بیش از 1100 ورمونت USCIS کارکنان صورت furloughs

به عنوان بسیاری از 1,111, ورمونت, کارکنان, U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی در حال انتظار برای دریافت کردند اعلامیه تأثیر نزدیک به دو سوم از آژانس فدرال کارگران در دولت است.

کسانی که کردند اعلامیه های در نظر گرفته شده برای رفتن به اثر اوت 3. در سراسر کشور حدود 13,400 USCIS کارکنان انتظار می رود به furloughed به گفته یک سخنگوی آژانس. این furloughs می تواند اجتناب شود اگر کنگره به ارائه بودجه اضطراری قبل از تاریخ موثر در اوت.

50 درصد کاهش در درآمد از برنامه های کاربردی و رسید اتحاد “ساخته شده آن را غیر ممکن است برای سازمان ما به کار در ظرفیت کامل” این سخنگو گفت: در نتیجه محدود هزینه های حقوق و عملیات خاص به آب و هوا تاثیر COVID-19 بیماری همه گیر.

اعلام تعداد Vermonters تحت تاثیر قرار آمد از دفتر سناتور. Patrick Leahy, D-Vt., که در زمان به آمریکا طبقه این هفته در بخش به بحث در مورد USCIS کردند بحران است.

“توجه به این کارکنان به بیرون رفت در این هفته ترک این کارکنان اختصاص داده شده و خانواده خود را در برزخ بدونم که اگر آنها را در اوت و تعجب که چرا کنگره نمی خواهد عمل برای جلوگیری از آن” لیهی گفت: در طبقه پنج شنبه.

ورمونت در خانه یکی از پنج مراکز خدمات برای USCIS را پوشش می دهد که مهاجرت, خدمات ویزا, پناهندگی و تابعیت. USCIS کارکنان در ورمونت شده تقسیم امکانات در سنت آلبنز شهرستان Essex.

در طول یک کنفرانس خبری چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات اعلام کرد که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است از شنیده های اخیر تعدادی از کارکنان نهفته اما تماس Leahy را برای یادگیری بیشتر.

“ما باید 40000 تا 50000 نفر از بیکاری در حال حاضر ما در تلاش هستیم که برای معکوس کردن روند” اسکات گفت. “ما هر آنچه را که ما می تواند به آنها کمک کند.”

تماس با اتان Bakuli در (802) 556-1804 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @BakuliEthan.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im