های پخش در سراسر کشور.

برای اطلاعات بیشتر در ساعات چگونه برای دسترسی به مواد غذایی از این قفسه و یا به کمک مالی به طور مستقیم آنها را در تماس با شماره ارائه شده است.

 • تغذیه Chittenden در برلینگتون ارائه می دهد مواد غذایی وانت در هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر 228 شمالی وینوسکی Ave. برلینگتون. (802) 658-7939.
 • South Burlington مواد غذایی قفسه باز می ماند پنج شنبه شب و جمعه و شنبه صبح. 356, Dorset, سنت, South Burlington. (802) 858-5267.
 • وینوسکی مواد غذایی قفسه مهمانان می توانند از دسترسی شربت خانه یک شنبه یک ماه در حالی که تولید می شود قابل دسترس میوه های تازه و سبزیجات دو شنبه. 2
  (802) 655-7371.
 • Shelburne مواد غذایی قفسه در حال انجام آنلاین و تلفن نظرسنجی برای ارائه مواد غذایی به ساکنان در طول بیماری همه گیر. 5420 Shelburne جاده Shelburne. (802) 622-3313
 • آسمانی شربت خانه مواد غذایی واقع در اول جماعت کلیسا در اسکس جانکشن است و باز به ساکنان زندگی در اسکس Essex Junction و وستفورد نیاز به مواد غذایی است. 37 اصلی سنت, Essex. (802) 878-5745
 • میلتون خانواده و جامعه مرکز اورژانس مواد غذایی قفسه خدمت ساکنان با تعیین وقت قبلی. 23 Villemaire لین میلتون. (802) 893-1776
 • Colchester, جامعه, مواد غذایی قفسه ارائه شده است منظقه انتخاب کنید تا مواد غذایی در روزهای چهارشنبه و از 12 تا 6 بعد از ظهر 245 Main St., Colchester. (802) 879-2444
 • ریچموند مواد غذایی قفسه و فروشگاه صرفه جویی را از پیش بسته بندی شده و غیر فاسد شدنی ‘مواد غذایی-To-Go’ در دسترس است برای وانت و تحویل به ساکنان در Bolton هانتینگتون و ریچموند. 58 پل خیابان ریچموند. (802) 578-4283.
 • ویللیستن مواد غذایی جامعه قفسه فراهم می کند مواد غذایی برای ساکنان در ویللیستن St. George, ریچموند و اسکس. 400 بنای دکتر مجموعه 130, ویللیستن. (802) 735-6303.

چگونه به درخواست برای مواد غذایی تمبر (3SquaresVT)

3SquaresVT دولت نام برای فدرال طرح کمک های غذایی مکمل (SNAP) است که در ادامه به ارائه مزایای به صورت واجد شرایط خانوارها برای خرید مواد غذایی در طول بیماری همه گیر.

به خصوص برای افراد یا خانواده هایی که در حال تجربه نرخ بیکاری و یا بودجه افزایش هزینه های زندگی

مواد غذایی استفاده می شود در مواد غذایی و فروشگاه رفاه و همچنین شرکت CSAs.

برای تعیین واجد شرایط بودن متقاضیان آینده نگر می توانید تماس بگیرید (855) 855-6181 یا ایمیل [email protected]

گرسنگی رایگان ورمونت را فراهم می کند ‘واجد شرایط بودن ماشین حساب” در وب سایت خود را برای کمک به Vermonters تعیین اینکه آیا آنها می توانند دریافت 3SquaresVT.

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>