ناتالیا Neidhart: با استفاده از سیستم عامل های ما به گسترش عشق

با این که در جهان امروز احساس کردم مجبور به نوشتن یک ستون با استفاده از صدای ما را به ارسال پیام های مثبت. یکی از جنبه های کار برای WWE این است که ما باید از این فرصت برای رسیدن به بسیاری از مردم نه فقط در تلویزیون هفتگی, اما از طریق رسانه های اجتماعی ما سیستم عامل است. رسانه های اجتماعی در بسیاری از راه های گرفته شده بیش از یک مقدار زیادی از راه ارتباط ما در جهان امروز به عنوان آن به نظر می رسد مانند ما می تواند جمع آوری اطلاعات و ارتباط برقرار کردن با هر کسی در هر زمان.


Nattie Neidhart و ساشا بانک تیم با هم برای یک رویداد خیریه در تمپا. ما با استفاده از رسانه های اجتماعی در WWE برای کمک به بالا بردن آگاهی و بودجه برای بسیاری از علل مهم.

عرضه عکس / ناتالیا Neidhart

این هیچ راز است که WWE جهانی نیروی عظیم منهدم کننده است که برجسته در بیش از 180 کشور جهان اطراف از طریق هفتگی ما تلویزیون را نشان می دهد. از چین, ژاپن, استرالیا, انگلستان, جنوب امریکا و کانادا و ایالات متحده آمریکا و بیشتر WWE راهی برای خروج از یک اثر انگشت در جهان است. WWE عظیم دسترس در سراسر جهان است و همچنین اندازه گیری چگونه این شرکت همچنان به رشد خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی. WWE است 21.3 میلیون followers on Instagram, 10.9 میلیون دنبالکننده در توییتر 61.3 میلیون مشترک در یوتیوب (یکی از پربیننده ترین کانال در جهان) و 39 میلیون لایک در Facebook. که یک کل بسیاری از پیروان و نفوذ! هر روز اعداد برای WWE اجتماعی سیستم عامل همچنان به رشد می کنند و آن را واقعا “فوق العاده” در کلمات AJ Styles.

با رسانه های اجتماعی را در نوک انگشتان ما ارتباط بازی تغییر کرده است خیلی. رسانه های اجتماعی ما کمک می کند تا ایجاد یک زیر و ارسال پیام به طرفداران ما در سراسر جهان است. آن را نیز به ما می دهد یک پلت فرم برای رسیدن به مردم با استفاده از صدای ما را به گسترش پیام های مهم ترویج یک رویداد و به اشتراک گذاری تجارب و دیدگاه. من به اندازه کافی خوش شانس ساخته شده اند باور نکردنی رسانه های اجتماعی زیر خودم با ترکیبی 6.2 میلیون پیروان بین Twitter و Instagram. من معتقدم که با داشتن چنین یک زیر بزرگ می آید مسئولیت بزرگی را به استفاده از پلت فرم عاقلانه است.


Nattie با یک فن در کشتی کج رویداد سال گذشته است. من دوست دارم به ضبط تصاویر با ما مخاطبان و ارسال آنها را در سراسر سیستم عامل. این کمک می کند تا همه ما بیشتر احساس متصل در راه مثبت.

عرضه عکس / ناتالیا Neidhart

این توانایی های باور نکردنی برای رسیدن به مردم را در نوک انگشتان ما نیز همراه با این مسئولیت بزرگ را به ارسال پیام های مثبت و به عنوان مثال منجر شود. مهم نیست که چه موضوع اعتقاد من رسانه های اجتماعی یک راه شگفت انگیز برای ارتباط برقرار کردن با مردم از هر قدم از زندگی در یک راه مثبت. اگر شما مانند من هستند شما ممکن است ارسال یک عکاسی از خود با یک دوست نزدیک مانند بث فینیکس یا من گربه 2Pawzبحث در مورد عشق و علاقه من به WWE و NXT و در راس چگونه فوق العاده خود و خانواده است. من هم با استفاده از صدای من به صحبت کردن در مورد مسائل است که به معنی چیزی است که به من در حالی که هنوز هم مورد احترام در همان زمان. من سعی کنید برای پاسخ به پیام های منفی و اگر کسی اقدام نامناسب به سمت من می دانم که من می توانید آنها را نادیده گرفت و آنها را مسدود و در صورت لزوم. من درک می کنم که یک غیر مسئولانه پیام می تواند مخل مهم نیست که شما هستند. خبر خوب سفر سریع است. خبر بد سفر سریع تر به خصوص در ما صفحه کلید!

در یک جهان که در آن ما همیشه نمی توانید کنترل چه اتفاقی می افتد, ما می توانیم خودمان را به چالش کنترل راه ما به چه چیزی اتفاق می افتد. که در آن قدرت است. ما می توانیم با استفاده از صدای ما در یک, مثبت, قدرتمند, راه. من اعتقاد دارم در گسترش عشق, تشویق دیگران, بلند کردن مردم و ساخت یک تفاوت. همه ما می توانید تفاوت را. از طریق رسانه های اجتماعی من است که من می توانید اتصال با مردم از هر قدم از زندگی و که من می تواند تغییر است که من می خواهم برای دیدن در جهان است.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im