NCAA اعلام حمایت ورزشکاران جبران می شود نام تصویر و شباهت

پس از سالها بحث و ماه از دولت های ایالتی فشار NCAA به بازیگری اول دانشگاهی ورزشی نوسازی است.

NCAA اعلام کرد که آن حکام پشتیبانی از تغییر حکومت است که اجازه می دهد دانشجو-ورزشکاران توانایی دریافت غرامت برای خود نام و تصویر و شباهت.

تغییرات قانون اجازه می دهد ورزشکاران برای جبران شخص ثالث تاییدیه, در علاوه بر این به “رسانه های اجتماعی کسب و کار آنها آغاز شده و شخصی ظاهر.” ورزشکاران اجازه داده می شود برای شناسایی خود را با مدرسه و اما نمی تواند به نظر می رسد با مدرسه و یا کنفرانس آرم.

هدف این است که برای این قوانین به طور رسمی در ژانویه به طوری که می توان آنها را تصویب و برای 2021-22 سال تحصیلی. هر یک از NCAA را به سه بخش شده است با پیش نویس وظیفه خود مجموعه ای از قوانین برای نام تصویر و شباهت.

“در طول تلاش های ما به منظور افزایش حمایت برای ورزشکاران, NCAA است با اتکا قابل توجهی بازخورد و تعامل اعضای ما از جمله متعدد دانشجو-ورزشکاران از همه سه بخش” گفت: Michael V. دریک رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور ایالت اوهایو, در بیانیه ای. “اجازه می دهد تبلیغات و شخص ثالث تاییدیه قلمرو ناشناخته.”

موضوع دانشجو-ورزشکاران قادر به سود کردن نام خود تصویر و شباهت به دست آورده حرکت در ماه سپتامبر هنگامی که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا عادلانه پرداخت برای بازی عمل می کنند. آن را اجازه کالج ورزشکاران در دولت توانایی به نشانه تایید معاملات شروع و در سال 2023 بدون از دست دادن خود را NCAA واجد شرایط بودن و یا کمک هزینه تحصیلی است.

که قرار دادن یک تایمر در NCAA یکی به زودی تشدید دیگر دولت های ایالتی عبور خود را نام تصویر و شباهت صورتحساب پس از کالیفرنیا.

ایالت کالیفرنیا و سناتور نانسی اسکینر که برای اولین بار معرفی این نمایشگاه پرداخت برای بازی عمل می کنند با انتشار بیانیه ای روز شنبه با احتیاط جشن NCAA را اعلام.

“کالج ورزشکاران در راه خود را به پول کردن نام و تصویر و شباهت — درست مثل همه دیگر آمریکایی ها می تواند” اسکینر اعلام کرد. “شیطان در جزئیات است. و در عین حال مهم نیست که چگونه شما آن را قطع این نشان دهنده نقطه عطفی در تغییر است. یک سال پیش هیچ کس انتظار می رود NCAA به حرکت قطعی نسبت به ورزشکاران کالج خود را NIL حقوق.”

NCAA اظهار داشت که آن را ادامه خواهد داد به “تعامل” کنگره در ایجاد قوانین است که اجازه می دهد NCAA برای نظارت بر نام و تصویر و شباهت مسائل در مقیاس ملی و اجازه نمی دهد متحده به قوانین متفاوت در اطراف موضوع است.

“ما باید همچنان به تعامل با کنگره به منظور حفظ مناسب قانونی و چارچوب قانونی برای نوسازی قوانین ما در اطراف نام تصویر و شباهت” دریک اعلام کرد. “ما این کار را در یک راه است که تأکید ارتباط ماموریت را برای نظارت و حفاظت از کالج دو و میدانی و ورزشکاران در مقیاس ملی است.”

در آن بیانیه NCAA گفت که شورای حکام است “نیاز به گارد ریل” که شامل هیچ NIL فعالیت هایی که عبور بیش از به پرداخت هزینه برای بازی بدون استفاده از صفر برای استخدام توسط مدارس و یا بوستر و تنظیم استفاده از عوامل در NIL مذاکرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>