گپ تحصیلی: چگونه دانشگاه ورمونت رسیدگی خواهد شد واجد شرایط برای بهار ورزش

زمانی که NCAA Division I شورای اعطا پتو چشم پوشی به بهار-ورزشی ورزشکاران یک سال اضافی از واجد شرایط بودن با توجه به در حال انجام coronavirus همه گیر اومد با گرفتن.

NCAA چپ فرایند تصمیم گیری را به فرد عضو مدارس از جمله چقدر کمک هزینه تحصیلی کمک — در صورت وجود — به ارائه سالمندان که امید به بازگشت برای یک فصل نهایی.

NCAA حاکم نیز اجازه می دهد تا فهرست اسامی به گسترش یافته است.

در دانشگاه ورمونت, ورزشی کارگردان Jeff Schulman گفت: این مدرسه ارائه خواهد شد فرصت برای ورزشکاران برای بازگشت اما نمی تواند افزایش بورس سهم با توجه به محدودیت های بودجه.

“وجود دارد مدارس را انتخاب کرده اند که به طور کامل به صندوق همه از بازگشت دانشجویان ورزشکار بورسیه و ما نه فقط در یک موقعیت مالی برای انجام این کار” Schulman گفت: در تمدید مصاحبه تلفنی روز شنبه بعد از ظهر.

“اگر یک دانش آموز-ورزشکار می خواهید به دوباره برای یک سال دیگر پس از آن او در حال رفتن به مجبور به انجام این کار در راه است که نیازی نیست این برنامه به بیش از آن در حال حاضر اختصاص بورس تحصیلی محدودیت” UVM تبلیغ گفت.

بیشتر: NCAA کمک های مالی چشم پوشی برای تمام بهار-ورزشی ورزشکاران برای دریافت اضافی سال از واجد شرایط بودن

ورزشی بخش بودجه عملیاتی از $20.5 میلیون شامل حدود 8 میلیون دلار برای کمک هزینه تحصیلی در سراسر 18 تیم اول دانشگاه یا دانشکده ، در بهار بورس تحصیلی توزیع برای مردان و زنان چوگان سرپهن و مردان و زنان و میدانی است که حدود 1.7 میلیون ترکیب (اگر چه مسیر نیز پوشش می دهد فصل زمستان و صلیب کشور در حال اجرا در پاییز).

تیم چوگان سرپهن مردان است 11.45 بورسیه به دست در حالی که women’s lacrosse ارائه می دهد 11. زنان و میدانی/XC چهار و مردان را در کنار وجود یک سهم برای دو نفر.

یک بورس تحصیلی کامل برای خارج از کشور ورزشکار هزینه های مدرسه در مورد $60,000 (که شامل شهریه اتاق و هیئت مدیره و کتاب و هزینه). برای UVM بهار ورزشکاران بسیاری از آنها نه در کامل ،

با یک محصول جدید از استخدام ورزشکاران در آینده برای سال آینده Schulman گفت: بار سنگین مربیان در زمانی که تصمیم گیری در مورد نحوه استفاده از بورس تحصیلی خود را از منابع و فهرستی از نقاط.

“چیزی که ما نمی خواهیم این است که یک دانش آموز-ورزشکار دوباره برای یک سال اضافی و پس از آن متوجه آنها نمی خواهد که همان بازی فرصت” Schulman گفت. “این چیزی است که واقعا برای ما مهم است.”

برداشت به نفع خود امریکا شرق و کنفرانس مربیان’ پیش فصل, نظرسنجی UVM چوگان سرپهن مردان پیشگام شد هشت سالمندان در یک تیم با 35 عودت. این Catamount women’s lacrosse تیم تا به حال هفت سالمندان است. آهنگ برنامه افتخار 24 سالمندان و هفت دانشجویان تحصیلات تکمیلی.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از تلاش برای بازگشت به UVM بهار آینده اما Schulman گفت که او آگاه از هر ورزشکارانی که وارد کرده اید انتقال پورتال. او همچنین نمی ارائه هر گونه نام ورزشکاران با توجه به NCAA را پتو چشم پوشی بر واجد شرایط بودن.

“این یک تصمیم شخصی است که من نمی خواهم به را که گفت:” Schulman وقتی پرسیده شد که خانههای گلی خالی ممکن است بازگشت. “اما چند تن از برترین بازیکنان ما حداقل با توجه به آن.”

بر اساس بازخورد تا کنون Schulman گفت: او معتقد است که اکثر سالمندان را در حرکت و شروع خود را پس از کالج ،

“اکثریت قریب به اتفاق ما (سالمندان) به تحصیلات تکمیلی و آنها باید با برنامه و بازگشت برای یک سال اضافی از کالج واقعا نبود در این برنامه در ابتدا” Schulman گفت.

اطلاعیه آینده در مردان هاکی مربی ؟

UVM تنگ است جستجو برای بعدی آن مردان هاکی مربی. Schulman گفت: مطبوعات آزاد در روز سه شنبه که نامزد “استخر” شده است محدودتر هم به “سه نفر در طول هفته گذشته است.”

“ما در مراحل نهایی است و ما امیدواریم که به ایجاد یک اطلاعیه به زودی” Schulman گفت. “ما شده ایم واقعا با کیفیت, استخر, و من فکر می کنم ما تنها بخش مردان هاکی باز کردن در حال حاضر. ما به دنبال به جلو به ساخت یک اطلاعیه به زودی.”

UVM است به دنبال جایگزین کوین Sneddon که بازنشسته پس از پیشرو Catamounts به منجمد چهار و دو دیگر NCAA Tournament حضور در 17 فصل است. اما از آنجا که 2010-11 فصل Sneddon UVM تیم ملی رفت 66-136-37 در هاکی شرق بازی.

بیشتر: UVM مردان هاکی مربی کوین Sneddon به بازنشستگی در پایان فصل

تماس با الکس Abrami در 660-1848 یا [email protected] او در توییتر دنبال: @aabrami5.

همه پوشش از coronavirus است که به صورت رایگان ارائه شده به خوانندگان ما. لطفا در نظر حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک رایگان را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>