سالن های سینما در شهرستان لا می تواند باز جمعه و حتی به عنوان coronavirus مرتبط با مرگ و میر بالا 2,700

لس آنجلس می تواند تصمیم به بازگشایی سینما به عنوان اوایل به عنوان جمعه, ژوئن 12, با توجه به دولت جدید, راهنمای, زیر, رستوران ها, کلیساها, مو سالن و فروشگاه های خرده فروشی است که از سر گرفته و با قوانین خاص در هفته گذشته.

اگر بخش اجازه می دهد تا سینما برای بازگشایی بعد از اینکه بسته از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus آنها خواهد بود محدود به 25 درصد ظرفیت یا حداکثر 100 شرکت کنندگان — هر کدام که کمتر است بسته به تئاتر است. تئاتر نیز نیاز به پیاده سازی یک سیستم رزرو به مهمانان می رسند و وارد در زمان تعیین شده در مبهوت شدند.

به روز رسانی از شهرستان لا عمومی وزارت بهداشت در روز سه شنبه, ژوئن 9, انجام نشده است برنامه ای برای بازگشایی سینما. مقامات بهداشت همچنین بازگشت نیست یک درخواست برای نظر.

در روز دوشنبه, هر چند ناظر کاترین Barger گفت که تا یکشنبه وجود خواهد داشت جهت که در آن صنایع می تواند باز و تحت چه دستورالعمل. امکان بازگشایی سینما می آیند در بالای اردوگاه های روز, بارها ورزشگاه اردو و ورزش حرفه ای که دولت اعلام کرد اواخر هفته گذشته می تواند آینده برای از سرگیری عملیات.

با وجود این که به طور بالقوه خوب اقتصادی, اخبار سازمان بهداشت جهانی با انتشار گزارشی یکشنبه اصرار کشورهایی که تا به حال دیده می شود بهبود در آن COVID-19 آمار هوشیار باقی می ماند به عنوان جهانی همه گیر به نظر می رسد بدتر شدن.

شهرستان مقامات بهداشتی در آزادی مطبوعات, گزارش 56 جدید مرگ و میر مربوط به کروناویروس و 1,225 موارد جدید در روز سه شنبه. این countywide مرگ و میر افزایش به 2,707 با مجموع مورد تعداد ضربه 65,822. LA County تا کنون بیشترین جمعیت در کالیفرنیا شامل حدود 58 درصد از مرگ و میر و نزدیک به نیمی از تمام موارد در سطح ایالت.

“بسیاری از خانواده ها در سراسر جوامع ما در حال تجربه غم و اندوه از دست دادن کسی که آنها را دوست دارم به COVID-19.,” باربارا فرر این شهرستان مدیر بهداشت عمومی گفت: در روز سه شنبه در بیانیه ای با اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس. “ما خیلی متاسفم برای از دست دادن شما و ما از شما فکر می کنم و دعا می کنم برای شما در هر روز است.”

این countywide اعداد را شامل نمی شود به تاریخ آمار از ساحل طولانی و پاسادنا که باید خود را در بخش بهداشت و درمان گزارش داده به طور جداگانه.

ساحل طولانی در روز سه شنبه تایید کرد سه نفر مرده بود از coronavirus مربوط به علل افزایش مرگ و میر به 103. که شهر همچنین گزارش 123 بیشتر موارد آوردن مجموع به 2,396.

پاسادنا تا به حال خود را به روز نکرده تعداد 2:50 p. m. روز شنبه; اما از شنبه که شهر دیده بود 84 نفر و 996 تست مثبت است.

از 56 مردم شهرستان confimred فوت کرده اند در روز سه شنبه گزارش, 38 بيش از 65 سال سن 15 نفر در 41-به-65 ساله در محدوده و دو نفر در 18-به-40 محدوده; 44 مرده بود اساسی شرایط بهداشتی 33 از آنها مسن تر از 65 10 از آنها 41-به-65 و یکی از آنها 18-به-40.

“این برای ما مهم است به یاد داشته باشید که 83 درصد از مردم تست مثبت برای COVID-19 زیر سن 66,” فرر نوشت. “افرادی که مثبت می تواند گسترش ویروس نسبتا به راحتی به دیگران حتی اگر آنها هیچ نشانه.

“مراقبت از هر یک از دیگر توسط همیشه پوشیدن صورت خود را در پوشش” او افزود: “و نگه داشتن فاصله خود را هنگامی که در اطراف دیگران و نه در خانواده خود است.”

پس از تحقیقات بیشتر 47 مورد و چهار مرگ و میر گزارش شده است نمی شد لا ساکنان شهرستان با توجه به سلامت عمومی است.

وجود دارد 1,453 افراد بستری با COVID-19 همانطور که از شنبه 29 درصد از آنها در بخش مراقبت ويژه و 22 درصد در هواکش. تست ظرفیت همچنان افزایش در LA County, مقامات گفت: با توجه به نتایج تست در دسترس برای بیش از 720,000 افراد; 8 درصد از افرادی که مورد آزمایش قرار گرفته است تا به حال نتایج مثبت است.

The California Department of Public Health برای آن نیز تلاش برای گسترش دسترسی به COVID-19 تست اولویت کسانی که با علائم; بهداشت و درمان کارگران اولین پاسخ دهندگان و خدمات اجتماعی کارکنان; کسانی که در بیمارستان بستری هستند; علامتی افراد مسن تر از 65 یا در هر سنی با شرایط مزمن پزشکی; کسانی که در معرض خطر تنظیمات; بدون علامت ساکنان و کارکنان در جمع امکانات زندگی و مواد غذایی عرضه مواد غذایی سودمند و عمومی کارکنان.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>