ناتالیا Neidhart: غیر قابل پیش بینی از پول در بانک

ما کمتر از دو هفته به دور از پول در بانک. با رسلمنیا داشتن پرونده های شکسته سال گذشته برای حال ترین رویداد اجتماعی در WWE, تاریخچه پول در بانک است برای ارائه در راه است که ما هرگز قبل از دیده می شود. در این بی سابقه بار, WWE است نشان می دهد که نه تنها ما می رویم به شما را سرگرم کند اما ما قصد داریم به ادامه تواند بسیار خلاق است.

داشتن رقابت در چهار پول در بانک نردبان مسابقات خودم می دانم همه چیز در مورد چقدر سخت این مسابقات هستند به خاطر آن است که هر روز که ما این نوع از مسابقات است. این کار بسیار سخت و وجود دارد زیادی از عمل می گذرد و در این سال خواهد بود بدون استثنا.

هدف در “پول در بانک” بازی است که برای صعود به بالای نردبان رها کردن کیف و برنده یک قرارداد است که تضمین یک زن و مرد یک فرصت برای یک مسابقه قهرمانی در هر زمان از خود را انتخاب کنند. آمار نشان می دهد که نزدیک به 80 درصد از پول در بانک قرارداد برندگان موفق شد در حال تبدیل شدن به WWE champions. مخاطرات واقع بالا هستند اما برنده این مسابقه یکی از جالبترین چیزهایی که یک WWE Superstar می تواند دستیابی به.


کارملا غواصی کردن یک نردبان بر روی ناتالیا و بکی لینچ در طول یک پول در بانک مسابقه نردبان در سال 2016.

عرضه عکس / WWE

در این سال پول در بانک است و متفاوت تر از هر کس دیگر در WWE history به این دلیل که مسابقات برگزار خواهد شد در WWE HQ که در آن هر چیز و همه چیز اتفاق می افتد. شما فقط هرگز نمی دانید چه کسی برای پایان دادن به در آقای مک ماهون یا کافه تریا! رقبا را به مبارزه در سراسر ساختمان به رسیدن به سقف و با شتاب آرزو کیف با پول در بانک قرارداد در داخل. این مجموع ضرب وشتم روی آن نوشته شده است!

برای اولین بار زنان پول در بانک مسابقه نردبان دیدم کارملا پیروزی و او به اجرا درآمد که کیف تمام راه را از طریق تا بعد از رسلمنیا سال بعد. کارملا با موفقیت cashed در شارلوت استعداد برای تبدیل شدن به Smackdown زنان قهرمان در زمان. Alexa Bliss نیز برنده پول در بانک مسابقه نردبان و نقد در کمتر از 40 دقیقه بعد در نیا Jax به پیروزی خام زنان قهرمانی. الکسا در زمان استفاده از این واقعیت است که Jax شد در یک نبرد گرم با روندا راسی و ضبط لحظه ای.


سکس با پا قیچی در بکی لینچ در طول سال 2016 پول در بانک مسابقه نردبان.

عرضه عکس / WWE

در این سال و با وجود زنان در مطابقت به نمایندگی از خام نام تجاری: Shayna Baszler نیا, Jax و آسوکا. زنان به نمایندگی از برند اسمک دان دانا بروک, Lacey ایوانز و یکی بیشتر که مشخص می شود این هفته روز جمعه Night SmackDown بین مندی رز و کارملا.

اگر من خواسته شد را انتخاب کنید که زن من می خواهم می خواهم برای برنده شدن در این سال پول در بانک مسابقه نردبان من قصد دارم به رفتن با دانا بروک. دانا نشان داده است, بسیار,, قلب, پشتکار و چنین نگرش برای سال بالا رفتن از صفوف در WWE. دانا گرفته “نه” پاسخ در مبارزه برای رویاهای خود. به دیدن او گرفتن کیف در میان برخی از سخت ترین زنان در کشتی کج و سپس نقد و برنده کشتی کج زنان قهرمانی خواهد بود هیچ چیز کمتر از شگفت انگیز است. دیگر غیر قابل پیش بینی بخشی از این بازی است که هر کس برنده می تواند به پول نقد در در دو قهرمانی. تصور کنید که دانا بروک برنده و تجاری در بکی لینچ! غیر قابل پیش بینی از این بازی چیزی است که همچنین باعث می شود آن را بسیار هیجان انگیز است.

من هیجان زده به تماشای یکی دیگر از پول در بانک بیش از همه انتظارات من در این سال و من مایل از رقبا شانس در تعقیب خود WWE Championship رویاهای.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>