MMA یادداشت: سوختگی می پیوندد شلوغ سبک وزن مدعی صحنه

داشتن بیش از حد بسیاری از رقبای خوبی است مشکل را برای هر وزن UFC-کلاس.

شما می توانید استدلال می کنند که داشتن یک دسته از با استعداد مبارزان سخت که champing در بیت به اثبات آنها بهترین از این دسته است که در واقع سناریوی ایده آل.

اما شنبه شب پس از آن شروع به احساس مانند UFC نیاز به دریافت سبک وزن در حال حرکت است.

گیلبرت برنز’ پنج دور برچیدن سابق قهرمان Tyron Woodley یکباره او را به عنوان تصویر. او نه تنها در آن فضا ،

هر زمان که 170 پوند است. قهرمان Kamaru عثمان را به هشت ضلعی بعدی شما می تواند یک استدلال است که هر یک از سوختگی Jorge Masvidal یا لئون ادواردز کاملا مستحق این فرصت را به حریف خود را.

“من فکر می کنم من ساخته شده یک بیانیه” سوختگی گفت: پس از جنگ است. “من بعدی برای عنوان. به ضرب و شتم قهرمان سابق راه من, من فقط نشان داد.”

دوباره داشتن ثبات رقیب آماده به قهرمان هرگز یک چیز بد است. عمق یکی از UFC بزرگترین نقطه فروش و بالا قرار دادن رقیب در مقابل یکدیگر به ارمغان می آورد بالا مخاطرات درام به کارت در طول سال.

اما برخی از وضوح در سبک وزن خوب خواهد بود. برای مدت زمان طولانی به نظر می رسید به عنوان اگر تقسیم شد عنوان برای فیلمهای matchup بین Masvidal — شرکت ستاره برک آوت از 2019 — و عثمان. به دلایل مختلف که مبارزه نه محقق.

آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند آن را هر چند, و شنبه شب را در رویداد اصلی واقعا تغییر است.

سوختگی درخشان بود در برابر Woodley. او کاهش یافته سابق قهرمان زود هنگام و سپس تحت سلطه او بیش از پنج دور. واقعا وجود دارد هرگز یک لحظه که در آن شما احساس می Woodley بود در مورد معکوس جزر و مد و جلو باز گشت.

“من هیچ عذر و بهانه” Woodley گفت: پس از آن در Instagram. “او یک کار خوب از حفظ فاصله. من عجیب و غریب صلح برای کسی که فقط از دست داده است.”

The beatdown بود به اندازه کافی بد است که آن را تا به حال برخی از مردم تعجب که آیا آن را ممکن است زمان برای Woodley به بازنشسته. که احساس می کند زودرس, اما او 38 ساله است و آینده دو زیان مستقیم. با سبک عنوان تصویر در حال حاضر خیلی شلوغ آن را سخت برای دیدن هر مسیر برای او به عقب بر گردیم در مخلوط و کسب یک شات در به دست آوردن این عنوان است.

Woodley باقی مانده است یک نام بزرگ, اگر چه, و ضرب و شتم او آشنایی فوری اعتبار به هر جنگنده عنوان آرمان. که قطعا آنچه اتفاق افتاده است شنبه شب با سوختگی.

در اکثر بخش دیگر را برنده شده اند ممکن است به اندازه کافی برای پرش می سوزد به جلو از خط برای قهرمانی مبارزه کنند.

در سبک وزن, اگر چه او ممکن است مجبور به انجام کار بیشتر.

آن را ادامه می دهد

به نظر نمی رسد که هر دو Jon Jones یا UFC رئیس دانا وایت در مورد به پایین در جریان عمومی اختلاف بر جبران خسارت در حال حاضر.

اگر هر چیزی, شنبه شب شاهد افزایش تنش و حتی بالاتر.

برای کسانی که پیگیری از دشمنی جونز علاقه مند به رفتن به سنگین وزن به فرانسیس Ngannou. آن را قطعا می توانست یک بمب دارای قدرت تخریبی, اما مذاکرات ظاهرا به پایان رسید قبل از آنها حتی شروع کردم.

جونز ادعا UFC گفت که او پرداخت می شود همان در سنگین وزن به عنوان او خواهد بود اگر او در دفاع از خود نور-عنوان سنگین وزن. سفید می گوید جونز خواسته برای یک مقدار مسخره.

برای بخشی بهتر از یک هفته در حال حاضر آنها بوده است آشکارا به انتقاد از یکدیگر ،

سفید خواسته شده بود در مورد این حادثه شنبه شب و اشاره جونز’ گذشته مشکلات قانونی به توضیح دهد که چرا او نمی بزرگتر رسم.

“بودن بزرگترین-زمان معنا نیست که شما دریافت $30 میلیون,” سفید گفت. “قادر بودن به فروش (می کند). Jon Jones انجام داده است بسیاری از چیزهایی که به خودش. در یکی از توییت خود او بود گفت: من او را مخدوش. من لکه دار شما ؟ شما انجام یک کار خوب از خدشه دار کردن شما. من انجام نداده است.”

جونز در پاسخ در توییتر و مورد مناقشه تعدادی از اتهامات ساخته شده توسط سفید قبل از درخواست آزادی او از UFC.

این همه ممکن است به نظر می رسد کمی احمقانه اما داشتن یکی از بزرگترین ستاره ها در ورزش علنا شکایت در مورد underpaid است نه یک نگاه خوبی برای UFC. سفید قطعا بیشتر اهرم اینجا و تقریبا همیشه برنده در این شرایط اما او ممکن است باد تا آرزوی این همه بازی پشت درهای بسته.

یادداشت

UFC اختصاص داده شده خود را پخش شنبه شب به نوادا ورزشی کمیسیون پزشک دکتر آلبرت Capanna و جورج فلوید که کشته شد, یک افسر پلیس در ایالت مینه سوتا در این هفته. “چه اتفاقی افتاد وحشتناک بود و این چیزی است که واقعا مؤثر این کشور در حال حاضر و جهان” سفید گفت. “وجود دارد شورش رفتن در همه جا در سراسر جهان در حال حاضر. آن را درست انجام دهد.” … مکنزی درن حرفه ای شده است underwhelming پس از او ساخته شده به شدت به کرات حرکت از jiu-jitsu به MMA چند سال پیش اما او تسلیم برنده بیش از هانا Cifers شنبه شب نشان داد او هنوز هم باور نکردنی-مجموعه مهارت و می تواند آینده ای روشن در ورزش. هیچ کس نباید در معرض خطر به چالش کشیدن او در زمین بازی.

[email protected]

www.twitter.com/DannyAustin_9

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im