وام مسکن هرج و مرج تهدید به بدتر هنگامی که بازپرداخت با توجه

توسط جو نور بلومبرگ

بازار وام مسکن شده است مختل شده توسط میلیون ها نفر از وام گیرندگان به تعویق انداختن پرداخت چرا که از coronavirus. اما وام دهندگان و جانبازان از بحران مالی 2008 و هشدار دادن به هرج و مرج واقعی نمی شود و تا زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند.

مشکل این است که سردرگمی بیش از آنچه که اتفاق می افتد زمانی که وام گیرندگان باید به آن پرداخت. آژانس های فدرال که در بسیاری از بازار را معرفی سیاست هایی که برخی از آنها می تواند نیاز به اسناد و مدارک که تحت الشعاع کنندگان منجر به طولانی صبر کنید بار و در موارد شدید سلب حق مالکیت.

مدیران صنعت می گویند فنی فردی مک و تنظیم کننده در حال تلاش برای پرده برداری از یک برنامه در هفته های آینده است که می تواند به کاهش بسیاری از مشکلات است. وام مسکن وام دهندگان می گویند که آنها امید شرکت و خود را ناظر بر آمد تا با یک طرح است که مانع از تکرار این آشفتگی که به دنبال بحران مالی 2008 و زمانی که سردرگمی و تاخیر مانع از وام گیرندگان در تلاش برای از سرگیری پرداخت.

اما مگر وجود تغییرات چشمگیر آمریکایی ها باید “انتظار می رود و حتی بیشتر هرج و مرج در هنگام تحمل به پایان می رسد گفت:” مایکل Stegman که در خدمت به عنوان یک مسکن ارشد مشاور در دولت اوباما.

یک سخنگوی فنی مراجعه کننده یک درخواست برای نظر به تنظیم کننده فدرال تامین مالی مسکن آژانس. یک FHFA سخنگوی نیست اظهار نظر در مورد اینکه آیا یک ثابت در آثار. یک فردی سخنگوی نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

به 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته نیاز به شرکت ها وام مسکن به وام گیرندگان اجازه دهید تاخیر در پرداخت ها به مدت حداقل شش ماه در صورتی که صدمه دیده اند این بیماری همه گیر. چرا که دولت می خواست به ارائه کمک به سرعت وام صرفا نیاز به می گویند که آنها به صورت یک سختی برای دریافت کمک.

نجات برنامه ها در طول سال 2008 بحران آیا نیاز به اسناد و مدارک و وام گیرندگان اغلب تلاش برای دریافت کمک کنندگان به عنوان بارها و بارها از دست مدارک و زمان هفته و یا حتی ماه برای تصویب تغییرات وام.

چرا که هیچ اسناد و مدارک مورد نیاز است این بار صاحب خانه نمی خواهد مشکلات در ابتدا. اما کنندگان می گویند آنها مطمئن نیستید چه اتفاقی می افتد زمانی که خود را به مراکز تماس آب گرفتگی در چند ماه توسط مردم آماده از سرگیری پرداخت.

برخی از وام دهندگان گفته اند به آنها گفت پشت پرداخت خواهد بود با توجه در یکجا که یک گزینه است اما نه یک نیاز برای اکثر مردم است. طرفداران مسکن گفت: آنها گمان برخی کنندگان بودند آگاهانه در تلاش برای منصرف کردن از وام گیرندگان به دنبال تحمل.

“وام گیرندگان دریافت فریبنده اطلاعات” گفت: Nikitra Bailey, معاون اجرایی رئیس جمهور در مرکز مسئول وام. “هدف از این اطلاعات طراحی شده بود به آنها را بترساند.”

وام مسکن اطلاعات خدمات شوالیه سیاه, Inc. هفته گذشته گفت که 6.4 درصد از وام گیرندگان را وارد تحمل نظر دارد. که شامل 5.6 درصد از کسانی که با وام حمایت فنی می و فردی و 8.9 درصد از وام های حمایت شده توسط مای Ginnie.

