ناتالیا Neidhart: بازتاب از سفر جهان

من به دنبال بازگشت در برخی از خاطرات شگفت انگیز از های مختلف نشان می دهد که من انجام داده ام در سراسر جهان از طریق سال و وجود دارد بسیاری از لحظات اسیر از من با ما WWE Universe که کاملا به من بی بها.

من شده است به طوری ممتاز به انجام در بسیاری از مکان های شگفت انگیز در سراسر جهان است. این یکی از چیزهایی است که من گم شده ترین در حال حاضر. آن را واقعا سخت به دقت اشاره کردن که در کشورهای مورد علاقه من به عنوان من دوست دارم همه آنها را. به عنوان مثال من عاشق ژاپن و مواد غذایی خود را و هیچ چیز مانند Shabu Shabu در توکیو. من عاشق استرالیا و حیوانات منحصر به فرد من دیده ام وجود دارد که به سرقت رفته اند قلب من مانند زمان من برگزار شد کوآلا و تحسین زیبایی آن است.


دادن یک دختر کوچک من گوش گربه در آمریکای جنوبی است. (ارسال عکس)

من عاشق انگلستان و ساختمان های قدیمی و تاریخچه آن کشور مانند کاخ باکینگهام و به یاد داشته باشید اولین بار من در بازدید پنی لین در انگلستان احساس خیلی خوش شانس را به ایستادگی در همان نقطه که بیتلز یک بار ایستاده بود. من دوست دارم انجام در کانادا کشوری که در آن متولد شدم و هر زمان که من در زمین در کلگری بوی هوایی من به ارمغان می آورد بازگشت به دوران کودکی من.

من هرگز فراموش نمایشی در چین و در نظر گرفتن بخشی در یک چینی سنتی رقص شیر در شنژن. من هم دوست دارم رقابت در آفریقای جنوبی و اولین بار من وجود دارد آن را با برت هارت و ما رفت و در یک تور از Capetown با هم. من به یاد داشته باشید من اولین تور نیوزیلند باز چشم من به بخشی از جهان من می دانستم که هرگز وجود داشته است به عنوان چشم انداز بود مانند چیزی از یک فیلم. من هرگز دیده می شود آب تا آبی و چمن خیلی سبز.


در جلو و مرکز با WWE Universe در ایتالیا! (ارسال عکس)

چگونه می توانم فراموش سوار شتر در مصر و دیدن اهرام وجود دارد برای اولین بار ؟ یکی از مهمترین و زندگی-تغییر مکان من تا کنون رفته به رفتن به عربستان سعودی و یکی از اولین زنان به کشتی وجود دارد.

این چیزی است که چوب را به من در مورد این مکان ها به مردم است. حمایت همه ما ستاره های بزرگ WWE را از سراسر جهان ساخته شده اند دیدن جهان پس از فوق العاده ویژه. شما احساس خانواده حتی زمانی که شما دور از خود را به عنوان وجود دارد را خیلی دوست دارم و خیلی احترام و حمایت از همه شما.

من هم سپاسگزارم و برای همه ما می تواند همچنان به ارتباط با یکدیگر از طریق رسانه های اجتماعی و فن آوری است. من فوق العاده خوش شانس برای ماندن در تماس با بسیاری از طرفداران من از طریق توییتر و Instagram در هر روز است. ساده “سلام” یک “بود” و یا یک نظر می تواند به روشن خلق و خوی من به عنوان بسیار به عنوان یک فن من ارسال عشق به. همه ما مهم و نقشی در این سفر هنگامی که ما همیشه در ارتباط ماندن.


بازدید از پنی لین در انگلستان است. (ارسال عکس)

با تشکر از شما به هر شخص من مواجه می شوند از اطراف جهان برای ساخت من احساس می کنم تنها نیستم. من سپاسگزار به تمام افرادی که لمس زندگی من از طریق سفر من و من نگاه به جلو به زمانی که ما می توانیم همه با هم دوباره به زودی. ما بدون شک دوباره قوی تر از همیشه.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>