MMA یادداشت: واقعی سهام در Blaydes-ولکوف matchup در UFC Fight Night

در حالی که پیروزی ممکن است لزوما آنها را کسب یک عنوان سنگین وزن شات آن را نگه می دارد آنها را در مخلوط.

در تقریبا در هر بخش یک مبارزه بین دو رقیب مانند الکساندر ولکوف و کورتیس Blaydes احتمالا شات عنوان مفاهیم.

که فقط در مورد UFC را سنگین وزن را بدست آورد ،

با یک سه گانه مبارزه بین Daniel Cormier و قهرمان استیپ Miocic مجموعه برای بعد از این تابستان و فرانسیس Ngannou مستحکم به عنوان بعدی در خط برای یک شات عنوان برنده از شنبه شب UFC Fight Night main event در لاس وگاس نمی تواند در واقع بحث در مورد مبارزه برای کمربند بعدی.

تحت هیچ شرایطی نباید که دیده می شود به عنوان یک کیفرخواست از آنچه جذاب است سنگین وزن matchup. وجود دارد ممکن است یک عنوان مبارزه در آینده نزدیک از Blaydes یا Volkov, اما آنها هر دو از مبارزان با پتانسیل برای رقابت برای یک کمربند در برخی از نقطه در پایین خط – و آنها به احتمال زیاد خواهد شد.

بنابراین در حالی که پیروزی ممکن است لزوما درآمد آنها را در یک شات عنوان آن را نگه می دارد آنها را در مخلوط. که مهم بنابراین هیچ کس نباید فکر ریسک پایین هستند در اینجا. این درست است که Miocic-Cormier-Ngannou وضعیت نیاز به بازی خود را قبل از هر Blaydes یا ولکوف در واقع می تواند خود را به نوبه خود در مبارزه برای کمربند.

“این بستگی به این دارد چه اتفاقی می افتد با استیپ. اگر او تصمیم به بازنشستگی از آن خواهد شد یک خالی کمربند و به احتمال زیاد Ngannou در مقابل من است که خالی کمربند” Blaydes گفت. “اگر او تصمیم به بازنشستگی از آن خواهد شد Ngannou مقابل استیپ و من فقط منتظر نوبت من است.”

شایان ذکر است که logjam در بالای UFC را سنگین وزن تقسیم چیز بدی نیست به هر وسیله. بله, آن را خوب است اگر Miocic تا به حال در دفاع از عنوان خود را حداقل یک بار از او ضرب و شتم Cormier در مسابقه برگشت در تابستان گذشته اما COVID-19 همه گیر شده بخشی از آن در است که به ویژه به دلیل Miocic یک آتش نشان بود و وظایف خود به عنوان اولین پاسخ.

اما بخش سنگین وزن است هرگز UFC عمیق ترین از نظر استعداد. این واقعیت است که وجود دارد بسیاری از مبارزان رقابت در حال حاضر چه کسی می تواند امکان پذیر ادعا به عنوان نشانه ای است که تا چه حد این کلاس وزن پیشرفت کرده است.

ولکوف و Blaydes’ سوابق نشان می دهد به همان اندازه است.

در شش UFC دعوا Blaydes دهکدهای از دست داد تنها یک بار. او را مورد ضرب و شتم تشخیص نام Roy Nelson و استفان Struve و تنها شکست آمد و پس از او تحت سلطه Joshua Lewis برای سه دور قبل از اجازه گارد خود را پایین و زدم در بسته ثانیه است.

Blaydes’ رکورد است و حتی بیشتر چشمگیر است. او را مورد ضرب و شتم چند ساله مدعی Alistair Overeem و Junior dos Santos و موفق به کسب هشت از 11 مبارزه در UFC با هیچ یک مسابقه. او تنها ضرر و زیان اتفاق می افتد برای آمدن در برابر Ngannou که یک بار در یک نسل زور.

شما می توانید از قطره Blaydes یا ولکوف به عنوان مبارزه در حال حاضر و وجود خواهد داشت چند شکایت. کمتر واجد شرایط مدعی مبارزه برای کمربند قبل از.

بنابراین هیچ وجود دارد نه یک شات عنوان روی خط اما UFC هنوز رزرو یکی از بهترین کشتی گیران در بخش سنگین وزن در Blaydes در برابر یکی از این بیشتر انجام شده و ویژگی های اعتصاب کنندگان در ولکوف.

آیا یک عنوان شات بر روی خط است یا نه, شنبه شب رویداد اصلی باید حرکت را بدست آورد جلو و ما را کمی وضوح در انتظار چه چیزی را در سال 2021.

آن را تا به Miocic, Cormier و Ngannou به مرتب کردن بقیه.

اعتباری که در آن به علت

UFC رئیس دانا سفید را تحمل کرده است سهم عادلانه خود را از جوک ها در هزینه پس به او پیشنهاد یک “مبارزه با جزیره” به مبارزه رفتن در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این طرح به میزبان چهار کارت های مبارزه در جزیره یاس در ابوظبی شروع در جولای 11 قطعا چیزی است که بسیاری از افراد پیش بینی زمانی که آنها شنیده عبارت “مبارزه با جزیره” – ما به فکر دعوا در یک ساحل در برخی از بهشت گرمسیری – اما به اعتبار او آن را کشیده.

UFC اعلام کامل آن زرنگی از مبارزه برای مبارزه با جزیره آزمایش با چهار عنوان مبارزه برنامه ریزی شده برای اواسط جولای اجرا شود.

بسیاری از کسانی که عنوان دعوا شده بود قبلا اعلام شده اما این ارتقاء نیز اضافه شده یک مسابقه برگشت بین Deiveson Figuredo و یوسف Benavidez برای خالی او قهرمانی در جولای 18. Figerudo ضرب و شتم Benavidez در جلسه قبلی با بحث پایان, اما قادر به ادعا می کنند این کمربند از آنجا که او می خواهم از دست رفته وزن قبل از matchup.

موفقیت تمام تلاش نمی تواند در نظر گرفته شود تا همه مبارزان بازگشت به خانه و COVID-19-اما در حال حاضر, UFC بی سر و صدا رفته در مورد کسب و کار خود را از گرفتن دعوا دوباره آغاز شده و آن را تا حد زیادی کار کرده باشه.

یادداشت

آن را نمی ممکن است بزرگترین نامها در جهان, اما روز شنبه در کارت های اب زیر کاه است سرگرم کننده است. Raquel پنینگتون شد مبارزه برای UFC خروس وزن عنوان دو سال پیش است و تنها مبارزه top مخالفان پس از او تقلا با ماریون Reneau مهم است. جاش امت است که باید خود را matchup با شین Burgos به مبارزه با شب بالقوه و مبارزه با طرفداران همیشه رفتن به لحن در برای جیم میلر بدون توجه به آنچه … همه مبارزان شد و در وزن به صورت چهار کارت به غیر از سبک فرانک کاماچو که در آمد در 158 پوند است. خود را برای رقابت در برابر جاستین Jaynes.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>