مور لیگ مربیان فوتبال در صبر و انتظار حالت به عنوان آماده سازی برای فصل آینده دریافت جریان از راه دور

این کسب و کار به عنوان معمول تقریبا برای استفان Barbee و کارکنان خود را که در حال کار مجدانه برای آماده سازی طولانی, ساحل, پلی, تیم ملی فوتبال برای فصل آینده.

Barbee را Jackrabbits هدف برای یک 11th مستقیم کامل مور لیگ کمپین در این زمینه این است که — و کارکنان خود نظارت تمرینات در حالی که مربیگری بازیکنان در حمله و دفاعی در طرح ها و نقش ها و تکالیف است.

طبیعی است در طول پلی بهار, شیوه های که Barbee در حال برنامه ریزی برای آغاز این هفته اما همه چیز که اتفاق می افتد از راه دور به لطف coronavirus. از مدرسه خارج شده است از ماه مارس بهار ورزش kaput و هیچ تضمینی وجود ندارد همه چیز خواهد بود خوب آمده اوت زمانی که دبستان فصل فوتبال لگد کردن اما Barbee به مانند همکاران خود در سراسر مور لیگ است, سربازی, تمام سیستم بروید.

“من به نوعی در همان قایق به عنوان هر کس دیگری گفت:” Barbee به عنوان به سوم کمپین با ‘خرگوش. “من” من آرزو می کنم این اتفاق می افتد اما در نهایت ما قصد داریم برای گوش دادن به دولت و مدرسه منطقه دولت محلی. زمانی که آنها احساس کنند ما قادر به دیدار و رفتن ما خواهد شد. اما تا آن زمان من معنی این همه فرضی چه ifs.

“در حال حاضر ما فقط در حال آماده شدن برای, امیدوارم, تابستان بخشی از برنامه ما است و اگر همه چیز را تغییر دهید و سپس ما تغییرات را به عنوان به خوبی. فقط امید اولین و مهمترین همه سالم باقی می ماند. این یک چیز بسیار جدی که در جامعه ما در حال حاضر. امنیت و سلامت مردم باید در خط مقدم از هر تصمیم گیری ساخته شده است.”

آن می تواند تمام تابستان یا بیشتر قبل از تصمیم گیری پایین آمده اما وجود دارد مقدار زیادی از پچ پچ رفتن در اطراف در مورد قرار است امکانات. که در این فصل می تواند شروع در اواسط ماه سپتامبر فقط چند هفته دیر یا در ماه اکتبر و گسترش عمق دسامبر یا حتی ژانویه. شاید تنها بازی لیگ و پلی آف با دولت کاسه بازی کردن. شاید همه چیز لگد کردن در ماه ژانویه و یا بهار آینده.

“من شنیده ام یک کل بسیاری از شایعات از شروع در زمان به تغییر برنامه بازی های مختلف در حال لغو” Barbee گفت. “این همه شایعات در این نقطه است.”

چه اتفاقی خواهد افتاد حدس و گمان است.

“اگر مدرسه شروع می شود و در پاییز و ما همه پشت در پردیس من فرض کنیم که ما یک فصل عادی …” گفت: سال دوم لیکوود مربی اسکات مایر. “اما اگر ما نیست و در کلاس های درس در دانشگاه بدیهی است که ما نمی خواهد که فوتبال در پاییز.”

کامپتون مربی Calvin برایانت فکر می کند وجود خواهد داشت یک فصل “اما آن را نمی ممکن است به عنوان طولانی به عنوان ما دوست داریم. ما احتمالا نمی خواهد که یک فصل کامل. اگر آن را به من, ما احتمالا می تواند جست و خیز چند فصل بازی اگر نه کل فصل. ما باید قطعا ما بازی های لیگ در.”

علامت Ziegenhagen که هدایت ویلسون به یک 10-2 رکورد سال گذشته می گوید که او “بسیاری از احساسات مخلوط شده در آن است.”

“ما رفته ایم این طولانی بدون انجام مسائل و اجتماعی دور, و اگر آن را به یک زن و شوهر بیشتر در هفته فقط آرزو میکنم هر کس آن را انجام دهد به جای اعتراض.”

قرنطینه تا حد زیادی نهفته چگونه مربیان در مورد شغل خود را. آنها بر روی گوشی با بازیکنان چک کردن در در مورد چگونه آنها در حال انجام ساخت مطمئن شوید که آنها پس از تمرین پروتکل و ملاقات با آنها را از طریق زوم.

