ناتالیا Neidhart: با تشکر از شما, Kairi عاقل!

من هرگز خوب خداحافظی به من همیشه فقط می گویند “من شما را بعد از آن!” من به یاد داشته باشید اولین بار من نقل مکان کرد و دور از خانه و من تا به حال برای خداحافظی به خانواده و زندگی در کلگری به کشتی سوار در سفر من در WWE در سال 2007. من پول زیادی ندارد به جز آنچه که من ذخیره کرده بود تا از از waitressing و من می دانستم که من ترک مقدار زیادی پشت سر, به خصوص چون من خیلی نزدیک به خانواده من, اما من آماده بود برای رشد شخصی و حرفه ای. من به ارمغان آورد یک چمدان لباس با من به فلوریدا و شروع یک زندگی کاملا جدید را امتحان کنید و ببینید یک رویا به ثمر می آیند. آن را سخت به ترک خانه نمی دانستند که من می خواهم اما آنچه آن را تمام شده بسیار ویژه بود دانستن است که من در گرفتن این فرصت را به رویاهای من از بودن WWE Superstar.


Nattie و Kairi کشتی در خام است.

عرضه عکس

این هفته WWE خداحافظی به Kairi عاقلاست او را به عنوان حرکت به ماجراهای جدید هیجان انگیز در زندگی خود. من نمی تواند بیشتر افتخار Kairi و تمام آنچه که او انجام شده در چند سال پس از ترک ژاپن به تعقیب رویاهای خود را در WWE. او سابق WWE زنان Tag Team Champion یک ترجمه اشتباه و همچنین برنده افتتاحیه مع جوان کلاسیک در سال 2017, که در آن او را شکست داد Shayna Baszler.

پس از خروج این هفته از WWE, برنامه نویسی, Kairi در زمان به

من به یاد داشته باشید جلسه Kairi برای اولین بار با بث فینیکس در مای جوان کلاسیک به عنوان او ایستاده بود در یک راه خاص برای من است. پس از تماشای او رقابت من گفت: به بث “Kairi بسیار با استعداد در حلقه. او همچنین دارای یک راه ارتباط با مخاطبان است که بسیار واقعی و بنابراین معتبر.” بث در پاسخ گفت: “مخاطب دوست دارد Kairi زیرا آنها می توانند احساس چقدر قلب او است و چقدر او را دوست دارد او را در حلقه.”


Nattie Kairi عاقل و بث فینیکس در اولین مع جوان کلاسیک در سال 2017.

عرضه عکس / Nattie Neidhart

NXT زنان قهرمان و Kairi سابق تگ تیم شریک Io Shiraiحال برخی از کلمات زیبا برای گفتن در مورد Kairi هم گفت: “حتی قبل از من آمد به امریکا آمدم با مقدار زیادی از شادی در مکان های مختلف. چگونه بسیاری از بار من را نجات داد Kairi لبخند ؟ آن را به اندازه کافی به می گویند با تشکر از شما 100 میلیون بار. ممنون میشم به شما از ته قلب. حتی در یک مرحله جدید کاش Kairi خوشحال می شود تمام وقت.”

آن بوده است چنین به چالش کشیدن زمان در جهان برای همه. من همچنین فکر می کنم که آن را بی سابقه بار مانند این است که ما بسیاری از وضوح در مورد آنچه که واقعا برای ما مهم است. این که آیا آن خانواده حرفه ای بهداشت و یا تمایل به رسیدن به اهداف جدید در زندگی ما, ما باید در تلاش برای انجام چه چیزی باعث دل ما شاد. ما را از دست شما Kairi. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن سفر خود را با ما و دادن به ما زنان را بدست آورد در راه است که شما باید. ما از شما قدردانی و نمی توانید صبر کنید تا ببینید چه بعدی خود سفر است!

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>