کوه آنتونی ربکا Crosier نام ورمونت Gatorade track & field ورزشکار سال

کوه آنتونی ربکا Crosier شده است به نام Vermont دختران دبیرستان میدانی, ورزشکار سال, Gatorade پنج شنبه اعلام کرد ،

او دومین پاتریوت برای برنده شدن در این جایزه که به رسمیت می شناسد برجسته ورزشی, برتری, استانداردهای بالا, پیشرفت تحصیلی و شخصیت نمونه نشان داده و در این مسیر با توجه به انتشار اخبار.

5-پا-2 ارشد برنده سه رویداد در این بخش من داخل سالن قهرمانی دولتی. او پیروزی در 55 متر با مانع, 300 متر فاصله و پرش بلند به علاوه یک دونده تا در 55 متر داش طراحی مائو را در جایگاه چهارم به پایان برسد.

در مجموع Crosier رزومه شامل هفت دولت تاج و یک مدال نقره در سال گذشته ورمونت دو و میدانی قهرمانی — یک رویداد که در آن او فقط چهارم به کرک 5,000-نقطه علامت گذاری به عنوان. به عنوان یک تازه وارد در سال 2019 او متعلق به یکی از هفت علامت در نه حوادث در هوای آزاد, آهنگ های نجومی.

بیشتر: Essex نوردد داخل سالن دو و میدانی قهرمانی برای 1 بار از سال 2013

“ربکا یک ورزشکار فوق العاده” گفت: St. Johnsbury, مربی تراشه Langmaid در بیانیه ای. “او میدارد تا حوادث به سرعت او یک بلوز و عالی اسپرینتر. او بهترین ورزشکار در دولت است.”

دور از مسیر Crosier داوطلب شده است با او مدرسه را جهشی نمایشگاه برنامه فراهم می کند که تحت ذوات دانش آموزان یک صلیب برنامه آموزش از طریق پروژه های مبتنی بر یادگیری و کمک کرده است تا به عنوان یک جوانان پیگیری و مربی تیم فوتبال, با توجه به انتشار اخبار.

او همچنین در ادامه به 3.56 وزنی معدل و امضا ملی نامه ای از قصد برای رقابت در کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در دانشگاه ماساچوست در لوول.

Crosier می پیوندد راشل پادشاه (2000) به عنوان تنها ورزشکاران از Bennington مدرسه را به نفع خود جایزه. او به پیروی برندگان اخیر الا ویتمن (چاپلین دره 2019), Molly McCreedy (U-32, 2018), سونیا جان (برنج 2017) و کاترین کوان (St. Johnsbury, 2016).

در این سال دیگر Gatorade آفرین شامل:

دختران فوتبال: BBA فضل Pinkus نام ورمونت Gatorade, فوتبال, بازیکن سال

فوتبال پسران: CVU را کالن Swett نام ورمونت Gatorade, فوتبال, بازیکن سال

سافتبال: آبفا-St. Albans ستاره Meghan کانر کامل انتساب نهایی میدارد Gatorade افتخار

بیس بال: South Burlington, ستاره بیس بال جک Ambrosino برنده Gatorade جایزه بدون پرتاب زمین

تماس با آستین Danforth در 651-4851 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @eadanforth.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>