“من مهم ترین چیز در حال حاضر است بچه ها سالم ماندن و گرفتن خود را آنلاین مدرسه انجام می شود گفت:” Ziegenhagen که تیم در حال تمرین است یک بار در هفته قبل از خاموش کردن. “نکته اصلی این است که ما نمی تواند وجود داشته باشد به اداره آنها و کمک به آنها. ما نمی توانیم micromanage آنها ما را نمی توان بر روی آنها هر روز به طوری که مربیان ما فقط امید آنها انجام آنچه آنها می توانند برای اقامت در بهترین شکل است. آنها تقریبا خود به خود در حال حاضر.”

Barbee شده و فعال نگه داشتن روزانه زبانه ها بر روی بازیکنان کار بر روی توسعه شخصیت و انجام آنچه او می تواند به نگه داشتن هم تیمی های متصل و رفاقت رفتن. یک Madden NFL مسابقات بازی های ویدئویی محبوب ترین بود.

“فقط واقعا در تلاش برای استفاده در این زمان,” او گفت: “به همه ما نصب و همه در همان صفحه در مورد آنچه ما انجام می دهیم و به همین دلیل ما در حال انجام آن چگونه ما آن را انجام می دهند و فقط رفتن از وجود دارد.”

چگونه بازیکنان را پاسخ می دهند زمانی که آنها بازگشت به میدان حیاتی برای رفتن به. این بچه رفتن را از طریق یک تجربه منحصر به فرد و نحوه اداره آنها که خواهد شد بگویید که آنها می تواند جمع دوباره با هم تیمی. مقدار وزن-اتاق کار دهکدهای از دست داد و تیم به احتمال زیاد به عنوان آماده به عنوان آنها معمولا بدون توجه به چگونه به سرعت به حالت عادی باز می گرداند.

استعداد و تجربه و بلوغ — همیشه مولفه های کلیدی در برنامه های موفق — به احتمال زیاد خواهد شد به این معنی است که این سال از هر دیگر.

“این رفتن به بستگی دارد چه این مربیگری کارکنان انجام دهید برای آماده سازی بچه های خود را و چه نوع ارتباط و تماس با آنها بوده است و با داشتن” Barbee گفت. “ما قطعا باید ببینید که زمانی که ما به عقب بر گردیم که دوپینگ همه کار خود را به دلیل آن را بگویید. وجود دارد مقدار زیادی از دست نگه داشتن در این نقطه است. وجود دارد مقدار زیادی از مسئولیت قرار داده و هر بازیکن به رعایت پایان خود را از معامله در اتاق وزن و تمرینات و نصب و موضعی نشست.”

پلی که موفق به کسب 63 پی در پی بازی های لیگ در این زمینه (اما ضبط سه بازی در 2015) بازده بیشتر از یک تیم است که رفت 8-4 و ضرب و شتم نارنجی لوتری در اضافه کاری در بخش 2 حذفی, درب بازکن, همه CIF جنوبی بخش linebacker Bryun پرهام قبل از هر چیز در میان آنها است. Lakewood, بیش از حد, خیلی, بازگشت, از جمله تمام-CIF کارفرمایی Gevani McCoy در و هر دو تهاجمی و دفاعی خطوط. ویلسون از دست داده و مقدار زیادی از مواد منفجره جرم است اما تمام چهار گیرنده های عقب از جمله همه-CIF انتخاب مایکل برونر و شروع آن خط دفاعی و ثانویه است. قرار می دهد که همه جلوتر از منحنی.

“برای یک مربی جدید در آینده در آن خواهد بود که واقعا به چالش کشیدن اما همه از بازگشت در مور لیگ به جز (یک و در عین حال-به-می شود-استخدام سر مربی) تجلیل cabrillo,” مایر گفت. “البته این تیم که کمی بیشتر ارشد سنگین و یا باید با تجربه تر بچه ها را یک مزیت است.”

اگر وجود دارد یک فصل است.

“هر آنچه که برنامه ما در حال رفتن به قادر به بازی ما قصد داریم به برکت” Barbee گفت. “ما قطعا نمی خواهید به هر چیزی را مسلم قادر به بازی و یا شروع به تمرین با هم و فلان چیز و هنگامی که زمان می آید. ما باید قادر به آمار زمین در حال اجرا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>