‘بیش از سلامت جسمی’: بدنسازی کمک می کند تا 91 سال نبرد انزوا

 • هنر بالارد کار می کرد در Foothill بدنسازی چند هفته قبل از آن رسما به روی عموم باز. “من احساس خیلی خوب,” او می گوید. “من جامعی است.” عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد بارهای 25 پوند بشقاب بر روی پرس پا. “در سن و سال من بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که پیدا کردن یک روال.” عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد دارای یک عکس از خود و همسرش دوروتی بالارد. او از عوارض بیماری آلزایمر تقریبا پنج سال پیش. عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • در طول مستند هنر بالارد شروع به داشتن مشکل با نگه داشتن تعادل خود را. راه حل خود را به راه رفتن در اطراف محله خود را با یک واکر. عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد طول می کشد یک استراحت بین ست ها را به گپ زدن با Foothill بدنسازی صاحب برایان Whelan در ژوئن 13. برای بالارد, فواید ورزش دو قسم هستند. “این عامل سلامت و جنبه های اجتماعی,” او می گوید. “همه وجود دارد تا مثبت. این باعث می شود روز من ارزشمند است.” عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد انجام کابل نشسته می کشد خود را در طول تمرین کل بدن در سالن ورزش. “من سعی می کنم به من ضربان قلب تا 140” بالارد می گوید. عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد می گوید در آن زمان او در حالی که برای گرفتن دست خود را بر روی یک ماسک. او آن را می پوشد که او می رود خرید مواد غذایی و به دکتر قرار ملاقات. عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

 • هنر بالارد همیشه به پایان می رسد خود را در سالن جلسه مشت زدن به کیسه های سنگین حداقل 60 بار در یک ردیف است. “مهم ترین چیزی که به انجام است که به آن استخوان به خصوص زمانی که شما در حال پیر,” بالارد می گوید. عکس: هایدی de Marco/کالیفرنیا Healthline

توسط هایدی de Marco قیصر سلامت نیوز

اکثر صبح مانند ساعت, شما می توانید پیدا کردن هنر بالارد پمپاژ آهن است.

حداقل پنج روز در هفته به مونروویا ساکن سوار به Foothill بدنسازی, جایی که او به ضرب و شتم در کیسه مشت زدن سوار دوچرخه ثابت و مشغول به کار خود abs. پس از او پیوست ورزشگاه پنج سال پیش او کاهش یافته است 20 پوند بهبود تعادل خود را و ساخته شده است دوستان.

در سال 91, او هنوز هم با هوش و نمی کشد هر داروی دیگر از گاه به گاه تیلنول برای درد و درد.

“پزشکان عشق من,” او گفت:.

اما زمانی که کالیفرنیا به تصویب رسید یک ایالت اقامت در خانه سفارش در اواسط ماه مارس نزدیک به روزانه ورزش و تعاملات اجتماعی به طور ناگهانی به پایان رسید.

بالارد سلامت شروع به خراب شدن: پشت خود را صدمه دیده است پاهای خود را تنگ و او شروع به تبدیل شدن به نفس. به عنوان اتفاق می افتد بیش از حد اغلب با افراد مسن, او همچنین شروع به احساس انزوا و افسردگی است.

“من عمیقا نگران برای خودم چون من باید یک روال ورزش در خانه,” او گفت:.

دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Dornsife مرکز اقتصادی و اجتماعی تحقیقات انجام یک تجزیه و تحلیل در اواخر ماه مارس به عنوان coronavirus تاسیس جای پایی در ایالات متحده آمریکا است که در بر داشت که افراد مسن بیش از 60 که به تنهایی زندگی می کردند به احتمال زیاد به گزارش احساس مضطرب یا افسرده از کسانی که زندگی با اصحاب.

ترکیبی از این بیماری همه گیر و سراسری مستند سفارشات قرار داده و در حال حاضر این جمعیت آسیب پذیر در معرض خطر بیشتری گفت: Julie Zissimopoulos مدیر شرکت پیری و شناخت برنامه در USC لئونارد D. شفر مرکز بهداشت سیاست و اقتصاد. اجتماعی فاصله اقدامات را تضعیف سیستم های پشتیبانی که افراد مسن که به تنهایی زندگی می کنند بستگی دارد برای فعالیت های اساسی مانند کمک به خرید مواد غذایی و حمل و نقل به دکتر قرار ملاقات.

