مونترال فارسی به ارمغان می آورد فوتسال استعداد به سواره نظام

محمد فارسی آوردن او برنده جایزه فوتسال استعداد به زمین فوتبال در کلگری.

نه این که او در حال حاضر در رادار خود را برای خوب رفت و آمد به عنوان جوان ستاره فوتبال در کانادا.

روز شنبه, فارسی پیوست سواره نظام FC صف انتخاب برای ارتکاب به کانادا لیگ برتر باشگاه پس از نام فوتبال کبک Ballon d’or برنده جایزه به عنوان بهترین بازیکن فوتسال در این استان است.

با استعداد مدافع رد پیشنهاد بازی حرفه ای در الجزایر به منظور بازی برای سواره نظام.

چرا ؟

“(به خاطر آن) یک شانس را به بازی با یکی از بهترین تیم ها در CPL” فارسی گفت: هیجان انگیز ترین بخش از امضای قرارداد با سواره نظام FC. “آنها تاریخ را هر دو در خود کانادا قهرمانی اجرا و به طور منظم در طول فصل بازی است.”

بومی Montréal, زبان فارسی برای اولین بار شروع به متوجه شود به عنوان یک بازیکن به سازمان دیده بان’ در 14 سال در حالی که بازی فوتبال با Notre-Dame-de-فضل AAA تیم. او شروع به بازی در کبک Semi-Pro لا هنوز ligue de فوتبال du Québec در 17 سال سن.

در سال 2019 فارسی — به عنوان بخشی از PLSQ را A. S. Blainville باشگاه در دور اول از کانادا قهرمانی رو خاموش در برابر CPL را York9 FC زمانی که او گرفتار توجه سواره کارکنان مربیگری.

او 18 زمانی که او اولین بازی خود را در کانادا فوتبال ملی فوتسال برنامه در سال 2018 است.

“محمد جوان و با استعداد بازیکن است که ما تا به حال چشم پس از عملکرد او در فصل گذشته کانادا قهرمانی زمانی که او به عنوان Blainville در مقابل York9 گفت:” سواره نظام سر مربی/GM تامی Wheeldon جونیور “او یک مدرن روز کامل است که بسیار از لحاظ فنی انجام شده با سرعت و جهش به حمله بسیار خوبی است. او نوع از بازیکن ما به دنبال که می تواند در آمده و ما بهتر است و ما به دنبال به جلو به دیدن او توسعه در ما رنگ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>