ناتالیا Neidhart: به خاطر سپردن Howard Finkel, WWE را رئیس حلقه اعلام

این هفته من احساس مجبور به نوشتن در مورد یک دوست نزدیک من است که متاسفانه در گذشت, هفته گذشته, Howard Finkel. یک WWE Hall of Famer و شاید بزرگترین حلقه گوینده از همه زمان Howard شد اولین کارمند WWE. تاثیر و نفوذ او در WWE رسیده فراتر از حلقه که در آن او اعلام کرد برخی از بزرگترین ستاره های بزرگ WWE در تمام دوران است. هوارد بود و همه دوستان در خارج از حلقه و بخش مهمی از ما WWE خانواده است.


Howard Finkel تعامل با تازه وارد Rocky Maivia – بعد شناخته شده به عنوان سنگ. (WWE عکس)

یکی از WWE نمادین ترین ستاره های بزرگ در تمام دوران Stone Cold Steve Austin, فوق العاده خاطرات Howard: “من همیشه گفته هوارد من می دانستم که من تا به حال “وارد” در لیگ بزرگ زمانی که او اعلام کرد که نام من به عنوان من راه من به حلقه در Madison Square Garden. من تا به حال شده است از طرفداران خود را برای بسیاری از سال قبل از ورود من در WWE. هوارد به حال یک کلاس و کرامت در مورد زمانی که او کار خود را. خود را پررونق صوتی و اعتبار کمک به خودم و دیگران بی شماری پیدا کردن هویت در هر یک از خود ما سفر. من گرفتار کردن گارد هنگامی که من تو را دیدم او را برای آخرین بار در Madison Square Garden. همانطور که گذشت ما هر یک از دیگر در راه ما من به او گفتم من او را دوست داشتم. همه عاشق Howard. و این که خط پایین.”

اولین برخورد من با هوارد بود که من در WWE رشد و نمو و من بود که به ارمغان آورد تا به اصلی فهرست. هوارد به نام من که بی تردید متمایز صدای خود را و گفت که من نیاز شد برای اسمک دان. من شروع به پریدن کرد به بالا و پایین که من خیلی هیجان زده بود که من که قرار بود به اصلی فهرست! در این تماس تلفنی من احساس من تا به حال “ساخته” بیش از حد. هوارد صحبت من در مورد چقدر او لذت می برد کار با خانواده من و او گفت: “تبریک می گویم” به من. که یک لحظه شاد برای من و به این روز من سپاسگزار است که او درگیر شد که در تماس با. پس هر گاه هاوارد بود که در یک رویداد WWE یا پشت صحنه او همیشه آن را یک نقطه برای پیدا کردن من و با من صحبت کند. او نوع از کسی که همیشه می خواستم به شما زمان خود را که احساس می کنم یکی از با ارزش ترین هدیه یک فرد می تواند بدهد.

WWE رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت وینس مک ماهون گفت: “غمگین برای یادگیری از عبور از دوستان من و WWE اولین کارمند, WWE Hall of Famer Howard Finkel. بزرگترین لحظات در ورزش-تاریخ سرگرمی ساخته شد همه بزرگتر با تشکر Howard یاد صدای.”

در مصاحبه چند سال پیش Howard خواسته شده بود که مورد علاقه او نام برای گفتن بود و از همه Superstars او اعلام کرد. هوارد پاسخ با اعتقاد “دو واژه. برت هارت. من دوست داشتم وقتی که من می تواند اعلام هیتمن. که مورد علاقه من اعلام از همه زمان. Bret ‘HITMAN’ Hart!”


Howard Finkel با آن WWF Champion برت “هیتمن” هارت. (WWE عکس)

برت هارت گفت: “زمانی که من به عقب نگاه در زندگی حرفه ای من, من می دانم که “خبرچین” بود بخش بزرگی از موفقیت و هیجان از آن زمان است. من همیشه فکر می کنم از هوارد و لبخند در طول عمر مبارک خاطرات او به همه ما است.”

We love you, Howard. با تشکر از شما برای ساخت این جهان به مکانی بهتر. میراث خود را زندگی می کنند برای همیشه لطفا برای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>