ناتالیا Neidhart: قدردانی ما ‘سوپراستار’ بچه

من عاشق جشن روز مادر به دلیل وجود دارد هیچ کس من عشق مثل مادر من. این یکی فوق العاده دلیلی برای اختصاص یک روز به او برای همه است که او انجام داده برای خودم و خواهر من. این روز مادر, من می خواستم به آن را حتی بیشتر خاص است. من صحبت کردن به او را بیش از قهوه و گفت: “من دوست دارم به انجام کاری برای زنان محروم این روز مادر.” سکس من با مامان, Ellie, پیشنهاد من تماس WWE Superstar Titus o’neil و اجرای برخی از ایده های او را به عنوان تیتوس پادشاه دادن و هیچ کس بیشتر برای جامعه ما از او. او باعث می شود هر کس در اطراف او می خواهم به عقب تر و هدیه دادن مسری است. پس از صحبت به تیتوس او گفت: “ما باید یک روز مادر شام در ‘Forbici است’ (یک رستوران ایتالیایی در تمپا) برای زنانی که محروم مادران تنها به عنوان مادر من یک مادر تنها. آن را به این زنان چیزی واقعا خاص به نگاه به جلو به در یک زمان دشوار در جهان است.”


Nattie و تیتوس اونیل (دیده می شود در اینجا با Tampa Bay Lightning طلسم ThunderBug) در حال همکاری تا این یکشنبه به تغذیه مادران تنها در روز مادر.

عرضه عکس / Nattie Neidhart

من عاشق تیتوس’ ایده به افتخار مادران تنها در روز مادر. زمانی که من فکر می کنم از تک تک بچه من احساس می کنم با الهام از قدرت خود را. به عنوان یک مادر این است که چنین کار سخت و انجام آن را در خود باعث می شود آن است که بسیار سخت تر است. پدر من – جیم “سندان” Neidhart – یک WWE Superstar که مشغول به کار در جاده ها تقریبا 300 روز سال از زمانی که من یک بچه در حال رشد است. مادر من مطرح ما تقریبا به تنهایی و کار فوق العاده سخت به خطر انداختن خیلی به وجود داشته باشد برای او سه دختر. وجود دارد هرگز یک لحظه او وجود ندارد برای ما بازی در این نقش از دو پدر و مادر. ما هرگز احساس محروم از عشق به خاطر او است. مادر من همیشه از خودش گذشته به ما بیشتر است. من برای همیشه سپاسگزار او را برای آن.

من از تیتوس چرا این روز بود که فوق العاده به او مهم است. او گفت: “در حال رشد با فقط مادر من سخت بود. نه فقط به این دلیل که ما در فقر زندگی می کنند اما همچنین به خاطر من مادر یک جوان مجرد ، او و من تا به حال مسائل مربوط به برخورد با سختی با یکدیگر و آن قرار داده و فشار زیادی بر روی روابط ما. هنگامی که من کمک کردم در فلوریدا کلانتر پسران در مرتع پرورش احشام و مادر من قادر به بهره مندی از خدمات خود ارتباط ما با رشد قوی تر. چون مردم داد به ما ما قادر به ساخت یک مقدار عمیق تر و قوی تر اوراق قرضه از دوران کودکی من. اگر آن را برای دیگران که دیدم به اندازه کافی در مادر من برای کمک به او در زندگی به عنوان ما می دانیم و با آن زندگی می کنند امروز خواهد بود بسیار متفاوت و نه در یک راه خوب. من ذینفع و همچنین خانواده من از مردم سرمایه گذاری در خانواده زمانی که آنها تا به حال هیچ چیزی برای به دست آوردن در بازگشت.


Titus O’ نیل و مادرش, Daria Bullard بود که یک مادر تنها خودش است.

عرضه عکس / Nattie Neidhart

تیتوس افزود: “بزرگترین درس من بود که یک دهنده. حتی زمانی که ما بیشتر از هر چیز مادر من همیشه در بر داشت یک راه برای کمک به دیگر مادران مجرد که تا به حال نیاز به ملاقات کرد برای فرزندان خود. به همین دلیل بسیار مهم است برای من برای کمک به دیگران کمتر خوش شانس به خصوص زنان است.”

این جمعه همراه با تیتوس اونیل ما هیجان زده به خدمت “سوپراستار مادران” که به دست آورده اند یک شب به فاسد. برای تمام مادران وجود دارد که این جهان را به مکانی بهتر 365 روز سال ما عاشق شما, از شما قدردانی و ما نمی توانیم با تشکر از شما به اندازه کافی. روز مادر مبارک.

صدای جیر جیر سوالات خود را به @natbynature

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>