موریسون هندرسون مدل املاک-خانه های سبک با هیچ مصالحه

موریسون خانه کلگری 13 -, زمان, سازنده, سال, گرفته, آن, برنده جایزه طراحی منحصر به فرد مسکونی-تنها جامعه در کلگری عمیق غربی.

“Sirocco در Pine Creek nestled در یکی از کلگری مطلوب ترین مناطق غرب Macleod Trail می گوید:” Kayla گاوان بازاریابی و ارتباطات منجر موریسون در خانه با اضافه کردن جامعه است منحصر به فرد به یک خانواده و زوج, خانه, اما با بسیاری از امکانات رفاهی در این نزدیکی هست. “تعداد زیادی از خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها و مدارس و دیگر امکانات فقط چند دقیقه دور در Silverado, Walden, میراث و Shawnessy با سه جاده اصلی منتهی شما به این جوامع اطراف آن از Sirocco.”

موریسون خانه’ هندرسون stacey chais مدل باز است برای مشاهده ،


موریسون خانه مقابل گاراژ showhomeThe هندرسون در SW جامعه Sirocco در Pine Creek

عرضه عکس / عرضه عکس

“به هندرسون بسته به مقدار زیادی از املاک و خانه ویژگی های آن به 2500 متر مربع و بدون به خطر انداختن هر یک از فضاهای مهم هستند که به هر خانواده می گوید:” گاوان. “جداگانه شیوه زندگی اتاق خاموش اتاق خواب استاد یکی از نکات برجسته ارائه اضافی و افزایش فضا برای سفارشی کردن به صاحبان ،

“فضای باز, حیاط, کردن, سکس با دو طرفه شومینه مشترک با اتاق بزرگ است یکی دیگر از ویژگی های است که مردم را در آهنگ های خود را که از دیدن خانه برای اولین بار. این است که یک فضای فوق العاده برای تمام خانواده برای لذت بردن و باور نکردنی برای سرگرم کننده است. آن می افزاید: بسیاری از شخصیت به خانه است.”

دو طبقه هندرسون سه اتاق خواب 2.5 حمام و سرویس بهداشتی و دو گاراژ با stacey chais, featuring a fully-طراحی و توسعه زیرزمین.


موریسون خانه مقابل گاراژ showhomeThe هندرسون در SW جامعه Sirocco در Pine Creek

عرضه عکس / عرضه عکس

“به هندرسون از شما استقبال با فوق العاده grand باز-به-بالاتر از ورودی. نرده های شیشه ای U شکل پله تساوی شما بیشتر با چشم نواز سوله است که ارائه یک دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن به سطح دوم می گوید:” گاوان. “از ورود شما معرفی به نکات اواسط قرن دکور مدرن و قابل مشاهده از طریق زیبا طبقه چوب پنبه های تزئینی سوله و بیشتر در سراسر این زیبایی به پایان رسید خانه.”

به عنوان توپی از خانه و آشپزخانه محل طبیعی برای خانواده به جمع می گوید: گاوان.

“آن را متصل به صفحه اصلی مدیریت مرکز شربت خانه و mudroom و مشرف منحصر به فرد حیاط عرشه است که سهام دو طرفه شومینه با بزرگ اتاق بزرگ” او می گوید. “بالا در سطح کارشناسی ارشد اتاق خواب است و در پشت خانه با چوب به صف قفسه بستن آن منظمی را به بقیه از خانه دکور. سبک زندگی, اتاق انعطاف پذیر به عنوان یک دفتر برای کسانی که از خانه کار یک مهد کودک برای خانواده جدید یا خواندن جایی برای نشستن و درست کردن اتاق خواب استاد. از طرف دیگر بزرگ ensuite, راه رفتن در گنجه و متصل, اتاق رختشویي, عالی, استفاده از فضای فراهم استقبال روح ensuite با سفارشی-کاشی کاری حمام و همچنین همیشه مطلوب فضای ذخیره سازی.”


موریسون خانه مقابل گاراژ showhomeThe هندرسون در SW جامعه Sirocco در Pine Creek

عرضه عکس / عرضه عکس

اختیاری توسعه زیرزمین نشان می دهد که این منطقه می تواند به جای می گوید: گاوان.

“زیرزمین به طور کامل به پایان رسید با یک اتاق مهمان, مرطوب, نوار, اتاق خانواده و بازی در منطقه است و مناسب برای کسانی که گرم و نرم شب فیلم و یا سرگرم کننده همه شیوه ای از مهمانان در سبک” او می گوید.

حقایق سریع

  • سازنده: Morrison خانه
  • جامعه: Sirocco در Pine Creek
  • توسعه دهنده: سرود ایران
  • قیمت: $590,219
  • آدرس: 57 Creekside Ave. S.W.
  • ساعت: دوشنبه تا پنج شنبه ساعت 2 بعد از ظهر تا 8 بعد از ظهر تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ظهر تا 5 بعد از ظهر
  • تماس با ما: تلفن 587-333-2726 e-mail: [email protected] وب سایت www.morrisonhomes.ca

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im