MLS برگشت مسابقات: نگاهی به LAFC کهکشان و خود را “گروه مرگ” به

MLS برگشت مسابقات

گروه F بررسی اجمالی: LAFC است دانه بالا و یکی از مسابقات مورد علاقه های شما. کهکشان هیوستون و پورتلند پیوستن به LAFC در آنچه به عنوان “گروه مرگ”. این تیم بعد از شروع مسابقات بازی شنبه. شانزده تیم پیشرفت خواهد کرد و به مرحله حذفی: دو تیم برتر از هر یک از این شش گروه و چهار تا از بهترین مقام سوم تیم است.

گروه F برنامه

دوشنبه

LAFC مقابل هوستون 5 p. m. (FS1)

کهکشان در مقابل پورتلند 7:30 p. m. (FS1)

جولای 18

پورتلند مقابل هوستون 5 p. m. (ESPN)

LAFC در مقابل کهکشان, 7:30 p. m. (ESPN)

جولای 23

کهکشان در مقابل هوستون 5 p. m. (FS1)

LAFC مقابل پورتلند 7:30 p. m. (ESPN2)

تیم کپسول

LAFC

قبل از خاموش شدن LAFC تا به حال غلبه کسری بودجه دو هدف به شکست باشگاه لئون در کونکاکاف لیگ قهرمانان اروپا شکست اینتر میامی CF (1-0) بود و در ضربات پنالتی با فیلادلفیا (3-3). که با کارلوس ولا حاکم MVP لیگ. ولا تصمیم گرفتند از این مسابقات انتخاب باقی می ماند خانه با همسر باردار خود را. این تیم مخالف را نمی خواهد احساس متاسفم برای مربی باب برادلی. LAFC دارای یک مجموعه ای از گزینه حمله با آدما Diomande برایان رودریگز دیگو رسی بردلی رایت-فیلیپس, Latif برکت و بیشتر.

بازیکن به سازمان دیده بان: برایان رودریگز

کهکشان

کهکشان تا به حال این نگاه از یک تیم بود که نیاز به رفتن به چند هفته و شاید ماه برای دریافت به دانستن هر یک از دیگر در این زمینه است. کهکشان باز فصل با 1-1 قرعه کشی در برابر هوستون و پس از آن رنج می برد 2-1 از دست دادن به ونکوور. از آن پس Aleksandar Katai قطع شده است با توجه به همسرش پرست, پست, اگر چه او بود که بسیاری از عوامل در این دو بازی و باشگاه خواهد بود از دست رفته جاناتان دوس سانتوس (جراحی فتق). واقعا وجود دارد نه یک راه آسان به جای دوس سانتوس و با سه بازی در 10 روز مربی Guillermo بررس Schelotto ممکن است مجبور به گرفتن خلاق در آن نقطه است. گذشته از آن وجود دارد سوال رو به کهکشان: خواهد Chicharito گرفتن در مسیر ؟ آیا دفاعی backline نگه دارید تا در گرما ؟

بازیکن به سازمان دیده بان: Cristian Pavon

هوستون دینامو

دینامو شد تیم دیگری با ناهموار شروع فصل به طور منظم. پس از آن 1-1 قرعه کشی در برابر کهکشان هوستون از دست 4-0 به اسپورتینگ کانزاس سیتی در هفته آینده. گذشته از برخی دفاعی بدهی دینامو را می توانید خط تا مواد منفجره حمله به واحد رهبری داروین Quintero, مائورو Manotas و Alberth Elis.

بازیکن به سازمان دیده بان: داروین Quintero

Portland Timbers

چوب یکی دیگر از تیم که قوی در حمله (دیگو والری سباستین Blanco) هافبک (دیگو Chara) و هدف (استیو کلارک). پورتلند شد تیم دیگری با شروع کند به 2020 فصل اما با برخی از زمان و خارج از فصل کسب جرسلو Niezgoda سالم و در دسترس, چوب می تواند کار راه خود را به مدعی وضعیت.

بازیکن به سازمان دیده بان: دیگو Chara

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>