MMA یادداشت: Teixeira-اسمیت به ما یادآوری می کند که چقدر سخت مبارزان می تواند

اگر UFC بازگشت به هشت ضلعی آخر هفته گذشته نشان داد که ورزش در آن برق دوم خود را نشان می دهد اقدام به خدمت یادآور چقدر وحشیانه cagefighting می شود.

در شب چهارشنبه اصلی رویداد در جکسون ویل فلوریدا., Glover Teixeira گذاشته تنبیه beatdown در نور-سنگین وزن مدعی آنتونی اسمیت.

زمان دور پنجم آغاز شده بسیاری از آنها به حق بدانم چرا اسمیت مربیان شد اجازه می دهد او را به ادامه مبارزه.

نهایی ثانیه قبل از مبارزه شکر متوقف شد, مشروع سخت به تماشای.

در شمارش نهایی اسمیت صدمات جزئیات مانند چیزی از یک فیلم ترسناک است. ESPN آریل Helwani گزارش اسمیت تا به حال از دست رفته دو دندان رنج می برد و شکسته استخوان مداری و بینی شکسته.

در مورد UFC را اخراج با توجه به COVID-19 همه گیر باعث شده بود تا هر کسی را فراموش بله این بچه ها و دختران هستند دشوار است.

حتی UFC رئیس دانا سفید اعتراف کرد مبارزه احتمالا نیازی به رفتن به دور پنجم.

“این عکس می تواند متوقف کرده ایم که در چهارم” سفید گفت: پس از آن. “از خارج آن را کمی سخت به تماشای.”

وحشیانه beatdown نبود بد برای UFC به هر وسیله. هنگامی که طرفداران ورزش لحن در برای تماشای یک cagefight وجود دارد درک است که مردم در حال رفتن به دریافت صدمه دیده است. این طبیعت ورزش است.

اگر هر چیزی در این مبارزه احتمالا پیچیده برنامه ریزی برای بالای 205 پوند بدست آورد که در آن جان جونز همچنان به سلطنت عالی و چند وجود دارد رقبا با نام است که به احتمال زیاد به جذب جریان اصلی مورد توجه است.

به عنوان چهار رویداد اصلی آن تقریبا احساس می کردم همه چیز تنظیم شد تا برای اسمیت به نمایش گذاشتن قدرت عالی و کسب تبلیغاتی سر-از-بخار خواهد بود که به ناچار او منجر به یک مسابقه برگشت با جونز — آنها اول مبارزه در 2019.

بدیهی است که اتفاق می افتد پس از روز شنبه را ضرب و شتم در دست 40-year-old Teixeira و وجود دارد به اندازه کافی خساراتی است که شما باید به جای تعجب که آیا اسمیت هرگز همان خواهد شد در هشت ضلعی.

به طور بالقوه Teixeira می تواند گام و مبارزه جونز برای عنوان. با هیچ دیگر در آمریکای شمالی ورزش که در حال حاضر وجود دارد مسلما بسیاری از چشم او وقتی که او شکست تا اسمیت در شب چهارشنبه.

او 40 سال هر چند و قبلی خود را از دست دادن به جونز در سال 2014 نبود دقیقا یک کلاسیک.

این واقعیت است که جونز به tweeting در مورد حرکت به میدانی برای مبارزه با فرانسیس Ngannou صبح روز پنجشنبه مرتب کردن بر اساس به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن. که مبارزه می تواند یک بمب دارای قدرت تخریبی. شما می خواهم که مسلما بهترین جنگنده تمام وقت در جونز گرفتن مرد با مسلما ترسناکترین قدرت حذفی در تاریخ شرکت در Ngannou.

بچه ها مثل اسمیت و Teixeira قادر به قرار دادن در نفس دعوا و آنها نشان داد که چهارشنبه. آن را فقط به نظر نمی رسد که هر کدام از آنها قادر به حرکت سوزن به اندازه کافی برای دریافت جونز علاقه مند است.

در حال افزایش است

درو Dober را سپری کرده است او از هفت سال در UFC مبارزه در undercards و به طور کامل تحت الشعاع قرار توسط نام بزرگتر.

در روز شنبه هر چند بسیار سبک وزن و جانباز مبارزه تحت درخشان ترین نور افکن های خود را حرفه ای و تحویل مسلما عملکرد قابل ملاحظه است.

تا در برابر الکساندر هرناندز یک مرد جوان که پس از شبیه یک پتانسیل قهرمان آینده Dober اجازه دهید دست خود را پرواز و تحویل درخشان TKO دور دوم است.

هرناندز هنوز ایستاده بود که داور گیاه دین پا به متوقف کردن مبارزه با, اما او تا به حال شده است در پایان دریافت از فقط در مورد هر پانچ Dober تا به حال در زرادخانه خود را و نمی تواند جمع اوری کردن یک استدلال در برابر توقف.

ناگهان در 31 سال Dober موفق به کسب شش از گذشته خود هفت دعوا. ما به احتمال زیاد به عقب نگاه در این اقامت UFC گرفته شده برای جکسون و خواهد بود وجود دارد یک زن و شوهر مبارزان که در زمان استفاده از این فرصت برای خود تبدیل به ستاره. Dober مطمئن شوید که به نظر می رسد او یکی از آن بچه ها.

حدود هشت ضلعی

به عنوان MMA جهان تمرکز شیفت به شنبه شب کارت خیلی بحث خواهد شد در مورد سنگین وزن والت هریس که در حال بازگشت به هشت ضلعی برای اولین بار از دختر خوانده اش Aniah بلانچارد به قتل رسید سال گذشته است. هریس یکی از بچه های خوب در ورزش و در کل وضعیت غم انگیز است. این داستان را چند بار در طی چند روز آینده و آن را کاملا به ارزش خواندن … بن رتهولل دقیقا نمی, نور جهان در آتش با پیروزی خود را بیش از Ovince St. Preux در چهار رویداد اصلی اما این مرد در حال حاضر دو در یک ردیف برنده است و ثابت کرده است که او هنوز هم برخی از جنگ در سمت چپ او. که یک چیز خوب برای بخش سنگین وزن … به طور جدی هر چند, اگر جونز wiling به مبارزه Ngannou های UFC است که برای دریافت انجام می شود. آن را اجازه می دهد آنها را به ادامه برنامه های خود را برای سه گانه مبارزه بین Daniel Cormier و استیپ Miocic برای عنوان سنگین وزن در حالی که همچنین ارائه یک دیدار به Ngannou و جونز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>