شهد را از برگشت به فرد در داخل سالن موسیقی با چندین نشان می دهد که این آخر هفته

برلینگتون ترین-معروف موسیقی محل بازگشته است در کسب و کار با چیزی که نبوده است دیده می شود در شهر در حالی که در فرد داخل سالن کنسرت.

شهد را به خیابان اصلی موسیقی نقطه و رستوران است که به Phish و فضل پاتر بزرگ هل می دهد به سمت شهرت رزومه زنده نشان می دهد جمعه. این زمانی است که سابق Bearquarium رهبر جاستین Panigutti انجام یک مجموعه و مربا-گروه راک شناگر شرح زیر است با دو خود را دارد. طبقه بالا شهد را متعلق به محل برگزاری موسیقی باشگاه مترونوم ارائه می دهد دی جی و یک فیلم است.

یک شب بعد شهد را ارائه سه “مجموعه ای مرده” را نشان می دهد شامل موسیقی از مرده سپاسگزار انجام شده توسط Zach Nugent. تمام این نشان می دهد محل را تحت محدودیت های تعیین شده توسط وزارت امور خارجه ورمونت که به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل عمومی-جمع آوری لکه های در اواسط ماه مارس و تنها به تازگی آغاز شده به شل برخی از دستورالعمل های آن.

بیشتر: دولت اجازه موزه ها به بازگشایی ژوئن 1. اما چگونه بسیاری از آنها استقبال بازدید کنندگان ؟

شهد را در حال اجرا است که از طریق پنجره های باریک با حوادث متعدد در دو شب اما انجام این کار در حالی که هشدار کاربران از اقدامات احتیاطی را به دنبال خواهد داشت. کنسرت را برانگیخت خواسته برای خرید بلیط در پیشبرد نشان می دهد در صندلی تعیین شده در زمان و در حالت ایده آل می رسند و در همان زمان به عنوان دیگر اعضای خود احزاب است. با مکانهای مجاز به باز کردن در 25 درصد ظرفیت جداول خواهد بود فاصله شش فوت از هم جدا و در اتاق را پاک و تمیز بین هر مجموعه ای از جمله میز و صندلی و درب و دستشویی و حمام.

“به عنوان یک کسب و کار به ما اجازه داده شده است برای باز کردن و ما نیاز به انجام است که به عنوان یک کسب و کار” گفت: Brian Mital استعداد خریدار برای شهد است. “اما به عنوان مهم مردم وجود دارد مانند من و شما از جان گذشته برای دیدن زنده موسیقی دوباره. ما در حال راه اندازی یک محیط امن به منظور برای این اتفاق می افتد.”

عمومی نشان می دهد که توسط کت رایت دوایت & Nicole

موسیقی زنده است و بیدار شدن از خواب به آرامی از سه ماه چرت زدن با بازگشت به شکل محلی در فضای باز نشان می دهد با نوازندگان محلی و محلی مخاطبان و ضرورت کوچک مخاطبان در آن است.

جنوبی برلینگتون موسیقی محل زمین بالاتر راه اندازی یک درایو در مدل مرحله در دره چاپلین نمایشگاه در اسکس جانکشن که در آن برلینگتون خواننده کت رایت و باند او انجام خواهد شد یکشنبه. زمین بالاتر اعلام کرد که برلینگتون دو دوایت & Nicole را بازی نمایشگاه جولای 4.

ورمونت نوازنده استیو هارتمن انجام در 5 p. m. روز شنبه در اسکس. همچنین در اسکس دو E ارائه شده است موسیقی زنده و شام در هفته های اخیر عنوان شده است Moog مشترک در جانسون. DJ سرقت پشم انجام داده وینیل-چرخش مجموعه خارج برلینگتون نوار مربع قرمز.

داخل سالن, موسیقی, چند, نبوده است, چیزی که پس از خاموش شدن ناگهانی سه ماه پیش. با این ویروس به فکر گسترش بیشتر به راحتی از فرد تماس و فضاهای طبیعی بودن بیشتر محدود در داخل از بیرون سالن به دنبال بازگشایی باید فوق العاده مراقب باشید در هنگام آوردن مشتریان و برگشت داخل خانه.

Mital گفت شهد را به خود اختصاص داده از کارکنان به مطالعه ورمونت وزارت بهداشت مقررات و مطمئن شوید که بقیه خدمه است تا به سرعت در این دستورالعمل.

“ما احساس می کنیم که این مجموعه بهترین راه برای نگه داشتن مردم به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است” Mital گفت: “ما در حال رفتن به فراتر از آنچه که ما خواسته شده تا آنجا که تمیز کردن.”

رقص, بله; نوار صندلی هیچ

Mital گفت که بسته به چگونه بسیاری از مردم خرید بلیط شهد و باشگاه مترونوم را قادر به 12 جدول به چهار نفر. شهد را باید چهار کارکنان در دست در حالی که سه نفر را کارکنان باشگاه مترونوم, Mital گفت.

کاربران می تواند به رقص خود را در نزدیکی جداول Mital گفت: اما نمی تواند رفتن به نوار در هر اتاق. کارکنان را خدمت به نوشیدنی به جداول در هر دو فضاها و در شهد را به ارمغان خواهد آورد مواد غذایی از محدود منو به مشتریان در صندلی های خود.

فروش بلیط برای آخر این هفته نشان می دهد شده است “بسیار خوب” Mital گفت و شهد برنامه های در حال حاضر بیشتر نشان می دهد که دولت مقررات تکامل است. او گفت: محل شنیده است از بسیاری از کاربران تشنه زندگی می کنند, موسیقی, و به طور موقت از کار نوازندگان اشتیاق به انجام در شخص دوباره.

“بدون نوازندگان وجود ندارد شهد و بدون کوچک باشگاه ها برای توسعه نوازندگان است که همچنین می تواند دشوار است برای آنها را” Mital گفت. “ما قطعا باید با هم کار کنند به نگه داشتن آن رفتن.”

اگر شما بروید

چه: آکوستیک شب با جاستین Panigutti

زمانی: 6 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: شهد را برلینگتون

بلیط: 7 دلار

چه: خوب تا: Dancehall, افریقایی, ضرب و شتم هیپ هاپ و رگی با دی جی های بزرگ, سگ و C-پایین به همراه نمایش فیلم “Burning Spear زنده در ورمونت”

زمانی: 7:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: باشگاه مترونوم, Burlington,

بلیط: پیشنهاد کمک مالی با درآمد حاصل از رفتن به مرکز قانون فقر جنوب

چه: جام جم-گروه راک شناگر

وقتی: 8:30 و 11 p. m. روز شنبه, ژوئن 19

که در آن: شهد را برلینگتون

بلیط: $10 در هر مجموعه

چه: مرده مجموعه شامل ژاک Nugent

زمانی: 6:30 به 9 و 11:30 p. m. روز شنبه, ژوئن 20

که در آن: شهد را برلینگتون

بلیط: $15 در هر مجموعه

– (802) 658-4771, www.liveatnectars.com

تماس برنت Hallenbeck در (802) 660-1844 یا [email protected] دنبال برنت در توییتر در www.twitter.com/BrentHallenbeck.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>