آکادمی موسیقی ایجاد می کند از راه دور موسسه آموزش

مانند بسیاری دیگر از مدارس و سازمان های هنری, موسیقی, آکادمی غرب در برابر یک چالش عمده در طول مدت نامعلوم اجتماعی فاصله در حال حاضر دیکته جهانی coronavirus بیماری همه گیر. زمانی که فرماندار Newsom دستور کالیفرنیا به پناهگاه در محل پشت مارس آکادمی بود هنوز رتبهدهی نشده است در جلسه, اما چرخ ها در حال حاضر در حال حرکت را که بیش از یک صد نوازندگان جوان و اعضای هیات علمی به سازمان رفسنجان پردیس هر ماه ژوئن به مدت هشت هفته فشرده, آموزش تمرین و عملکرد. فوق العاده بلند پروازانه کنسرت برنامه ریزی شده بود نه تنها برای آکادمی هان هال عملکرد فضای بلکه برای سانتا باربارا برتر سالن: این Lobero های گرانادا و سانتا باربارا کاسه. در حالی که این یک یقین است که همه کسانی که بزرگ رویدادهای عمومی را به لغو و برای سال 2020 آن است که یک احتمال است که آکادمی موسیقی جمهور و مدیر عامل شرکت اسکات رید و تیم او تا به حال به چهره در دخالت هفته.

همانطور که در حال حاضر آکادمی قصد دارد به بازسازی خود را به عنوان آکادمی موسیقی از راه دور موسسه آموزش حداقل در اولین ماه از فصل آن. وجود خواهد داشت یک اطلاعیه در 15 مه که آیا شرایط برآورده شده است که اجازه می دهد حداقل در برخی از برنامه ریزی کنسرت های عمومی و حضوری آموزش برنامه ریزی برای برنامه دوم چهار هفته برای رفتن به جلو.

من صحبت با نی در هفته گذشته توسط تلفن. متن آن به شرح زیر است ویرایش شده برای وضوح و طول.

آنچه باید اولویت های خود را به عنوان شما را در مقابله با اختلال در خود برنامه ؟ همیشه اولین و مهمترین نگرانی این است که ایمنی و رفاه ما کل آکادمی موسیقی خانواده است که شامل همه ما فارغ التحصیلان پس از سال 1947 جامعه ما از حامیان و همراهان ما ، شما شروع وجود دارد و سپس شما شروع به دنبال در چگونه ما هنوز تحویل ماموریت ما است. پس از آن نقشه راه ارائه خود را شروع می شود. من فوق العاده خوش شانس بود که یک تیم فوق العاده از راه حل گرا از افراد در آکادمی و تیم شامل دانشکده ما و هیئت مدیره ما در علاوه بر این به برخی از بزرگترین دولت در این حرفه اما این است که در آن می آید که برای تست.

آیا شما فکر می کنم که شما قادر خواهید بود به مرحله کنسرت های عمومی در تابستان امسال ؟ من فکر می کنم که این یک رمز و راز به همه ما است. و ما قطعا لازم نیست که یک توپ کریستال و نه ما هر گونه هدف قرار دادن کسی در یک محیط نا امن و یا انجام هر چیزی است که در تضاد با شگفت انگیز ما محلی مقامات دولتی و مقامات دولتی ما. و بنابراین آنچه که ما فکر می کردم بهترین چیزی که به انجام خواهد بود برای ادامه به ایجاد برخی از زمان برای آگاه باشد و بر این اساس واکنش نشان می دهند. و ما می دانستیم که در ژوئن 14—زمانی که ما بر روی سایت جشنواره برنامه ریزی شده بود برای شروع—ما می دانستیم که این امکان پذیر نیست و تلاش می کند که امکان پذیر نیست و مولد راه را برای ما به حرکت رو به جلو است. و بنابراین ما گفت: چگونه ما می تواند ارائه چیزی که چگونه ما هنوز تحویل ماموریت ما اگر چه ما می تواند ارائه آن را در راه های مختلف ؟ و این که چگونه ما با آکادمی موسیقی از راه دور موسسه آموزش به جای, و سپس ما رفتن از وجود دارد. به جای گفتن این که در حالی که در بحران ما قصد داریم به جواب تمام این سوال برای سازمان ما در یک سقوط کرد از بین بردن جای, آن چیزی است که می تواند پاسخ ما در حال حاضر ؟ و سپس آنچه می تواند ما را در کار نسبت پاسخ با مسئول آگاهی ؟ بنابراین این که چگونه ما تصمیم به آن را انجام دهد.

