مسابقه نسکار در آلاباما Superspeedway تاخیر توسط باران

آلاباما علا. (AP) — رعد و برق بیش از آلاباما Superspeedway را با تاخیر شروع نژاد روز یکشنبه.

این مسابقه برای اولین بار در میان coronavirus همه گیر است که در آن نسکار باز دروازه تا 5,000 طرفداران. کسانی که در grandstands بودند خواست به دنبال پناهگاه حدود 30 دقیقه قبل از شروع برنامه ریزی شده.

نسکار مجاز 1,000 اعضای نظامی برای شرکت در آخر هفته گذشته باران-مختل مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر. این رویداد چندین بار متوقف شد و برای بیش از سه ساعت از کل تاخیر.

نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از نمایش داده شدن در آن رویدادهای اما حامیان این نماد هنوز موفق به دیده می شود یکشنبه. وسایل نقلیه صف بلوار خارج از جاده سریع السیر با تکان دادن پرچم و یک هواپیما پرواز بالاتر از پیگیری کشیدن یک بنر مؤتلفه پرچم که گفت: “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار.”

نسکار است اظهار داشت: دقیقا چگونه آن را برنامه ای برای جلوگیری از طرفداران از نمایش پرچم در پیگیری اموال و هیچ یک از موارد پنج شنبه در آلاباما بودند در داخل مرکز.

فدرال اکسپرس معاوضه نسکار آرم به ویژه حقوق مدنی موزه

دنی Hamlin را حامی دیرین فدرال اکسپرس جایگزین آن آرم برای نسکار مسابقه در آلاباما Superspeedway به جای ویژگی های ملی حقوق مدنی موزه.

این شرکت همچنین اهدا $500,000 “در حمایت از موزه ماموریت” است که تواریخ تاریخ جنبش حقوق مدنی در امریکا است. فدرال اکسپرس است که مقر آن در ممفیس که در آن موزه واقع شده است.

فدرال اکسپرس یکی از معدود واقعی کامل-زمان اولیه حامیان باقی مانده در نسکار, معنی شرکت پشت Hamlin تقریبا در هر مسابقه. در 519 مسابقه فدرال اکسپرس طرح رنگ شده خود Joe Gibbs Racing ورود همه اما 17 بار و کلیپ های برجسته بود در 14 از آن وقایع.

Hamlin بازدید از موزه پنج شنبه و قبل از نشان نژاد روز یکشنبه که فدرال اکسپرس به حال تعویض آن آرم برای مسابقه در آلاباما.

“امروز شما ببینید من #11 خودرو را حمل می کند سنتی طرح رنگ است که شما معمولا ببینید” Hamlin گفت: در یک پیام ارسال شده به توییتر. “فدرال اکسپرس و خودم را به جای آن می خواهم به صدای که به NCRM. من می خواهم برای تشکر از آنها را شخصا برای گرفتن وقت برای آموزش من در بسیاری از موضوعات است.”

فدرال اکسپرس منتشر شد نامه ای در اوایل این ماه گفت که “اخیر قتل جورج فلوید Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و بسیاری دیگر ویرانگر است. ناآرامی ها در سراسر کشور و عزادار در جوامع محلی ما یک یادآوری است که همه ما باید در حفظ و انجام بیشتر برای ایجاد تغییر معنی دار و شفا است.”

این شرکت شده است مکرر حامی NCRM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>