دوشنبه به روز رسانی: 22 جدید COVID-19 موارد; 17 در لامپوک

لامپوک ندامتگاه زندانیان اختصاص 14 از 22 جدید COVID-19 موارد گزارش شده توسط سانتا باربارا بهداشت عمومی در روز دوشنبه نشان می دهد که ویروس هنوز در gnawing دور در زندان است.

این گروه همچنین اعلام کرد که فرد چهارم به مرگ ناشی از این ویروس یک زندانی که گذشت در روز جمعه. زندانی, 66 ساله الیور M. Boling شده بود در بازداشت در لامپوک زندان پس از 7 مه 2018 اداره فدرال زندانها مقامات گفت.


سانتا باربارا مستقل ارائه تمام coronavirus داستان به صورت رایگان
به طوری که همه خوانندگان برای دسترسی به اطلاعات حیاتی در طول این زمان.
دریافت خبرها در صندوق پستی خود را با ثبت نام به صورت روزانه ما عضویت در خبرنامه ایندی امروز.


“وضعیت در زندان فدرال در لامپوک است که موفق شده به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است تحت شرایطی” گفت: بهداشت عمومی افسر دکتر هنینگ Ansorg در شنبه نشست خبری. “عالی است همکاری بین بیمارستان و اداره زندانها و وزارت بهداشت و درمان.”

شهرستان 2nd District سرپرست گرگ هارت بعد اضافه شده که تلفن همراه در بیمارستان برنامه ریزی شده برای زندان زمینه برآورد شده است به طور کامل تا پایان هفته یک بار “مسائل نیروی انسانی” می توان کار می کرد.

اضافی 22 مورد Ansorg گزارش به ارمغان می آورد این شهرستان در مجموع به 416. از موارد جدید, دو, زندگی در سانتا باربارا; دو زنده در سانتا ماریا; یک زندگی در یک unincorporated منطقه شمال شهرستان و 17 زندگی در لامپوک (از جمله 14 زندانیان).

از مجموع 416 موارد 168 نفر در حال نقاهت در خانه; 43 نقاهت در بیمارستان 15 نفر از آنها در بخش مراقبت ويژه; 176 باید به طور کامل بهبود یافتند; 25 در حال بررسی یک به روز رسانی و چهار نفر به عنوان یک نتیجه مستقیم از ویروس.

هارت همچنین خطاب منابع مالی و اثرات برای ساکنان رو فشار مالی از جمله مهاجران مستند نشده که آیا واجد شرایط برای بیکاری و یا فدرال محرک چک.

“بسیاری از ساکنان سانتا باربارا شهرستان در حال درد و رنج عظیم مشکلات مالی در حال حاضر در فاصله زمان بین از دست دادن حقوق و تاخیر در دریافت فدرال محرک چک” هارت گفت. “این [کالیفرنیا مهاجرت صندوق امداد] فوق العاده مهم است زیرا ما ثبت نشده همسایه نمی واجد شرایط برای بیمه بیکاری فدرال محرک بررسی و یا دیگر کمک دولت است.”

دولت جدید راهنمای مهاجرت کالیفرنیا برای دسترسی به صندوق در اینجا در دسترس است.


در سانتا باربارا مستقلکارکنان ما در حال کار در سراسر ساعت برای پوشش هر جنبه ای از این بحران — مرتب سازی حقیقت از شایعه. ما خبرنگاران و سردبیران در حال پرسیدن پرسش های دشوار ما مقامات بهداشت عمومی و گسترش این کلمه در مورد چگونه همه ما می تواند کمک به یک دیگر. جامعه ما نیاز دارددر حال حاضر بیش از هر زمان — و ما به شما نیاز دارید به منظور حفظ و انجام این کار مهم انجام می دهیم. پشتیبانی مستقل با ساخت مستقیم سهم و یا با اشتراک ایندی+.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>