وجود دارد یک مخربی بر افراد مسن با این ویروس و سلامت” گفت: لیزا مارش رایرسون رئیس AARP پایه و اساس است. “در طول این shutdown, ما تا به حال رشد بهداشت عمومی و جامعه اذعان چقدر جدی می توان آن را به قطع روابط با شبکه ما.”

بالارد بازنشسته طلا و جواهر به تنهایی زندگی می کند در یک اتاق خواب و محل سکونت. او همسرش را از دست داده از بیش از 50 سال دوروتی به بیماری آلزایمر در سال 2015. از آن پس او خود را در آغوش گرفت تنهایی و reveled در تازه کشف شده خود را دارد. او لذت می برد پخت و پز و تلاش کردن دستور العمل های گوش دادن به 1950s موسیقی و تماشای فیلم های یوتیوب در مورد جنگ جهانی دوم است.

او دوست دختر او ملاقات آنلاین — یک بازنشسته تازی مربی زندگی می کند که در آرکانزاس است. آنها هنوز در فرد ملاقات کرد.

بالارد احساس او می تواند مسئولیت رسیدگی به انزوا مستند سفارش. او نیست که بازدید کنندگان در طول قرنطینه اما پسر او دن بالارد, بررسی او توسط تلفن هفتگی.

در آغاز بالارد سعی در نگه داشتن مشغول است. او خود را خرید در اوایل صبح و در زمان زدن در اطراف محله خود را. اما پس از چند ماه از بازدید از ورزشگاه بالارد شروع به احساس غم و نا امید و سلامتی او شروع به اسلاید. او با تکیه بیشتر بر واکر و گاهی اوقات تلاش برای نفس کشیدن.

“من نگران بود با من چگونه فکر بود گفت:” بالارد که صحبت می کند به او روی تلفن چند بار در روز.

برای بالارد خود اعلام بدنسازی, معتاد, Foothill بدنسازی شد خانه دوم. فقط به عنوان در 1980s طنزهای “به سلامتی” این یک محل که در آن هر کس می داند نام خود را. نه با رفتن به “باشگاه” را به عنوان او خواستار آن شد که تلفات در سلامت روانی و جسمانی بنابراین او تصمیم گرفت برای بازدید از برایان Whelan, صاحب خانواده-اجرای سالن در اواخر ماه مه.

“او در می آید و از نفس با واکر” Whelan به یاد می آورد. “او نمی تواند نگه داشتن سر خود را مستقیم و او را در زمان پنج دقیقه برای گرفتن نفس خود را.”

Whelan احساس غمگین و عصبانی است. “هر کس در اینجا بود که تقریبا در اشک چون این پر جنب و جوش بود,” او گفت:. بنابراین Whelan شکست قوانین است. او دعوت بالارد به بازدید از ورزشگاه و حتی قبل از آن رسما بازگشایی شد ،

“ورزشگاه کسب و کار است که بیش از سلامت جسمی” گفت: Whelan. “آن با سلامت روان.”

بالارد خود را از سر گرفت معشوق روال هفته آخر مارس با بدنسازی بیشتر به خود.

“هر روز در طول دو ماه گذشته من غمگین” بالارد گفت: در اولین روز بازگشت. “امروز بیدار شدم و خوشحال بودم.”

روز پس از روز بالارد بهبود یافته است. “در حال حاضر او در می آید و بدون واکر سر راست و جرقه در چشم او است روشن تر” Whelan گفت.

ورزشگاه بازگشایی ژوئن 15. با وجود تهدید COVID-19, بالارد بازگشت به کار شش روز در هفته. ماسک های مورد نیاز برای ورود به ورزشگاه اما می توان هنگام ورزش.

بالارد نیست نگران است. “من 100% راحت,” او گفت:. “من به شما یک ماسک اگر آنها از من بپرسید ،

پسر Dan گفت که او نگران پدر خود را که در اطراف مردم اما متوجه مزایای.

“این ترسناک تعادل است. اگر او متوقف می شود رفتن به ورزشگاه و نمی توانید از دیدن کسی, من می دانم که او به وخامت است.” “در پایان روز آن را به یک کیفیت زندگی تصمیم گیری است که خود را.”

بالارد معتقد است که نه قادر به معاشرت بود یک تهدید بزرگتر برای سلامت خود را از خطر ابتلا به کوروناویروس.

“متوجه شدم چقدر مهم روزمره من و ورزش است گفت:” بالارد. “این به من زندگی من است. و آن را تنها برای گرفتن بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im