MMA یادداشت: Tyron Woodley مبارزه برای بیشتر

برای اولین بار در تقریبا چهار سال UFC را سبک وزن کمربند نمی تواند در خط زمانی که Tyron Woodley گام به قفس در UFC Fight Night در لاس وگاس در شب شنبه.

این نوع از عجیب و غریب است که هنوز هم وجود دارد هیچ واقعی اجماع در مورد Tyron Woodley میراث.

برای اولین بار در تقریبا چهار سال UFC را سبک وزن کمربند نمی تواند در خط زمانی که Woodley گام به قفس در UFC Fight Night در لاس وگاس در شب شنبه. مبارزه خود را در برابر گیلبرت سوختگی یکی از بزرگ برای 170-lb. تقسیم می شود اما پس از Woodley خود را از دست داده کمربند به Kamaru عثمان در سال گذشته در تعیین مد هیچ واقعی وجود دارد, فشار برای او برای به دست آوردن یکی دیگر از شات در عنوان.

برنده نگه می دارد Woodley مربوطه در بالای این بخش هر چند همان راه او شده است پس حداقل تا سال 2013 زمانی که او زدم جاش Koscheck.

هفت سال از بودن در میان بهترین در جهان – و سه به عنوان قهرمان سبک وزن – بسیار استثنایی است. برای Woodley, اگر چه او همیشه هدف به بهترین تا کنون.

شخصی که هدف تنها چیزی است که باعث می شود آنچه که او انجام شده احساس underwhelming.

“من هرگز تا به حال انگیزه فقط به آن را به UFC. برخی از مبارزان و شما نمی توانید دست کشیدن آنها را به خاطر آن چیزی است که شما باید افتخار اگر شما آن را به UFC تعداد بسیار کمی از مردم آن را … اما این کافی نبود برای من” Woodley گفت: در این هفته از لاس وگاس. “قهرمان شدن کافی نبود برای من. آن را به نقطه که در آن من می خواستم به بزرگترین سبک وزن ،

“در حال حاضر من می خواهم به آن را تغییر دهید که در آن هیچ مهم نیست که آنها در مقابل من قرار داده و مهم نیست که چه وضعیت است که عملکرد من است غالب که دیگه نیازی به صحبت من ندارد و به التماس من نمی باید بپرسید اما توجه داده شده است به طور خودکار.”

که پیگیری احترام همیشه به نظر می رسید برای ایجاد انگیزه در Woodley. در راه خود را تا رتبه بندی او همیشه اعتقاد بر این است که ضرب و شتم بهترین بچه ها باید به اندازه کافی برای به دست آوردن او را به عنوان یک شات. یک بار او را زدم رابی لاولر گفت: superfights در برابر بهترین در کسب و کار بدون در نظر گرفتن وزن کلاس.

که مالیده برخی از مردم راه را اشتباه اما حتی به عنوان او درخواست صلیب-تقسیم کار-پول مخالفان آن را به ارزش به خاطر سپردن است که Woodley قابل ملاحظه ای باقی مانده فعال و مبارزه سبک division No. 1 contender پنج بار در کمتر از سه سال است.

عثمان تنها به ضرب و شتم او.

اما این از دست دادن به زمان قهرمان بود یکی بد است. آن را کاملا یک طرفه و به سمت چپ کمی بحث شود. نه این نوع مبارزه که در سمت چپ هر گونه سوال است که یک مسابقه برگشت برای پاسخ به.

“من احساس من تا به حال همه چیز را در یک موقعیت را به نفع خود, بنابراین من واقعا تا به حال برای مقابله با آن است. آن زمان برخی از زمان. آن را در زمان بیش از هر دیگر مبارزه در زندگی حرفه ای من” Woodley گفت. “من به نقطه ای که من با آن مواجه است ، من احساس می کردم که من یک فرد بهتر از من بهتر جنگنده من بهتر است انسان به دلیل آن است. من احساس می کنم لازم بود برای سفر من.”

مرحله بعد از این سفر آغاز می شود شنبه در UFC Apex یک هدف ساخته شده امکانات تولید که UFC باز در سال گذشته در لاس وگاس. آن خواهد بود که شرکت آمریکایی خانه برای مدت زمان COVID-19 همه گیر به نظر می رسد.

سوختگی یک حریف سخت البته با به طور قابل توجهی کمتر تجربه بالا در برابر رقیب از Woodley.

بین دو نفر از آنها وجود دارد شکی نیست که سوختگی سود بیشتر با یک پیروزی شنبه شب از Woodley می کند.

اما برای یک مرد به عنوان سرمایه گذاری در میراث خود را به عنوان Woodley, هر چند یک پیروزی امن خواهد شد او زمان کمی بیشتر در بالا به چند برنده بزرگ در رزومه کاری خود را.

که ممکن است یک کمربند قهرمانی, اما این هیچ چیز نیست ،

عجیب قریب

چند هفته پیش به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال است که UFC خواهد کتاب Jon Jones برای رفتن به سنگین وزن و مبارزه با فرانسیس Ngannou. آن را فقط بیش از حد حس به انجام آن نیست.

در حال حاضر هر چند که باور نکردنی matchup به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است.

جونز و UFC رئیس دانا سفید شده اند و داشتن یک کلامی عقب و جلو این هفته که در آنها ظاهر شده است در تناقض با یکدیگر حساب از خلاصه مذاکرات قرارداد.

جونز در ابتدا توضیح داد که UFC تعطیل درخواست خود را برای پول بیشتر قبل از مذاکرات تا کنون آغاز شده اما سفید اخراج برگشت در روز پنج شنبه در مصاحبه با ESPN.

“(جونز) هرگز می خواستم به حرکت سنگین وزن قبل و برای مقدار پول او درخواست آن را نمی خواهید به اتفاق می افتد,” سفید گفت. “او نمی تواند درخواست برای بیشتر پوچ مقدار از پول را در یک زمان بدتر.”

به طور طبیعی جونز در زمان به توییتر برای ارائه یک نسخه جایگزین از حوادث.

“جالب است فقط به نشستن در اینجا و تماشای رئیس خود را به دروغ به دوربین مثل این” جونز نوشت. “ما هرگز در مورد هر گونه افزایش در پرداخت. بلافاصله این مکالمه بود که من در حال حاضر ساخته شده است به اندازه کافی. من هرگز ساخته شده و تعدادی را ارائه می دهند.

“اگر شما نمی خواهید به تغییر قرارداد من برای سنگین وزن حرکت حداقل باید نجابت به صداقت با طرفداران.”

چه کسی می داند که در آن حقیقت نهفته در همه این اما در نهایت آن را فقط فوق العاده ناامید کننده است که یک مبارزه به عنوان سرگرم کننده به عنوان جونز-Ngannou بعید است به رزرو هر زمان به زودی.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im