اضافه کردن به سردرگمی این واقعیت است که سیاست های وام گیرندگان متفاوت بسته به اینکه وام خود را حمایت کون فردی Ginnie و یا متعلق به یک سرمایه گذار خصوصی.

اداره مسکن فدرال که اطمینان وام حمایت Ginnie مای گفته است این اجازه را به قلم پرداخت می شود اضافه شده به صفحه اصلی به عنوان یک دوم حق رهن. که در رهن لازم نیست پرداخت شود تا زمانی که وام مسکن refinanced یا خانه فروخته شده است.

فنی می و فردی را منتشر کرده اند آرایه ای از تر-گزینه های پیچیده. وام گیرندگان می توانید انتخاب کنید به بازپرداخت شکیبایی در زمانی که 12 ماه اما اگر آنها نمی تواند آنها را مجبور به درخواست برای وام اصلاح کنندگان که می گویند می تواند باعث تاخیر و مستندات مسائل مانند آن رخ داده است که پس از بحران 2008.

یک FHFA سخنگوی فنی می و فردی تحمل بازپرداخت گزینه “اجازه کنندگان برای کار با وام گیرندگان برای پیدا کردن یک گزینه بازپرداخت است که با این نسخهها کار بهترین برای همه احزاب است.” او با اشاره به FHFA اعلام روز دوشنبه که روشن ساخته وام گیرندگان نمی توان مجبور به بازپرداخت تحمل در یکجا.

MBS قیمت

تعداد زیادی از تغییرات را نیز قرار داده سويه فنی می و فردی که به طور معمول باید خرید اصلاح وام از وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. این روند می تواند صدمه دیده MBS قیمت وام مسکن در حال پیش پرداخت سریع تر از انتظار می رود.

حصیر Ishbia مدیر اجرایی ایالات فروشی وام مسکن گفت: حجم تماس به کنندگان شروع به پریدن کرد 10 بار از شیوع کروناویروس. او پیش بینی کرد له خواهد شد و حتی بیشتر شدید هنگامی که وام گیرندگان شروع به دنبال تغییرات است.

“هیچ کس تا به حال دیده می شود هر چیزی شبیه به این. کنندگان هستند قطعا در حال تیره و تار” Ishbia گفت. او گفت شرکت او منتقل شده است برخی از کارکنان به نگهداری از کمتر فعال بخش برای کمک به مدیریت وام گیرندگان.

وام مسکن شرکت آقای کوپر گروه دارای افزایش نیروی انسانی در مراکز نگهداری آن در حدود 40 ٪ از قبل از همه گیر برای رسیدگی به هجوم از وام گیرندگان درخواست شکیبایی و یا کمک های دیگر گفت: رئیس اعتباری افسر کورت جانسون. این افراد نیز کمک به وام گیرندگان که آن زمان برای شروع بازپرداخت, او گفت:.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که مشتریان ما درک می کنیم که آنها گزینه های” جانسون گفت.

گرفتن زمان

باب Broeksmit ارشد اجرایی وام مسکن بانکداران انجمن گفت: Fannie فردی و FHFA در حال کار با وام دهندگان به آن را آسان تر برای وام گیرندگان برای دریافت زمان در وام های خود را.

فنی می و فردی مدیران گفته اند MBA که آنها قصد دارند به زودی اعلام یک طرح بازپرداخت شبیه به یکی از در حال حاضر ارائه شده توسط FHA Broeksmit گفت. او گفت: این طرح که اساسا اجازه وام گیرندگان برای پرداخت های از دست رفته زمانی که آنها به فروش و یا تشکیلات جدید بکار تجاری خانه را سهولت بار برای وام گیرندگان و روشن کردن بار پردازش برای کنندگان.

Broeksmit گفت که او انتظار دارد که گزینه های جدید است که می تواند اعلام کرد در دو هفته آینده به یک انتخاب برتر برای وام گیرندگان.

“امیدوارم این گزینه جدید را نمی خواهد بیش از حد پیچیده و می تواند کار را برای بسیاری از وام گیرندگان” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>