ناتالیا Neidhart: تولدت مبارک, هیتمن!

من می خواهم به آرزو می کنم همه از من در کانادا دوستان و خانواده مبارک دیرهنگام کانادا روز! من همچنین می خواهم به من اختصاص ستون این هفته به یکی از مورد علاقه من, مردم, Bret Hart, و می خواهید او را بسیار شاد تولد.

من فکر کردم آنچه که من می تواند به برت برای روز تولد خود را که به او لبخند و یاد او را چگونه دوست داشتم او توسط خودم و بسیاری دیگر. بنابراین من به نام بر برخی از همکاران و دوستان نزدیک در WWE به من کمک کند گسترش “هیتمن” را دوست دارم!


برت هارت (مرکز) با لبه و مسیحی است.

عرضه عکس / Instagram/edgeratedr

یکی از مهمترین و تزئین WWE superstars از همه زمان Edgeگفت: “برت معمار مسابقات کشتی من با استفاده از به عنوان بلوک های ساختمان برای مسابقات. برت را منطبق همیشه احساس واقعی است. آنها می گویند نه برای دیدار با قهرمانان خود را که ممکن است درست باشد. مگر اینکه خود را قهرمان برت هارت. برت به معنای fathoms بیشتر از او متوجه می شود به من و زندگی حرفه ای. تولدت مبارک برت!”


Nattie, برت هارت و بث شوخی و پشت صحنه در رسلمنیا 35.

عرضه عکس / ناتالیا Neidhart

WWE Hall of Famer بث فینیکس پاسخ داد: “به برخی از کودکان و نوجوانان, بتمن, مرد عنکبوتی یا سوپرمن شد ابرقهرمانان اما به من هیچ Caped Crusader می تواند نگه دارید از یک شمع به Bret ‘Hitman’ Hart. تا آنجا که من تحسین و با انگیزه بود برت را در حلقه حرفه ای آن را به او را می دانم به عنوان یک دوست که به من بینش جدید به آنچه که واقعا باعث می شود یک قهرمان است. برت نشان می دهد که آن را در مورد چکمه یا لباس تنگ (اگر چه صورتی و سیاه و سفید همیشه جالبترین). این داشتن استقامت. همدلی و وفاداری. صداقت. نشان دادن رهبری با حمایت از دیگران است. با تشکر از شما برت بودن یک فرد است که همچنان به من الهام بخش است. و … شما را کاملا در شیر کردن بتمن با تیرانداز ماهر!”

WWE تولید کننده و سوپراستار سابق WWE یعنی ویلسون مشترک ویژه حافظه با من در مورد برت که من تا به حال شنیده ام قبل از. او گفت: “پس از Iron Man Match (رسلمنیا 12) من به یاد داشته باشید که شب به وضوح. برت رفت و هرگز به طور معمول بعد از رسلمنیا ، بنابراین پس از رسلمنیا بود که برت را کودکان و نوجوانان (تیغه و دالاس) و خودم رفت و برگشت به اتاق ما همه اقامت در هتل. برت تا به حال یک اتاق بود که متصل به اتاق بچه ها. بنابراین ما رفت و برگشت به تیغه و دالاس’ اتاق و ما کشیده تشک از تخت و شروع به کشتی در سراسر ساعت. من به یاد داشته باشید که چگونه داغ و عرق ما از کشتی روی تشک مانند ما در رسلمنیا ، به دنبال بازگشت ما بودند و با داشتن زمان زندگی ما انجام چیزی است که ما را دوست دارم. ناگهان برت رفت و ما بچه ها فکر ما بودند رفتن به مشکل بزرگ بودن بیش از حد داد و بیداد کن و کشیدن تشک از تخت. برت نیست دیوانه در همه. برت گفت: او دوست داشت که ما کشتی شد. من هرگز فراموش نخواهم کرد که حافظه. در آن سال های اولیه زندگی من جایی که من از تماشای برت هارت کشتی در برخی از بزرگترین مسابقات کشتی از تمام زمان و به تصویب خود را که او می خواست ما را به کشتی به دلیل آن ساخته شده و ما احساس خوب واقعا به شکل من است.”


برت هارت و Nattie Neidhart.

عرضه عکس / ناتالیا Neidhart

Bayley بار ارسال شده یک عکس از خودش را به عنوان یک دختر کوچک نشست برت در WWE رویداد. پرسیدم Smackdown زنان قهرمان اگر برت تا به حال هیچ تاثیر و یا نفوذ در او امروز به عنوان یکی از WWE را بالا ستاره. او پاسخ داد: “من به تماشای بسیاری از برت هنگامی که من استخدام کردم برای WWE و دوست من دیو را من تماشای بسیاری از مسابقات. ما را به تماشای آنها را با هم. عمدتا برچسب منطبق با جیم Neidhartو من به می گویند کسانی که برخی از مورد علاقه من خاطرات در کشتی. داشتن دیو آموزش من هر جزئیات کمی در مورد راه برت هارت چیزی و راه او همیشه خواهد بود القا در سر من.”

دانستن چگونه علاقه برت است از درو مک اینتایرمن تا به حال به درخواست ما WWE Champion در مورد هر گونه خاطرات او با برت. به خود جلب کرد گفت: “یکی از جالبترین خاطرات دوران حرفه ای من بود, تور آلمان با برت در حالی که من بین قاره ای قهرمان. او مورد علاقه من کشتی گیر در حال رشد اما نه تا زمانی که من مسن تر بود که من شروع به درک چرا. در حالی که رفقا من تحت تاثیر قرار گرفته بودند با بیش از حد بالا بزرگتر از زندگی ستاره از من گرفته شد به برت را واقع بینانه مسابقات و باور نکردنی داستان سرایی. به عنوان بچه های ما داستان عشق آن است که آیا این کتاب نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم. مسابقات خود گفت: برخی از مورد علاقه من داستان است. یکی از بزرگترین داستان تا کنون گفت: در رسلمنیا 13 وقتی برت رو Steve Austin. آن اسیر همه چیز من در مورد کشتی, کسب و کار با یک پیچ و تاب و بزرگ در پایان. امروز من افتخار می کنیم به تماس من قهرمان دوران کودکی من و او آرزوی بسیاری از مبارک می گرداند. ارسال خواسته تولد به برت هارت امروز!”

تولدت مبارک به “بهترین وجود دارد که بهترین وجود دارد و بهترین وجود دارد که تا کنون خواهد بود.” در اینجا برای یک سال دیگر به دور خورشید, هیتمن!

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>