NBA بازیکنان و مربیان و نگه داشتن زبان برای Breonna تیلور و زندگی ماده

دریاچه BUENA VISTA, Fla. — آن بوده است احتمالا بارها تکرار شده و پاسخ به هر گونه سوال در NBA حباب. و به ندرت از آن مسائل چه سوال است.

عدالت برای Breonna تیلور بازیکنان گفته اند. بسیاری از بازیکنان.

شده است وجود دارد یک حرکت جریان در دیزنی پردیس از بازیکنان خود را با استفاده از رسانه ها هم به فن گرما توجه به تیلور که کشته شد توسط سه لویی افسران پلیس که متهم شده است با جرم. او از تبدیل شدن به یکی از برجسته ترین چهره ها در آمریکا عدالت اجتماعی جنبش و سیاه و سفید زندگی می کند اما بسیاری از بازیکنان NBA می خواهید برای دیدن تحولات اساسی در مورد او.

“این چیزی است که ما در اینجا برای, برای ادامه به نگه داشتن این در ذهن مردم و قاتلان او هنوز هم رایگان” کلیپرز به جلو پل جورج گفت: پس از داد و بیداد. “هیچ چیز انجام نشده است و ما قصد داریم در ادامه به نگه داشتن این مبارزه رفتن و استفاده از پلت فرم ما به ایستادن برای کسانی که نمی توانند تحمل کنه.”

تیلور کشته شد و در ماه مارس زمانی که افسران اعدام بدون دست کشیدن حکم در آپارتمان او زندگی می کردند در با دوست پسر کنت واکر پس از نیمه شب هنگامی که هر دو در خواب است. واکر گفت: او معتقد بود قربانی یک خانه حمله منجر به تیراندازی ارز که در سمت چپ تیلور مرده است.

نه تیلور و نه دوست پسر او بود هدف از این تحقیقات که منجر به حکم. خانواده او گفته تیلور زنده بود برای چند دقیقه و پس از شلیک شدن هشت بار اما بدون توجه پزشکی اجرا شد – تیلور خودش یک تکنسین اورژانس پزشکی. تا به امروز دو نفر از افسران باقی می ماند در نیروی در حالی که برت Hankison اخراج شده.

در کنار جورج فلوید, تیلور مرگ این سال اضافه شده است به آنچه که برای بسیاری از افراد شده است خسته کننده تلفات و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. داناون Mitchell, یوتا جاز نگهبان که در کالج در لوئیزویل گفت: این نا امید کننده بود برای دیدن هیچ کس مسئول آنچه که او را دیدم به عنوان یک بی معنی فاجعه است.

“این واقعیت که یک آفریقایی-آمریکایی حتی نمی تواند امن در خانه خود توسط wild – مفهوم وحشی” میچل گفت. “این واقعیت است که شده است وجود ندارد هر چیزی در مورد آن انجام می شود دیوانه است. من فکر می کنم برای من به دنبال از خارج در آن را مانند, ” چه هستند که ما انتظار دارند؟'”

آن را انعکاسی از NBA محیط زیست است که به استقبال بازیکنان گفتمان در مورد عدالت اجتماعی پس از دیزنی پردیس افتتاح شد. دادگاه خود را پوشاندند با پیام “Black Lives Matter” و تیم مانند تورنتو رپتورز اضافه عدالت اجتماعی شعار خود را به پس زمینه. پس از قطعات رو به جلو Jerami اعطا شد یکی از اولین در حباب به تسلیم بسکتبال همه سوالات به صحبت در مورد تیلور, قطعات توئیت کردن تصویری با این پیام: “بازداشت پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور.”

برای برخی از, این است که یک فاصله مورد علاقه. چند بازیکن به تازگی به ذکر دانیل کامرون دادستان کل از کنتاکی که سیاه و سفید است, در اظهارات اخیر با میچل گفت که او باید “انجام کار” و تعقیب افسران. پورتلند C. J. McCollum ممکن ترین بازیکن فعال در این زمینه می فرماید: او گفت: در رسانه ها نظرات سهشنبه که او تا به حال بدست در یک تماس تصویری با تیلور که به او گفت که می خواستم کامرون به عمل می کنند.

“او کسی است که در موقعیت به طور بالقوه انجام دهد که” McCollum گفت. “ما می خواهیم همچنان به بالا بردن افرادی مانند Breonna تیلور که قربانیان و دریافت نکرده اند مناسب عدالت است که آنها به علت است.”

آن را نه تنها سیاه بازیکنان و کادر فنی در لیگ که در حال تلاش برای جلب توجه به عدالت اجتماعی است. جاز مربی Quin اسنایدر استفاده کرده است تاریخ نژادی و بی عدالتی در تقویم ایجاد شده توسط برابر عدالت ابتکار به خواندن وقایع تاریخی نژادی و بی عدالتی و خشونت را به تیم خود و رسانه های روزانه است. روز چهارشنبه خود را شروع کرد, رسانه نظرات را با خواندن در مورد 1899 مجازات فرانک Embree لحظات قبل از او مجموعه را به محاکمه خواهد شد – گریم یادآوری سابقه طولانی نابرابر عدالت از مردم سیاه و سفید در آمریکا است.

در لیکرز Frank Vogel تصریح کرد: روز شنبه که لیکرز سازمان “به طور کامل و به طور کامل” حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. که شعار الکس کاروسو را می پوشند در نیوجرسی خود در تاریخ 30 ژوئیه هنگامی که رسمی بازی شروع و 26 ساله بود و یکی دیگر از بازیکنان چهار شنبه تعویق انداختن بسکتبال همه سوالات به بحث در مورد تیلور.

“این چیزی است که ما می خواهیم ثابت قدم و در ادامه قادر به دریافت پیام از” کاروسو گفت. “و آنها را فراموش کرده اید از طریق راه اندازی مجدد این فصل به دلیل آن را چنین مهم در جهان و در بسیاری از ما در زندگی قادر به ایجاد تغییر و تاثیر تغییر و شروع به گرفتن عدالت برای Breonna.”

بسیاری از بازیکنان نگران بودند در ماه ژوئن به عنوان عدالت اجتماعی پیاده روی فنر در سراسر کشور پس از مرگ جورج Floyd – آنها تعجب اگر بازگشت به بسکتبال خواهد کاستن از آن جنبش که بسیاری از آنها در مورد مراقبت عمیقا.

در NBA حباب معلوم آنها در بر داشت راه برای ادامه به صحبت کردن و جلب توجه. بعید به نظر می رسد که جریان از این پیام ها را متوقف خواهد کرد به زودی.

“بدیهی است که ما می خواهیم به برنده مسابقات قهرمانی و بازی اما هدف نهایی این است که همچنان به گسترش این پیام” میچل گفت. “از آنجا که ما نمی تواند وجود داشته باشد در خطوط مقدم ما نمی تواند وجود داشته باشد در حال حاضر. بنابراین ما باید پیدا کردن راه هایی برای بیرون رفتن وجود دارد و منجر به ادامه و گسترش این پیام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de