مادر و دختر تحت تعقیب به اتهام مواد مخدر حلقه در داونی

یک مادر و دختر در میان شش نفر به اتهام شرکت در یک خانواده اجرا با مواد مخدر حلقه که در قاچاق کوکائین و فنتانيل, مقامات گفت.

این حلقه مواد مخدر منجر شد توسط ماریا ترینیداد گوتیرز مندوزا با نام مستعار “Tia” 54 از داونی دادستان گفت.

نیز تحت تعقیب بودند کارینا کجا گوتیرز, 35, لس آنجلس و Primitivo کیسنرس کروز با نام مستعار “Primo” 70, لس آنجلس, خوزه کجا گوتیرز با نام مستعار “Feo” 32, South Gate; Esmerelda رودریگز با نام مستعار “باربارا موران” 29 از هانتینگتون پارک و Bridgett Coates با نام مستعار “Sharol,” “جانت” و “Yane,” 55 از لاون.

خوزه Gutierrez and Karina گوتیرز در حال ماریا گوتیرز مندوزا در کودکان و هر دو به کمک مادر خود را به مواد مخدر در عملیات با توجه به کیفرخواست. کروز یک منبع برای حلقه مواد مخدر و کوتز یک مشتری از سازمان و دادستان ها گفت.

خوزه گوتیرز در حال حاضر در زندان فدرال نامربوط اتهامات به گزارش دفتر دادستان.

کارینا گوتیرز و کروز دستگیر شدند سه شنبه ، مقامات هنوز در حال جستجو برای مندوزا Gutierrez, رودریگز و Coates.

هشت-تعداد کیفرخواست لیست معاملات مواد مخدر اقدام به معاملات و پول شویی با شروع در ماه سپتامبر سال 2018 و در حال اجرا از طریق ژوئیه 3 2019.

تمام شش متهمان به اتهام توطئه برای توزیع و داشتن به قصد توزیع مواد کنترل شده به اتهام حمل اجباری حکم حداقل 10 سال و حداکثر عمر ایالات متحده دفتر دادستان گفت.

گوتیرز مندوزا نیز به اتهام در اختیار داشتن چندین کیلوگرم کوکائین در سال 2019 و خوزه گوتیرز و Esmerelda رودریگز بودند به اتهام در اختیار داشتن به قصد توزیع مواد تحت کنترل در ارتباط با یک مارس 2019 تشنج در حدود 7400 واحد فنتانيل قرص های مشخص شده به عنوان اکسی کدون. کروز شد متهم با در اختیار داشتن یک کیلوگرم کوکائین در مارس 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im