پول در دسترس برای ورمونت خانه weatherization پروژه: آنچه که در

این تابستان Vermonters قادر خواهد بود به پول نقد در در بالاترین مشوق خانه weatherization پروژه های مانند آب بندی نشت هوا و عایق زیرزمین و اتاق های زیرشیروانی.

Vermonters که واجد شرایط به عنوان متوسط درآمد خانوار می توانید بخشی از خود را weatherization پروژه تحت پوشش از 1 جولای تا آگوست ، 31 با توجه به آزادی مطبوعات از بهره وری ورمونت.

این برنامه می آید در پاسخ به رکود اقتصادی در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

Vermonters زیر 120 درصد از متوسط درآمد خانوار خواهد بود قادر به 75 درصد از آنها weatherization پروژه تحت پوشش تا 5500 دلار. (قبلا متوسط درآمد خانوار بودند واجد شرایط برای دریافت 50 ٪ از هزینه های پروژه به عقب تا 4000$.)

علاوه بر این بهره وری ورمونت نیز پوشش شش ماهه اول پرداخت و یا تا 900 دلار در بدون بهره وام به عنوان بخشی از خانه خود انرژی برنامه وام. این خانواده ها همچنین قادر خواهد بود برای دریافت 50 دلار بازگشت انرژی استار گواهی لوازم از جمله تهویه مطبوع پنجره واحد رطوبت گیر هوا, تصفیه کننده هوا, فریزر, و در محیط داخلی چراغ های رشد.

بالاتر از درآمد خانوار خواهد بود قادر به دریافت 50 ٪ تخفیف خود پروژه هزینه تا $2,000.

“پول خرج کردن در هر چیزی را در حال حاضر احساس ترسناک” گفت: بهره وری, ورمونت, مدیر ربکا پرورش, در بیانیه ای. “اما با بالاترین انگیزه ما تا کنون ارائه شده برای weatherization و با شش, پرداخت, تحت پوشش در هیچ بهره وام در حال حاضر بهترین زمان برای Vermonters به این سرمایه گذاری و کمک به پیمانکاران محلی بازگشت به کار.”

با توجه به ورمونت وزارت بهداشت weatherization کاهش هزینه انرژی و استفاده از بهبود شرایط مسکن کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و افزایش انعطاف پذیری به اثرات تغییر آب و هوا.

ورمونت دارای پنجم-قدیمی ترین سهام مسکن در کشور با نزدیک به 30 درصد ساخته شده قبل از سال 1939. خانه های قدیمی را بیشتر به دست آوردن و از weatherization خدمات با توجه به ورمونت قوه مقننه.

اطلاعات بیشتر را می توان در بهره وری ورمونت سایت.

تماس با Alek فلوری در [email protected] یا 201-906-8963.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام امروز برای یک اشتراک به برلینگتون مطبوعات آزاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>