ناتالیا Neidhart: Shad Gaspard چپ جهان یک قهرمان

هفته گذشته جهان از دست یک فرد فوق العاده با نام Shad Gaspard. Gaspard, 39, یک دوست و یک سوپراستار سابق WWE بود شنا با پسرش در ساحل, زمانی که او غم انگیز غرق در خطرناک rip tide. Shad را نجات دادند اما متاسفانه Shad نمی شد. اما واقعیت این است که شاد گفت: نجات غریق برای نجات پسر خود را برای اولین بار به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این نوع از فرد شاد شد.

زمانی که من برای اولین بار شنیده ام که شاد ناپدید شده بود, من خیلی امیدوار مانند بقیه جهان شاد خواهد بازگشت امن و صدا. من امیدوار بودم که این همه فقط یک سوء تفاهم است. من احساس ویران جلسه رسمی خبر درگذشت او به عنوان شاد شد و بخش عظیمی از ما WWE خانواده و هم ما عمیقا سوگواری از دست دادن او بیش از آخر هفته.


این Gaspard خانواده – Shad, همسرش سليانة و پسر خود را Veronique.

عرضه عکس / Nattie Neidhart

خودم شوهرم TJو پسر عموی من هری اسمیت (The Hart Dynasty) تا به حال برای چندین سال کار کرده با Shad در WWE دشمنی با Cryme Tyme این تیم شاد و شریک زندگی خود را JTG بودند. ما تا به حال بسیار سرگرم کننده کار در برابر او و ایجاد جادویی خاطرات در حلقه با هم. ما نه تنها به داستان ساخته شده است که مخاطبان ما لبخند, اما ما نیز هم به عنوان نوازندگان همیشه مایل به بهبود ما منطبق با هم هر شب.

یعنی ویلسون گفت: “من در تلاش برای پیدا کردن کلمات. من احساس می کنم ویران عبور از Shad کسی که من تا به حال صدها کشتی از مسابقات با. شاد و من از زمینه های مختلف اما او به من آموخته زیادی در مورد چگونه به گریبان فرد را اندازه و قدرت. او واقعا یک جانور در حلقه. Shad تحت فشار قرار دادند من بهتر است و برای همیشه بگویید “بهترین داستان’ در ما منطبق است. من نگاه کردن به هارت سلسله رقابت با Cryme Tyme با قلب سپاسگزار از آنجا که همه ما رشد بسیار انجام آنچه ما را دوست داشت با هم. با تشکر از شما, شاد, برای کمک به من در زندگی حرفه ای من بود و به من و اعتماد من و اعتقاد من است. من آرزو می کنم من تا به حال شانس به شما بگویم این فرد است. شما در سمت چپ این جهان یک قهرمان واقعی و یک فرد هرگز فراموش نخواهم کرد.”


Shad Gaspard با Dwayne “The Rock” Johnson.

عرضه عکس / Nattie Neidhart

WWE Superstar کوفی کینگستون مشترک عشق خود را برای شاد و همچنین: “شاد من تلاش کرده ام در تمام طول روز برای پیدا کردن کلمات. تا حدی به دلیل یک تکه از من احساس که اگر من اقامت در انکار و من نمی تصدیق آن, سپس آن را نمی تواند درست باشد. اما افسوس که ما از دست داده اند شگفت انگیز پدر شوهر, مادر دوست وفادار و یک برادر در هر معنی واقعی کلمه. به جای تمرکز بر ” چرا ” و “چگونه” من انتخاب را به افتخار Shad با تمرکز بر راه او ساخته شده من احساس می کنم که راه او ساخته شده من خنده و بسیاری از راه های مختلف که در آن او قرار داده و یک لبخند بر روی صورت من. در Walemania سال گذشته که من ایستاده بود وجود دارد مصرف در انرژی شگفت انگیز از جمعیت که من ناگهان خودم را به سرعت در حال افزایش است. من حتی نمی باید به نگاه من می دانستم که آن Shad غیر منتظره عمل بالا بردن من به عنوان او اغلب انجام, این بار بر روی شانه های او. من سطح از اعتیاد به مواد مخدره فورا افزایش ده برابر است. شاد بود بنابراین واقعا هیجان زده برای من. آن را تقریبا به عنوان اگر او منتقل شده است که انرژی را از طریق من. آن را به راحتی به اوج واقعا شب جادویی. من هرگز فراموش نخواهد شد که لحظه ای آن را به عنوان خلاصه چه نوع از شخص شاد شد: کسی که همیشه تلاش برای بلند کردن برادر خود ، من هرگز قلب خود را ثابت و شور و شوق خود را صداقت و محض صحت به عنوان یک انسان است. بقیه در بهشت برادر من. خود گذشتگی همیشه یاد می شود.”

من هنوز در تلاش برای پردازش این واقعیت است که ما هرگز دوست ما دوباره. من از همه می شنوم که می دانست که شاد بود چقدر او ساخته شده همه لبخند چگونه خود را در آغوش گرفتند و چگونه بزرگ قلب او بود. Shad چپ این جهان یک قهرمان را به پسر خود, خانواده, دوستان و طرفداران در سراسر جهان باقی خواهد ماند و در قلب ما برای همیشه لطفا برای.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de