ناتالیا Neidhart: صحبت کردن به WWE Superstar و تولید کننده TJ Wilson

در این سالها من نوشته شده من ستون من تا به حال فرصتی برای مصاحبه با یکی از مهم ترین افراد در زندگی من: من و شوهرم سابق WWE Superstar, TJ ویلسون.

فقط در یک گفتگوی کوتاه با TJ او به ارمغان می آورد تا بسیاری از دیدگاه های مهم است که نه تنها مربوط به آنچه ما در حلقه, اما بیشتر از آن چه واقعا در زندگی مهم است.

یعنی تا به حال اول خود را حرفه ای مسابقه کشتی هنگامی که او 15 سال در Rockyford آلتا., در Rockyford بازار مال فروشان در مقابل 200 نفر است. “آن روز است که حک شده در ذهن من برای همیشه لطفا برای” TJ گفت. “من احساس شدید عصبانیت رفتن به مطابقت آن سورئال. آن را تنها سه و نیم دقیقه بازی با هری اسمیت به عنوان شریک زندگی من در برابر بهترین دوستان من و مت تد. ما در این نکته با هم و من قلاب شده بود. من می دانستم که من یک lifer اما همچنین می دانستم که من تا به حال یک کار خیلی بیشتر جلوتر از من اما این مرا بسیار خوشحال می دانم که من انجام شده بود چیزی که من دوست داشتم. در حال حاضر من تا به حال چیزی برای کار.”

“تایسون کید” در عمل یعنی تا به حال 20 سال در حلقه حرفه ای قبل از تبدیل شدن به یک تحسین WWE تولید.
ناتالیا Neidhart / ویژه به Postmedia Network

یعنی به بزرگترین طرفدار کشتی, من می دانم. آن را بی خطر به او تماس بگیرید مدرن و روز در حلقه مورخ چرا که او مانند یک دانش گسترده از WWE history. من می خواستم به دانستن آنچه که مورد علاقه خود را در مسابقه از یک فن و دیدگاه های او جواب داد: بدون تردید “SummerSlam سال 1992. برت هارت مقابل Davey Boy Smith. من نمی دانم در مسابقات کشتی می تواند مانند نگاه کنید که یا من احساس می کنم که بازی ساخته شده من احساس تماشای آن. قبل از آن وجود دارد بزرگتر از زندگی شخصیت های, اما آنها نمی داشتن این نوع از مسابقات کشتی. که بازی بود و هیچ چیز من می خواهم همیشه قبل از دیده می شود. در آن زمان من واقعا فن های گاه به گاه چون من فقط یک بچه است. این یک دیوانه پویا به سازمان دیده بان است که بسیاری از مردم تقریبا 83,000 مردم در واکنش به هر چیزی که آنها را در حلقه و قادر به انتخاب یک طرف. آنها عاشق دیوی و آنها را دوست داشت برت. این نخستین بار بود که من به تماشای یک مسابقه و واقعا می تواند احساس داستان در حلقه و آن را درک کنند. پس از من به تماشای آن مسابقه من می دانستم که من می خواستم به گریبان و من می دانستم که زندگی حرفه ای من خواهد بود.”


یعنی ویلسون که در تصویر با, Rey Mysterio, سمت چپ, Bret Hart, راست و ناتالیا Neidhart.

ناتالیا Neidhart / ویژه به Postmedia Network

من هم از او پرسیدم او 20 سال زندگی حرفه ای از رقابت در حلقه اگر او می تواند با دقت اشاره کردن یکی از مورد علاقه خود را در مسابقات بود که او بخشی از آن یکی خواهد بود و چرا ؟ TJ پاسخ داد: “یک بازی است که واقعا خارج از غرفه را هر چند teaming با Cesaro برابر روز جدید در اروپا در یک رویداد زندگی می کنند و جمعیت بود رفتن دیوانه است. من آرزو می کنم این مسابقه تلویزیونی. شب اول که تور ما همه خیلی خسته از پرواز از ایالات متحده, اما ما نمی خواهید به تلفن آن را در ” همانطور که ما می گویند. Cesaro و من “بچه بد” اما طرفداران به پایان رسید تا booing روز جدید و تشویق برای ما, که بدان معنی است که ما تا به حال به تغییر برنامه بازی ما در پرواز در حلقه در مقابل یک بسته بندی شده عرصه است. چه آن را به من آموخت این بود که شما هرگز می تواند به اشتباه اگر شما خودتان را در مخاطبان است. آن را نیز به من آموخت که زندگی است که همیشه در مورد آنچه که شما برنامه ریزی شده و یا آنچه شما فکر می کنید آن خواهد بود. زندگی غیر قابل پیش بینی است. بسیاری از زمان, شما باید فقط به رول با مشت به معنای واقعی کلمه.”


یعنی ویلسون به عنوان یک تولید کننده کمک بکی لینچ با یکی از مسابقات است.

ناتالیا Neidhart / ویژه به Postmedia Network

در حال حاضر که TJ دگرگون شده از WWE به یک سوپراستار WWE, تهیه کننده, من او را خواسته آنچه او در مورد نقش جدید است. “از دیدن این استعداد را به صورت نور تا زمانی که من به آنها یک ایده است که جرقه چیزی داخل آنها” TJ گفت. “زمانی که من می دانم که آنها می دانند که آنها تا به حال یک عملکرد عالی در خارج وجود دارد, آن را تقریبا به یک احساس بهتر از اگر من در واقع خودم انجام. من فکر کردم که من کردم نکنه من هرگز می تواند بخشی از کشتی دوباره. من فکر کردم این امر می تواند خیلی دردناک برای من به بخشی از چیزی است که من نمی توانستم جسمی فراموش کنه که من خیلی دوست داشتم. من می دانستم که شب که من صدمه دیده است که من هرگز گریبان دوباره. چیزی که من نمی دانستم این بود که چگونه به انجام آن می تواند در پشت پرده با استفاده از تمام ابزار است که من یک عمر صرف گشتن. که به نحوی در تمام سال در حلقه می تواند مرا به بخش دیگری از سرنوشت من بود که شاید بیشتر از آنچه که من تا کنون انجام داده در حلقه خودم. من واقعا عاشق کمک به استعداد کشف چیزی است که آنها هرگز می دانستم که آنها تا به حال. من در حال حاضر باور نکردنی رابطه با این استعداد زمانی که من یک WWE superstar. به عنوان یک تولید کننده. من قطعا احساس من روابط را تقویت کرده اند. و برای که من سپاسگزار.”

من همیشه خیلی فوق العاده به شما افتخار, TJ. شما به من یادآوری می کنند و هر کس دیگری که شما همیشه آنچه شما بدهد.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>