در حال همراهان که شرکت در آموزش از راه دور موسسه واجد شرایط برای بازگشت در سال 2021? بله. ما در حال به تعویق انداختن پذیرش به همه همراهان ما. بنابراین اگر چه ما همراهان را یک فرصت برای شرکت در ما از راه دور برنامه این تابستان ما در حال دیدن این عنوان به عنوان یک جایگزین از مدرسه تابستانی. اگر شما بستری شد در این سال شما تضمین یک نقطه در 2021. ما تا به حال تمام وقت متقاضی بالا در این سال 2020 از متقاضیان 139 نقاط. آنها به دست آورده اند این فرصت را به تجربه این جشنواره در بهشت با این نامی دانشکده و برای ما اعضای هیئت علمی شروع به دریافت به دانستن این شگفت انگیز هنرمندان در این تابستان به عنوان به خوبی. بالقوه در اینجا این است که ما یک 2021 جشنواره که خواهد بود حتی بیشتر متصل خواهد شد و حتی بیشتر در جشن از روابط است. مردم را به حال فرصتی برای کار با هم برای یک دوره طولانی تر از زمان و آن را از طریق این بحران با هم. من فکر می کنم وجود دارد رفتن به برخی از لحظه های عمیق در ما 2021 جشنواره به عنوان یک نتیجه از راه آکادمی موسیقی دارای چرخد و در این تابستان.

چه مراحل شما گرفته شده برای حمایت از محور به آموزش از راه دور? ما, استخدام شرکت مدیران MARLI. آنها به تازگی آغاز شده با ما در روز دوشنبه. این بود که به رهبری جیمی Broumas ما رئیس جدید هنری افسر. ما رو جنیفر بومن است که مدیر آموزش موسیقی در مرکز کندی. او را صرف تابستان با ما. و جنیفر فقط پویا و حرفه ای در حال اجرا بسیاری از عمده برنامه های این مرکز کندی بنابراین بسیاری از آنها را از طریق برنامه های کاربردی آنلاین. و بنابراین ما به ارمغان آورد و سپس او را همتای کیسی Molino دونن. کیسی در دانشکده در مدرسه موسیقی منهتن. او مدیر مرکز موسیقی کارآفرینی وجود دارد و مدرسه موسیقی منهتن است که واقعا دیده می شود در هنرستان چشم انداز به عنوان یک رهبر در آموزش از راه دور. بسیاری از conservatories مجبور شده اند به نوبه خود بر روی یک سکه و رفتن به یک محیط آنلاین به طوری که آنها می تواند کامل رشته و چیزهایی مانند این. ما باید از این مزیت در اینجا قادر به در واقع برنامه ریزی برای آن و برنامه ریزی برای آموزش و تعامل.

آیا MARLI برنامه باید عملکرد جزء ؟ بله, ما در حال برنامه ریزی در داشتن برخی از اجراهای آنلاین از طریق MARLI به عنوان بخشی از آکادمی موسیقی آنلاین سالن کنسرت. و دوباره حتی در حال حاضر آنچه که ما به دنبال در می تواند بسته به چه نوع از محدودیت های منتشر شده در اطراف اجتماعی فاصله و چیزهایی مانند آن. بنابراین ما در حال نگاه کردن به همه چیز از آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر در صفحه اصلی اجرای برنامه توسط افراد یا افرادی که با هم زندگی می کنند و یا از قبل ضبط شده را لایه بندی می رود که در آن ایجاد یک عملکرد از یک یا دو نفر و یا چند نفر در سالن های مختلف.

چگونه شما قصد دارید برای حفظ آکادمی اتصال به آن حوزه از حامیان? چیز دیگری که ما در حال انجام است که ما در حال ایجاد یک آنلاین compeer تجربه در طول MARLI. ما در حال رفتن به محل کار با ما compeers آنلاین, و ما در حال رفتن به برنامه جلسات هفته ای یک بار بین آنها و همکار خود را. و ما باید فعالیت های که ما تجویز برای compeers و همراهان. به طوری که به ویژه از جنبه های آکادمی موسیقی است که ارتباط با جامعه از دست داده است حتی در محیط مجازی. و دوباره که دانستن این همراهان را به پیوستن به ما در سال 2021 به خاطر ما معوق ثبت نام در این رابطه می شود به شروع زودتر و وجود خواهد داشت زمان هنگامی که آنها همه می توانند گرد هم می آیند و لذت بردن از یکدیگر را برای یک شام در فرد است. ما احساس می کنیم در حال رفتن به قادر به حفظ که از این طریق آنلاین compeer تجربه. و ما باید قادر به انجام این نوع در سایت جشنواره بعد از این فصل است که در حالی که ما هنوز وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در دل ما است که ما ممکن است قادر به انجام کاری پس از آن با توجه به آنچه ما مجاز به انجام و آنچه را مسئول ما را به انجام است که انتقال به خوبی به آنچه که می تواند چهار هفته تجربه در نیمه دوم از تابستان است.

هر گونه افکار نهایی? یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم را دوست دارم بیشتر در مورد آکادمی موسیقی است قابل رویت تعهد این سازمان تا به حال و قبل از من و پس از من به همراهان که حضور در برنامه های ما. و است که می تواند چیزی است که قابل مشاهده با مردم در دانشگاه و رفتن به اجراهای اما نیز وجود دارد یک راه نامرئی که وجود دارد به عنوان هسته اصلی برنامه های ما است. و من می خواهم سانتا باربارا جامعه به می دانم که همان تعهد خواهد بود در سال 2020 اتفاق می افتد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>