نرخ وام مسکن نشستن در نزدیکی پایین تاریخی

نرخ وام مسکن در حال انتظار باقی می ماند در نزدیکی پایین تاریخی تا زمانی که اقتصاد را نشان می دهد نشانه هایی از بهبود می گوید: James Laird از بنیانگذاران Ratehub.ca و رئیس جمهور CanWise مالی کارگزاری وام مسکن.

“بانک مرکزی کانادا هدف برای یک شبه نرخ در حال حاضر در کف تاریخی از 0.25 درصد است. این بانک تصریح کرد: در آن اطلاعیه که آن را در پایین و حفظ این نرخ به عنوان طولانی به عنوان مورد نیاز می گوید:” لایرد. “برای وام گیرندگان علاقه مند به گرفتن یک نرخ متغیر نخست نرخ به احتمال زیاد به عنوان کم به عنوان آنها خواهد شد. هنوز هم وجود دارد برخی از اتاق را برای وام دهندگان به ارائه تخفیف بیشتر به نخست.

“نرخ ثابت در حال حاضر نزدیک به پایین تاریخی. کمی وجود دارد اتاق را برای نرخ بسیار پایین رفتن بیشتر است. بیشتر وجود دارد اتاق را برای آنها را به حرکت می کند.”

با توجه به Ratehub.ca, کمترین پنج سال نرخ متغیر موجود در 10 سال گذشته بود 1.69 درصد در سال 2017; امروز بهترین پنج سال نرخ متغیر است 1.95 درصد است. کمترین پنج سال با نرخ ثابت موجود در 10 سال گذشته بود 2.09 درصد در سال 2016; امروز بهترین پنج سال با نرخ ثابت است 2.14 درصد است.

“با نرخ پایین تاریخی وجود دارد حداقل اتاق برای هر گونه کاهش بیشتر. اگر شما باید یک تجدید آینده, مقایسه نرخ وام مسکن به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن یکی از بهترین. تا زمانی که اشتغال خود را امن است و درآمد خود را کاهش یافته است نه, شما باید بدون مسائل re-مقدماتی با ارائه دهنده جدید در زمان تمدید می گوید:” لایرد. “هنگامی که شما در حال چهار ماه دور از خود را تمدید تاریخ شروع به مقایسه نرخ و درخواست برای رای دادن نگه دارید. این را نگه می دارد تا نرخ خود را تجدید تاریخ و محافظت از شما از رای دادن را افزایش می دهد. اگر نرخ پایین, شما هنوز هم می توانید دریافت نرخ پایین تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>